Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narcys

zlamalam fujarke nazeczonemu

Polecane posty

Gość narcys

BARDZO PROSZE O POMOC zastosowalam pozycje z kamasutry http://www.se.pl/intymnie/super-eros/kamasutra-odcinek-46_115130.html?p=3 i mojemu nazeczonemu cos strzelilo w fujarce bardzo go boli 'ptaszek' mu sie skrzywil . nie chcemy isc do lekarza bo nie mam 18 lat i boje sie ze rodzice sie dowiedza . BARDZO PROSZE O POMOC! DLACZEGO NIKT NIE NAPISAL ZE POZYCJA JEST TAKA NIE BEZPIECZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr866
po pierwsze nie moglas mu zlamac bo fiutki nie maja kosci. lecz chrząstki.. wiec prawdopodobnie jest nad wyrezony...:Dmusi isc do lekarza.. duzoo looduu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"złamałam fujarke nazeczonemu " nie można złamać fujarki bo fiutek to mięsień a nie kość :/ widać ty chyba nawet nie masz 15 lat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kości nie ma ale
jest coś, co nazywa się złamaniem prącia - sami się douczcie :P Przerwanie ciągłości chrząstek - proponuję przeczytać to: http://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82amanie_pr%C4%85cia I nie czepiajcie się dziewczyny, że nie wie jak sami nie jesteście lepsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcys
xxx mam 17 lat i uczyłam się w szkole że fujarka nie ma kości. nie rozumiecie mnie chyba. jemu coś strzeliło ja nawet słyszałam i teraz ptak jest krzywy on siedzi na wersalce nie może nawet majtek założyć tak go boli a za kilka godzin moi rodzice wrucą z weekandu od znajomych POMOCY ? gdzie wkładać ten lód? :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie czytałaś co
podesłałem ??!?!? "Urazowi towarzyszy najczęściej silny ból, obrzęk powodujący ugięcie oraz możliwy jest do usłyszenia charakterystyczny trzask pękających naczyń - stąd też popularnie przytoczona 'złamania'. ... Obowiązującym postępowaniem lekarskim jest operacja w trybie nagłym." Dziewczyno, po karetkę i do szpitala !! Bo może być trwałe uszkodzenie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcys
przykladalismy lod ale nie pomaga . przeczytalam wlasnie tą stronę jestem zalamana przerazilam sie nie na zarty zawioze go do szpitala co ja narobilam :(((((( rodzice mnie zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz13
Wiem że to tragedia.. ale jestem bardzo rozbawiony (przepraszam) Jeżeli jesteś z poznania to może zechcesz spotkać się z moją żoną :P jak bym chciał żeby doszła do 1/10 z tego co ty wyrabiasz. Powodzenia w szpitalu. A ten facet będzie idiotą jeżeli bedzie ciebie unikać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohimono
jesli to nie prowokacja to ale jaja. do szpitala ale to juz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×