Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna i załamana.

wargi sromowe.......

Polecane posty

Gość smutna i załamana.

mam straszne kompleksy gdyz mam tzw ,,motylka'' i moze i bylo by wszystko ok gdyby nie to ze jedna warge mam wieksza od drugiej i ta roznice wielkosci dosc widac :( tak jakbym miala buleczke i motylka w jednym ;/ mam faceta i bardzo lubie sie z nim kochac ale jednak za kazdym razem wstydze sie przed nim rozebrac :( strasznie mi sie moja cipka nie podoba i mam z tego powodu kompleksy :( wiem ze zaraz bedzie pelno nie milych komentarzy no ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ten caly kamecha
juz bylo,znajdz topik,ponad 9 tys chyba wpisow tam jest....ehhh...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i załamana.
wiem wiem ale az tyle nie chce mi sie czytac .. poza tym tam jest temat o duzych a ja do tego mam nie rowne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja cipka wcale nie jest brzydka. Jest ładna. To dobrze że masz duże wargi sromowe - w trakcie minetki będzie można chwycić jej ustami i possać. A brak symetrii między poszczególnymi wargami jest bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i załamana.
mi wlasnie glownie chodzi o to ze jedna jest taka duza a druga mała :( chcialabym miec takie słodkie malutkie... moze wybiore sie na operacje.. ale jak narazie to szkoda mi kasy.. ehh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
2 proste pytania do Smutnej i załamanej: 1. czy wogóle ktoś Cię musi tam oglądac? Ja widziałem cipkę swojej żony dopiero w 10 lat po ślubie, a z pewnością są faceci którzy wcale cipki żony nie widzieli. Przecież to zupełnie normalne. 2. poco w ogóle coś z tym robić. Czy naprawdę mie możesz sobie zaprzątać głowy innymi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i załamana.
napisalam ze lubie sie kochac z moim facetem wiec jak podczas tego on moze nie widziec mojej cipki ;/ jest to dla mnie problem bo lubie sex a wstydze sie mojej cipki ;/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek.....wez jeszcze napisz ze twoja zona przed sexsem odpinala taka klape w majtkach (zydowki ? ) i zaczynaliscie!!!! 10 lat po slubie.......stary....czyli tylko wsadzil,poruszal i koniec??? no ale kazdy robi to co lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna.....kazdy normalny facet nie musi widziec,wystarczy reke w majty wsadzic zeby wiedziec co jest grane:D No chyba ze Misiek to twoj facet:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i załamana.
nie ten misiek to nie jest moj facet. eh moze jednak pojde na ta operacje.. mina mi wkoncu kompleksy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u7654y
Co się tak Kmicic ekscytujesz, mój mąż mojej nigdy nie widział w całej okazałości a jesteśmy ze sobą 11 lat. Jakoś mu to do szczęscia nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u7654y
chyba wie, bo zrobił mi dwoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuujj masakra
faktycznie masz przesrane...takie cipy są wstrętne... jak u mutanta :O Nie ma to jak malutkie, symetryczne bułeczki mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do u 7654y.....mam pyt. a tobie to wystarczy??? ale tak szczerze??? autorko....pamietaj ze nie wszystkim sie takie podobaja,ale dzieki naturze sa one schowane w majtach i i nikt inny oprocz twojego faceta ich nie widzi :D musisz trafic na swojego..... nawet niesymetryczne w niczym nie przeszkadzaja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i załamana.
eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dziewczyna ma
bułeczke i jakos mnie nie podnieca ;/ chcialbym zeby miala motylka mmm:P a jak ty mowisz ze masz jedna mala druga duza to dopiero musi byc cudowna :) zazdroszcze twojemu facetowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co chcesz
może i nie przeszkadzają, ale żeby cokolwiek ułatwiały to też nie :D Mi się też nie podobają takie wystające "frędzle". Współczucia, bo to czasem naprawdę nie wygląda fajnie. A że faceci gadają, że to nic takiego - wiadomo, ściema. Byle tylko sobie pobzykać. Nikt ci prawdy nie powie przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u7654y
Ale co mi wystarczy? Fakt że małżonek się zanadto nie pali do zaglądania, świadczy moim zdaniem o tym że za bardzo patrzeć nie ma na co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dziewczyna ma
poza tym to moja dziewczyna ma też syfa, ktorą ja poczęstowalem przez to, że lubię czasem poćwiczyć na sąsiadce z parchatym motylem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do u7654y
no najwyraźniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dziewczyna ma
ten wyzej to podszyw ;/ zal mi cie czlowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i załamana.
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dziewczyna ma
teraz ściemniam o podszywie bo miewam zaniki świadomości co jest skutkiem rozwijającej się kiły pod moją czachą. I wstydzę się do tego przyznać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dziewczyna ma
zalosny jestes naprawde ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dziewczyna ma
i mówię to patrząc w lustro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno nie przejmuj
sie tymi glupimi opiniami ! kazda z nas jest inna i kazda ma inna cipke mniejsza wieksza. ja np mam buleczke a chcialabym motylka i moj facet tez mowi ze fajnie by bylo jak by mi cos wystawalo ;p takze nie ma sie czym przejmowac :) glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem
autorko, skoro Twojemu facetowi to nie przeszkadza, to w czym problem? a do tych co nie widzieli narządów swoich partnerów przez x lat, jak można? bo dla mnie to niepojęte. zawsze pod kołdrą, przy zgaszonym świetle? bo nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×