Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marianka145

szukam kumpeli poznań

Polecane posty

Gość witaj w klubie_poznan
ja też szukam kumpeli poznan- na wspólne wypady imprezowe głównie, niestety moje rówieśniczki +/- 30-tka skostniały w domach-same, z mężami lub dziećmi, a ja mam ochotę , jak kiedyś tańczyć, czuć klimat nocy., co prawda to tylko poznan, ale na razie mam tylko to, no trudno.nie zamierzam już umierać, tylko się bawić, na tyle ile mogę, brakuje mi tylko takiej miłej towarzyszki, wiadomo we dwie bezpieczniej. napisz , czy o to też Ci chodzi, a ja wtedy odezwę się do Ciebie na podanego przez Ciebie maila.3maj się! dzisiaj tez miałam ochotę na clubbing, ale zabrakło towarzystwa, a żeby pójśc sama miałam za małą motywację.ppa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asthion
to moze bedzie nas juz trzy ? tez szulam fajnej kumpeli na wyjscie do miasta wieczorkiem ,zakupy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj w klubie_poznan
to super!!!może cos zorganizujemy, jakiś kontakt ze sobą, wiadomo nie każdej zawsze pasuje, więc tak żeby można było sie umawiać jak nam wyskoczy wolna chwilka , czy silna potrzeba np. imprezki pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też:)
dziewczyny, ja się dołączam! 31 lat, od dwóch tygodni Wilda:) umówiłyście się już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj w klubie_poznan
witaj, nie udało sie umówić, ale może w koncu jakis wypad na disco, ja moge dopiero w połowie kwietnia z powodów zdrowotnych, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też:)
powiem tak, 15 kwietnia mam sprawę rozwodową, bardzo chętnie gdzieś wyskoczę... mamy kontakt na górze, napiszmy, wymieńmy się telefonami, spotkajmy, bardzo chętnie poznam kogoś nowego. ja raczej disco - klimatów nie lubię, ale dopasuje się, a może wy będziecie miały ochotę na pogaduchy i piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też:)
powiem tak, 15 kwietnia mam sprawę rozwodową, bardzo chętnie gdzieś wyskoczę... mamy kontakt na górze, napiszmy, wymieńmy się telefonami, spotkajmy, bardzo chętnie poznam kogoś nowego. ja raczej disco - klimatów nie lubię, ale dopasuje się, a może wy będziecie miały ochotę na pogaduchy i piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też:)
powiem tak, 15 kwietnia mam sprawę rozwodową, bardzo chętnie gdzieś wyskoczę... mamy kontakt na górze, napiszmy, wymieńmy się telefonami, spotkajmy, bardzo chętnie poznam kogoś nowego. ja raczej disco - klimatów nie lubię, ale dopasuje się, a może wy będziecie miały ochotę na pogaduchy i piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj w klubie_poznan
w takim razie spróbujmy cos wymyślić-moze wybierzemy jakies miejsce -knajpkę na początek, zeby porozmawiać i ustalimy co dalej. ja b.lubie tańczyć i brakuje mi strasznie moich lat20-tych z tymi imprezkami, zgadzam sie , ze nie są to kluby na super poziomie, ale cóż...lubię młodych studentów...takze ... proponuję się zdeklarować co do miejsca i czasu naszego spotkania blizej 15-ego, ok? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznań tu trudno
o przyjaciół,raczej już zostaniesz wykorzystana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunga
Hej hej, mam dokładnie taki sam problem - brak towarzyszki do wyjśc weekendowych! Jak jest tu jakaś temperamentna kobieta z Warszawy to ja bardzo chętnie poznam :) Ja, 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia1755
witam szukam kolezanki ja poznan ogrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×