Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala-asia

Drukarka do domowego użytku

Polecane posty

Gość mala-asia

Witam, potrzebuję kupić drukarkę do domu, chciałabym coś niedrogiego ok 200 zł, drukarka będzie używana raczej sporadycznie, więc nie potrzebuje jakiejś z 1000 funkcji... Maci może jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Pytałam chłopaka - informatyka. Polecał Hp LaserJet P1005, laserowa, ponoć bardzo dobra, ale droga. No chyba, że na electro.pl kupisz, wtedy tylko 352zł kosztuje. Z przesyłką nie ma problemu. Akurat electro słynie z dobrze zapakowanych, szybkich przesylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się rzadko używana atramentowej - to głowica zasycha. Zamienniki często nie działają, wręcz mogą popsuć drukarkę (jak się ma model gdzie głowice nie są wymieniane razem z tuszem) laserowe dają lepszy wydruk i są ekonomiczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_asia
Jaka lepsza laserowa czy atramentowa?? będę używała jej głównie do wydruku prac na studia więc nie potrzebuje kolorowej... Wiem że za 200 zł to ciężko coś znaleźć więc może być max za 300 zł, ale to już ostatecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba laserowa bardziej się sprawdzi. jak ja pisałam pracę musiałam panu przynosić wszystko wydrukowane, każdą poprawkę jaką zasugerował. trochę tego wyszło. jechałam na laserowej a i tak wieczorem przed oddaniem pracy kartridż mi siadł i drukowałam na uczelni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_asia
To niech będzie laserowa, podajcie jakieś linki z propozycjami z jakiś sklepów internetowych nie bo nie mam czasu chodzić po wielkich marketach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na studiach idą tony papieru,ja pamiętam że musiałam do atramentówki kupować co miesiąc nowy tusz za prawie 100zł :/. Nie opłaca się w ten sposób robić, lepiej wziąć laser i mieć problem z głowy, a tuner też można jakoś napełniać. Do domowego użytku wystarczy taka: http://www.vobis.pl/oferta/drukarki_skanery_i_faksy/laserowe_mono/892530_samsung_ml-1640.aspx albo taka: http://www.vobis.pl/oferta/drukarki_skanery_i_faksy/laserowe_mono/893033_samsung_ml-1630.aspx Jeśli będziesz dużo drukowała to możesz też trochę dołożyć do Brothera (oni są specjalistami od drukarek i kopiarek): http://www.vobis.pl/oferta/drukarki_skanery_i_faksy/laserowe_mono/891140_drukarka_laserowa_brother_hl-2.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drukarka laserowa będzie Ci zdecydowanie szybciej drukowała więc jesli chcesz dużo tekstów drukować to kup sobie laserową. Tylko, że laserowe drukarki są raczej droższe. Za 300 zł możesz sobie kupić takiego samsunga: http://www.1komp.pl/produkt-27-123-314-13726,laserowe_czarno_biale_drukarka_samsung_ml_1640_see.htm W zupełności Ci wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podałam ten model samsunga jako pierwszą propozycję, jak widać inni też są zgodni co do opłacalności zakupu. W vobisie masz poniżej 300zł co majątkiem nie jest, a na wiele lat będzie spokój. Brother HL-2035 nie jest wiele droższy, więc wybór pozostawiam autorce wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafetka6
no to z pewnością dobry będzie jakikolwiek Epsonik. A do 200 zł to masz tutaj SX130 (http://www.komputronik.pl/product/135258/Sprzet_komputerowy/Peryferia/Epson_Stylus_SX130.html) W komputroniku masz go tylko za 170 zł wiec sie miescisz. poza tym pamiętaj, że możesz sobie go zamówić przez internet a bardzo szybko bedziesz go miała w domu, wygoda i oszczędność czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomawera
no dobrego tego epsonika ci tu kolezanka proponuje, jednak ja tez w komputroniku kupiła jednak co innego. mianowicie hp dekjet ink advantage. bardzo dobry "kombajn" czy jak to sie na to mówi, tusze oryginalne nie za drogie, a sama drukareczka kosztuje tylko 350 zł warto kochana warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
jaki żałosny spam komputronika naprawdę się ludzie na to nabierają??? naprawdę?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
PS chyba zrobię sobie wolne i was pozgłaszam na wszelkich forach gdzieście zaśmiecili, tylko poczekam aż google ten spam zindeksuje. Oj będzie sieczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że wcale taka drukarka nie musi być droga, ja znalazłam w internecie porządne drukarki już za ok 250 zł ze skanerem, dobrej firmy HP i z bardzo dobrymi parametrami drukowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HP zaczynało swoją działalność od produkcji drukarek, więc są chyba jednymi z najlepszych na rynku w chwili obecnej. nie mam jednak przekonania, czy drukarka ze skanerem jest każdemu niezbędna w mieszkaniu, lepiej za tę samą kase kupić lepszą drukarkę, a bez skanera i ekspresu do kawy ;) do medialuxa warto zaglądnąć, dobrą laserówkę już za trzy stówy można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×