Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rasuu20

Jaki

Polecane posty

Gość Rasuu20

Bede miec bardzo podobna sukienke na studniowke http://www.sherrihill.com/dresses/sherri_hill_7201.htm ale nie wiem jaki biustonosz mam do niej ubrac.. nie przepadam za silikonowymi paseczkami a wg uwazam ze to nie fajne wyglada.. o silikonowych stanikach slyszalam nie ciekawe rzaczy.. moze wg bez pojde najlepiej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze dobrany stanik bez ramiączek. Zapomnij o silikonowym. Są strasznie obciachowe. A na studniówce to juz w ogóle dno mieć takie silikonowe paski na ramionach o_O. Silikonowe staniki to porażka! Wszędzie poczytasz na ich temat negatywne opinie. Jeśli masz ładny biust, możesz również iść bez stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiecka fajna :) A stanik to chyba o bardotke ci chodzi. Sa takie z sylikonowymi wstawkami, ktore utrzymaja go na biuscie i smialo bedziesz mogla odpiac ramiaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniowkowiczka
kup bardotkę z odpinanymiramiaczkami. pojecam te z esotiq, sama mam i sprawdzają się świetnie. nie radze iść bez biustonoszam to impreza szkolna i nauczyciele mogą krzywo patrzeć a z resztą może to niesmacznie wyglądać, jeśli materiał jest miękki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W stanach normalne jest, że dziewczyny na bale czy innego typu większe imprezy noszą sukienki bez staników. Niektóre są tak wycięte, że nia da się dobrać odpowiedniego stanika. Mam oczywiście na myśli dziewczyny z łądnym małym bądż średniej wielkości bustem. Bo jak ktoś ma obisłe cyce to na penwo nie będzie to smaczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×