Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małamiiiiiii

PRZEPIS NA DOMOWEGO KEBABA

Polecane posty

Gość małamiiiiiii

ZNA KTOS? z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje gotowe placki
do kebaba, potem podsmazam kurczaka pokrojonego w drobna kostke z przyprawami, warzywa jakie kto woli. Nawet pomidor, ogorek, cebula, salata, co tylko lubisz. I najwazniejszy sosik czosnkowy: majonez, jogurt naturalny, czosnek posiekany, pieprz, sol. Wszystko klade na placek, polewam sosem, zawijam. Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafuks
Preferuje kebaba na frytkach, (warstwy od spodu): -frytki -kurczak posiekany w paski albo kostke, podsmazony z ulubionymi przyprawami -ogorki kiszone z cebulka - salata pekinska -pomidor, ogorek, marynowane papryczki, papryka, cebula...co lubisz, albo co znajdziesz w lodowce -sos czosnkowy: jogort naturalny+ 2 zabki czosnku(bez majonezu, bo udaje, ze dbam o linie) -troche ketchupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny pomysł - ten na frytkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ania123
można dodać jeszcze surówkę albo ogórka kiszonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tortille robie sama,wg.tego przepisu: http://www.mojegotowanie.pl/tortilla/piadina_tortilla a reszte to juz robie z tego co mam w domu,oczywiscie miesko,robie sos z jogurtu i czosnku,jakies warzywka-pomidor,ogorek,kapusta pekinska,moga tez byc ogorki kiszone czy korniszony,papryka marynowana. Kebab z frytkami tez robie,frytki,mieso i jakas suroweczka:) pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze są przyprawy- ja używam gotowej mieszanki do gyrosa lub kebaba i do tego dodaje jeszcze curry (mieso smakuje wtedy jak shoarma w sphinksie). serwuje do tego pieczone ziemniaki, surówki (czesto kupuje gotowe) i 3 sosy: czosnkowy, ostry i tysiąca wysp. Czosnkowy: śmietana plus majonez (proporcja pół na pół) 2 ząbki czosnku sól pieprz bazylia Ostry: Pół cebuli zeszklonej na patelni Ketchup pikantny Kotlin ostra papryczka utarta z sola Tysiąca wysp: ketchup+majonez z proporcji pół na pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×