Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

troche_zalamany

przyjaźń damsko-męska, dla odmiany

Polecane posty

Gość myślę że jest ok dopóki
o tym wiesz. Gdyby działo się coś niepokojącego, o co mógłbyś być zazdrosny dziewczyna na pewno by próbowała to ukryć, zbagatelizować, a skoro znasz jej przyjaciela, mówi Ci ile spędza z nim czasu, nie ukrywa że to z nim gada przed monitorem, mówi Ci (zwłaszcza) o pozytywnych uczuciach jakie do niego żywi - to znaczy że nie ma czego ukrywać. Proponuję, żebyś postarał się lepiej poznać tego jej przyjaciela, spotykać się częściej we trójkę - niech to będzie Wasz wspólny znajomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem ladna
jesli to "kolejny raz" to nie mysl tylko zacznij dzialac. Przede wszystkim nie rob scen, nie denerwuj sie. jak ta dziewczyna wytrzymala z toba tyle czasu i mimo kolegow i przyjaciela dalej z Toba jest to raczej nie ma zamiaru sie Ciebie pozbywac. Gdyby chciala to juz by to zrobila. Po co mialaby sie obciazac jakims pacanem co go rzadko widuje. Musi z Ciebie miec jakis pozytek : podwozisz ja do pracy czy masz kupe kasy i fundujesz zagraniczne wycieczki , moze jeszcze jestes dobry w lozku+ No bo innych powodow nie widze, chyba ze ty znasz jakis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
A podobałoby Ci się jakby Twój przyjaciel miał przyjaciela ? Widać że jesteś zazdrosny a to już nie jest przyjaźń Dla mnie to jest zakłamanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×