Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NATADA

Lepiej pomalować czy położyć tapete?

Polecane posty

Nie wiem co wybrać.Nigdy nie miałam tapety,zawsze malowaliśmy farbą ściany,ale przy dziecku czasem to było malowanie nawet 3 razy w roku, jak dziecku sie skończyły kartki do pisania.Teraz jedno dziecko już z tego wyrosło a drugie wchodzi w faze pisania gdzie popadnie.Farba pewnie będzie tańsza ale z tapety może szybciej zmyje brud.I teraz sama nie wiem co wybrac? a co wy byście wybrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiechulinka9
szpachal - potem łatwo pomalować jak się pobrudzi albo tapeta zmywalna tylko i wyłącznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są też farby zmywalne:) ja mam w moim pokoju lateksową Disneya, zmywa się wszystko ładnie z nich:), ale niestety miałam malowany pokój na 3 razy, bo za pierwszym porobiły się "skorupiaki" tzn. farba zaczęła odpadać:O ale teraz jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sroka12345
Stanowczo , lepiej wyszpachlowa i pomalawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
Tylko tapeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellahop
Standardowa dyskusja. Ja jestem za malowaniem. Mimo tego, teraz produkują coraz lepsze i ładniejsze tapety. Tylko malowanie wydaje się estetyczniejsze (dla mnie, przynajmniej jak jest równo pomalowane. Farby lateksowe są owszem zmywalne (przynajmniej niektóre). Szybciej kryją itd. tylko mają jeden minus. Słabo oddychają. Biorąc pod uwagę wentylacje w domu, pokrycie ścian gipsem i innymi materiałami to nie robi to tak wielkiej różnicy. W takich przypadkach plusy przysłaniają minusy. Zresztą sam mam w części mieszkania lateksową, teraz też będę malował lateksową i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×