Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyznacie sie

ile zarabiacie i w jakim miescie ?

Polecane posty

Gość przyznacie sie

tak sie zastanawiam jak to bedzie ....od 3 ech msc mieszkamy w nowym domu i maz nie pracuje bo u siebie skonczylismy budowanie w pazdzierniku , przedtem jezdzil za granice ... na wiosne bedzie szukal pracy jako szpachlarz , murarz , plytkarz ( teraz to jest zima i zastoj ) ja nie pracuje mamy 2 dzieci zastanawiam sie ile moz bedzie musial zarabiac aby nas utrzymac mieszkamy w malopolsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodzianka jestem
i mam 2000zł BRUTTO + premia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kuchareczka
A dlaczego facet ma cie utrzymywać w ogole, co to za nowa moda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2850 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrtghyuj
jaka nowa moda???? nowa (stosunkowo) moda to jest praca kobiety, zrzucanie wychowania na obce baby albo babcie. na zachodzie kobieta moze pracowac jezeli chce REALIZUJAC sie zawodowo a nie zarabiajac... tylko tu chciwe polaczki mysla w kategoriach zarobkowych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrtghyuj
przykre - wlasnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhgvvhvbjkb
prawie 5000 (polska B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznacie sie
dla nie wtajemniczonych mam dziecko co ma 8 mies i narazie bede go wychowywac sama wiec do pracy sie nie wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się
a kto z małymi dziecmi będzie co dzień jak ona do pracy pójdzie? kto ma je wychować? dziwne jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kuchareczka
Przecież są przedszkola:o Zrzucanie odpowiedzialnosci na utrzymanie 4 osobowej rodziny na faceta to przegiecie. Rozumiem, jak dzidzia jest bardzo mała, ja też bym do żłobka dziecka nie posłała swojego, chyba że gdyby byla konieczność, ale potem....?do roboty lenie i nie szukajcie usprawiedliwien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to może ja teraz
1700 netto, nauczycielka, Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama też
jeżeli ktoś musi pracowac bo na chleb nie wystrcza to do roboty a jezeli nie to po co twoje dzieci ma wychowywac jaki żłobek który nie zastąpi nigdy chwil z mamą ja taz mam dzieci i nie mam zamiaru isc do pracy tylko po to aby ktos nie myslał ze jestem leniem bo mąz mnie utrzymuje. Kobieta powinna zajądz si e domem ciepłem rodzinnym i wychowywaniem dzieci a mąz powinien o nich zadbać i utrzymać i tyle, chyba ze kobieta ma zapędy na robienie wielkiej kariery kosztem rodziny to proszę bardzo a dochód nasz na czysto to 50 000 tys zł mies. Lubelskie gospodarstwo rolne specjalistyczne. Leniwa mama trójki dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze w domu z dzieckiem i nie mam zamiaru isc do pracy bo mi tak dobrze. Maz bardzo dobrze zarabia i stac nas na to :D I w ogole nie wiem dlaczego kobity ktore wychowuja dzieci goni sie do pracy, przeciez dzieci to praca na dwa etaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffdfdf
Przecież dzieci wyhowuje dwoje rodziców, a nie tylko matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×