Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fioletowy widelec

fotograf / kamera LUBELSKIE

Polecane posty

Czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś fotografa, no i kamerzystę, z Lubelskiego? Chodzi o to, żeby mnie ten fotograf nie kosztował 5 tys. :O:O:O:O A na razie wszystkie oferty które przeglądałam to jakas masakra :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeb Serban
Ja bym Ci mógł polecić sam siebie ale nie jestem z Lubelskiego. Jeśli interesuje Cię również fotograf przyjezdny to podaj jakiś mail kontaktowy. Zeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy widelcu Mogę ci polecić swojego fotografa bo wiem że bardzo często robi zdjęcia w Lublinie i plenery w okolicach Lublina, Lubartowa i Kocka. Też nie jest z Lublina a zresztą sama już dokładnie tego nie wiem. Cena w stosunku do oferty bardzo atrakcyjna i zdjęcia pokazują młodą parę a nie detale odwracające uwagę od młodej pary. Polecam bo poznałam mojego fotografa gdy byłam dwa lata temu świadkową u przyjaciółki. Jeśli chcesz to mogę wysłać do ciebie na niego namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka 987
jak dla mnie to najlepsi: fotograf Artur Zomer lub firma 2F-profesjonalna fotografia cyfrowa kamerzysta Waldemar Serafin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka młoda29
Przepraszam ale jak dla mnie nic nadzwyczajnego. Wolę naturalne a nie udziwnione sztuczne zdjęcia. Całe szczęście że co człowiek to inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×