Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dteyggf78

pomóżcie czy wiecie

Polecane posty

Gość dteyggf78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dteyggf78
coś na ten temat. moja mama jak się denerwuje czy stresuje to zaczyna ją dusić w gardle jakby jabłko jej stało tam coś. I się wtedy dusi. Lekarz powiedział że to na tle nerwowym, fakt mamy wiele problemów ale może ktoś coś wie jak się tego pozbyć albo zmniejszyć, bo nieraz tak ją to atakuje że sie kiedyś zadusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dteyggf78
zdaje się że ja się pytam powaznie to nie jest śmieszne. heh ale mama się rozbawiła twoim tekstem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech mama w sytuacjach
stresowych łyka tabletki nawet ziołowe od nerwów:-) Nie ma doraznego lekarstwa na takie objawy nerwicy..w ostatecznosci walidol pod jezyk..dostepny bez recepty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×