Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość różowe okularki

zwrot kosztów za adwokata

Polecane posty

Gość różowe okularki

A wie ktoś może jaki jest termin zwrotu kosztów za adwokata? U mnie wyrok uprawomocnił się na początku grudnia. Rozwód z winy męża (dzieci brak), w orzeczeniu mam zasądzone zwrot kosztów za adwokata 360zł. Do kiedy musi mi je wpłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyh
chyba coś ok. miesiąca, jak dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jaki sposób załatwiłaś sobie adwokata?To był adwokat z urzędu,czy prywatnie?też czekam na sprawę i nie wiem czy nie skorzystać z adwokata.Proszę o szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowe okularki
dziękuję za odpowiedź:) To w takim razie tochę były się spóźnia z płatnościami.... Adwokata nie miałam z urzędu więc nie wiem jak się takiego załatwia. Chyba najlepiej spytać w sekretariacie sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek 32 porozw.
360ZŁ? TYLE KOSZTOWAŁ cIE ADWOKAT W SPRAWIE O ROZOWD? TYLKO? czy to jest jakas czesc tylko z jego wynagrodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 234
maz zgodzil sie na rozowd z jego winy? czy mialas jakies dowody z eudalo ci sie wygrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różowe okularki, zasądzone koszty procesu są wymagalne z dniem uprawomocnienia się wyroku gdyż z tym dniem można spowodować wszczęcie postepowania egzekucyjnego (oczywiście po uzyskaniu tytułu wykonawczego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowe okularki
A dwokat kosztował mnie 2,5 tyś ale sądy zwracają tylko za adwokata z urzędu czyli 360 zł. A jak mam rozpocząć postępowanie egzekuzyjne bo mija już 2 miesiąc od uprawomocnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) napisać do sądu, który wydał wyrok, wniosek o wydanie tytułu wykonawczego (koszt 12 lub 18 zł w tym przypadku), 2) oryginał tytułu wykonawczego wraz z wnioskiem egzekucyjnym wysłać do komornika sądowego działającego przy sądzie właściwym ze względu na miejsce zamieszkania dłuznika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowe okularki
blokers i ławkers - dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×