Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m211

Żywiec,Bielsko-Biała 17tc Znacie juz płeć???

Polecane posty

hej dziewczyny jestem w 17 tc chcialam poznac płeć dziecka i umowilam sie na badanie 3d do dr. Balisia jego asystentka powiedziala mi ze to za wczesnie i zebym umowila sie dopiero w 22 tc. Czy wy dziewczyny tez tak miałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 tydzień-nie znam płci.Mam poznać po 20 tygodniu,jeśli będzie widać. Jak lekarz nie jest w 100% pewny co widzi to nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie chodzisz do lekarza bylas juz na 3d? Czytalam ze duzo wczesniej juz plec mozna wykryc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallaaaaa
u mnie było widac w 18 tygodniu :-) roznie to bywa..zalezy od ulozenia dzieciatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę do Eskulapa w Bielsku,tam jest normalne USG.Też słyszałam że w 3d można wcześniej się dowiedzieć ale skoro powiedzieli Ci że po 22 tygodniu to ja tak samo się dowiedziałam w poprzedniej ciąży na zwykłym.I skoro różnica jest tak niewielka to nie będę przepłacać za 3d,poczekam te parę tygodni jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie rodzicie dziewczyny ja sie zdecydowalam na esculap podobno jest tam najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w 16 tc i dowiedzialabym sie jaka jest plec gdyby nie to ze mala po prostu zakryla sie nozkami. jezeli lekarz jest dobry no i oczywiscie ma dobry sprzet to zobaczy jaka jest plec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze isc na 3d bo moja dr podejrzewa ze mam za maalo wód płodowych czy wiecie cos na ten temat boje sie czy to moze zaszkodzic mojemu dzidziusiowi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×