Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna i załamana.

wargi sromowe.......

Polecane posty

Gość misia ma racje
w ogole duze wargi sromowe sa bardziej sexy niz takie bulki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestańcie tak emocjonalnie podchodzić do dyskutantów Większość z nich uczy się seksuologi z forum i jest w weku naście lat Dla chłopców w tym wieku gdzie widzieli bułeczki z zabaw w "doktora" dojrzała cipka z wystającymi wargami wewnętrznymi jest dziwna i nieestetyczna dlatego tak do tego podchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokas
misia tam jakaś wisza ci frędzle i jeszcze piszesz, że tak ma być, -to jak wytłumaczysz ,że maja nazwe "mniejsze" -masz problem z sobą, bo twoja wyglada jak krowia pipa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie pierdykam
ale co ma do tego dojrzałość ignorancie ? Nie kumasz prostego faktu, że kształt i wielkość narządów płciowych zależy od GENÓW a nie od dojrzałości bądź jej braku ??! I już naprawdę przestańcie wymyślać głupoty, bo faktycznie anatomiczną NORMĄ jest to, że wargi sromowe mniejsze sa schowane pod większymi. A jak ktoś tu słusznie wcześniej napisał, ten cały motylek czy jak to tam zwiecie to jest przerost warg sromowych mniejszych i jest to odstępstwo od anatomicznego "standardu". No i nie ma w tym nic złego o ile nie daje dolegliwości typu ocieranie, uwieranie, infekcje itd. itp. Najcięższe przypadki się operuje bo trudno kobiecie z tym po prostu żyć. I o co to halo ? Nie leczcie też swoich kompleksów na bogu ducha winnych kobietach, które mają "normalne" narządy płciowe. Celowo słowo normalne wzięłam w nawias. To forum to kompletne dno, jak babcię kocham :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie to jest
twoja subiektywna ocena, cipka jak cipka na pewno towj ukochany ja uwielbia i nie widzi w niej problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja cie pierdykam
nareszcie jakiś rozsądny wpis. Już traciłam wiarę w ludzką inteligencję. A co do poziomu tego forum - też pełna zgoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfds
Kmicic, c*pka służy do robienia i rodzenia dzieci. I wszystko jedno jak się je robi po bożemu czy po innemu A to że natura obdarzyła facetów mega przyjemnością przy ich robieniu, to już trudno z tym polemizować Nie jestem facetem i nie mogę sobie wyobrzaić jak jest wam wtedy dobrze, skoro chcecie tego wciąż, bez przerwy i na nowo. Wydaje mi sie ze faceci maja ochote na to nie dlatego ze to jest przyjemne , a dlatego ze natura sie domaga . Z oddaniem spermy jest tak jak z oddaniem moczu . Robi sie to dlatego ze sie musi bo cie cisnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wszystko jasne
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patelmistrz

Dziendobry wszystkim posiadaczkom takich Pieknych Duzych Warg Sromowych

Ja tylko klikne ze mi osobiscie sie tylko takie Wargi podobaja, a nie jakies wyciete i oszpecone nienaturalne, To cale zmniejszanie i oszpecanie tego wspanialego miejsca u KObiet jest tylko niczym innym jak wyciaganiem pieniedzy od niepewnych siebie dziewczyn przemyslowi Chirurgi Pieknosci niechodzi o to byscie sie lepiej poczuly bo tak napewno niebedzie, im chodzi oto byscie placily jak glupie za obcinanie cipek i powiekszanie cyckow, mi sie zdaje ze to wszystko przez TV i te glupie serie filmowe w ktorych gdzies tam jakas se obciela, ale niemowia ze musiala bo miala jakies zapalenie czy jakiegos Raka  i tak to wykozystuja zeby sie dostac do waszych pieniedzy  za ktore moglybyscie sobie sprawic fajny urlop czy jakies fajne rzeczy do domu, Obcinaniem Cipek zajmoja sie murzyny w Ciemnej Zacofanej Afryce ktorzy niechca by ich Kobiety mialy przyjemnosc z sexu i zeby niemyslaly o skou w bok, tam sie tylko liczy ze Facet ma przyjemnosc a Kobieta ma tylko rodzic . No chyba ze Europejska Cywilizacje zaczyna sie cofac w rozwoju  no to nato niema rady ani lekarstwa, przejdzmy jeszczenaIslam i wszystko gotowe, obciety Wargi i zasloniete Twarze 🙂  To tylko chcialem kliknac

Pozdrawiam Uwielöbiacz Duzych Naturalnych Warg Sromowych najcudownieszego miejsca na Ciele Kobiety po Twarzy ma sie rozumiec 🙂 Buziaki i Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieścioch
15 minut temu, Gość Ola napisał:

Moim zadaniem zabieg labioplstyki ma bardzo duże znaczenie dla kobiety i dlatego zdecydowałam się na zrobienie zabiegu. Wykonałam go w Klinice Galena w Bielsko Białej https://klinikagalena.pl/  . Zabieg przeprowadzono  mi bardzo sprawnie i teraz już nie muszę się wstydzić podczas stosunku z partnerem.

Olu szkoda że tych obciętych warg nie zabrałaś z tej Galeny. Zapłaciłbym ci a z nich bym sobie czapkę uszankę uszył, na te mrozy jak znalazł. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćgośćGość
33 minuty temu, Gość Pieścioch napisał:

Olu szkoda że tych obciętych warg nie zabrałaś z tej Galeny. Zapłaciłbym ci a z nich bym sobie czapkę uszankę uszył, na te mrozy jak znalazł. Szkoda.

 No to pojechałeś po reklamie ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×