Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość arata

Zdradza mnie mąż - czy wynająć detektywa?

Polecane posty

Gość arata

Mam problem, mój mąż w ogóle nie ma czasu dla mnie, ciągle gdzieś chodzi wieczorami, a potem na nic już nie ma ochoty. Wiem, że może mnie zdradza, ale nie chce ze mną o tym rozmawiać, jest od razu awantura, że się czepiam, a on ma dużo pracy i tyle. Co mam robić? Myślałam o wynajęciu detektywa, bo już mi ręce opadają.. poradźcie co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R_ania
no kochana, objawy są faktycznie niepokojące.. faceci są dziwni, czasami nie są winni ale i tak sie zachowują beznadziejnie, zamiast porozmawiać. Musisz poobserwować go jeszcze i zorientuj się w międzyczasie co i jak z detektywem i ile to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiczka
A czemu ten detektyw24 akurat jest taki dobry? Ja jestem zainteresowana usługami, bo też mam niejasną sytuację z chłopakiem, z którym jestem od 8lat i planujemy się pobrać, ale ostatnio się coś psuje i nie wiem co robić. Późne powroty, apatia, itp. Ile kosztuje wynajęcie detektywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arata
wszak sparzylam sie juz. wynajelam takiego jednego detektywa a sie okazalo , ze moj mąż z nim wlaśnie mnie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga8w2w
okolo 2 tys zł kosztuje ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga8w2w
w jakims programie kiedys mówili ze okolo 2 tys kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiczka
skontaktowałam się z detektywem24 i faktycznie nie jest to 2000za dzien tylko stawki ok 200zl. W moim przypadku nie jest to zbyt skomplikowana sprawa wiec nie powinnam poplynac na tym strasznie. Zreszta juz mam dosyc tej stytuacji i nie chodzi tylko o pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wiesz że cię zdradza
to co cię właściwie jeszcze przy nim trzyma??? Liczysz, że się nawróci, jak mu udowodnisz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arata
licze na to ze moje podejrzenia sa bledne, a jezeli sa w najgorszym przypadku trafne, to bede miala dowody do rozwodu. Nie mysle ze sie nawroci, dla mnie nie ma tematu powrotu i wybaczenia, nie potrafilabym tak. Ide po prostu na calosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pach Pach
dziwne to wy jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arata
niestety mam male dziecko w domu i nie moge sie za nim szwedac. Ciekawe jak mu wyjasnie ze chodze z kolezanka po miescie zamiast sie dzieckiem zajac? NO nie kazdy ma czas i warunki na wlasne sledztwo, dlatego mysle o detektywie ktory za mnie to zrobi. A maz sie o niczym nie dowie jezeli jest niewinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż to życie
wynajmij detektywa, przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wierze wlasnym oczom
pewnie ze lepiej miec pewnosc co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arata
dzieki za rady ludzie. Przekonalam sie ze jedynym rozwiazaniem bedzie detektyw. Umowiłam sie z detektywem24 dzisiaj i musze przyznac ze mnie pozytwnie zaskoczyl swoim profesjonalnym podejsciem do sprawy. Teraz wierze ze to bedzie dobre rozwiazanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morka_a
ja też z nim rozmawiałam w podobnej sprawie.. Mi zależy na zaufanym i profesjonalnym wykonaniu zlecenia, a nie na najtańszym pseudo detektywie.. Tyle sie naczytałam o detektywie, że chyba wkońcu się przełamię i zlecę śledzenie męża, ale muszę jeszcze przygotować się psychicznie na wyniki tego działania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arata
no i masz babo placek... detektyw świetnie się spisał, miałam rację, niestety.. Mąż wyniósł się z domu, jak mu pokazałam zdjęcia, a ja nie wiem co ze sobą począć. Wiem, że muszę się ogarnąć i złożyć pozew do sądu, ale brutalna prawda mnie dobiła.. no cóż, lepsza gorzka prawda, niż być ofiarą takiego podłego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detectiv_Nut
Nie ma to jak dobra reklama, CO NIE detektywie24?????? Dziewczyny, pamiętajcie o tym, że każda sprawa jest inna i żaden szanujący się detektyw nie jest w stanie po 5 minutach rozmowy podać końcowej kwoty zlecenia. Każdy dzień pracy to około 1000 - 15000 zł. A do tego mogą dojść jeszcze inne koszty. Detektyw musi pierw spotkać się z Wami i dokładnie wypytać. Musicie mu jak na spowiedzi powiedzieć wszystko co wiecie i czego oczekujecie. Nie patrzcie na wybajerzoną stronę internetową biur detektywistycznych ale raczej popytajcie znajomych , adwokatów. To najlepsza metoda. Niestety jest w tej branży dużo osób (mimo posiadanych licencji) którzy nie mają pojęcia o pracy detektywa. Biorą zaliczki, później opowiadają niestworzone historie i na tym się kończy. Jeśli podczas rozmowy, detektyw zaczyna opowiadać wam o swoich osiągnięciach i wyczynach albo mówić jakich to on spraw nie zrobił i dla kogo, to najwyższa pora szybko uciekać z jego biura i poszukać innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliszkujnka
dobra,to mi postaw diagnozę:10 marca i co? mam skłonności do zdrady,czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setti
Warto wynająć ale prawdziwego detektywa. O tym jak ich odróżnić jest na portalu detektywistycznym www.detektywistyczny.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulka34ab
www.dowody-zdrady.pl tam masz cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulka34ab
www.dowody-zdrady.pl tam masz cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturWrocław24
Czytam te wasze opinie i śmiać mi się chce, wynająłem 2 razy pseudo detektywa od zdrady, który miał się specjalizować w tego rodzaju sprawach a podczas zlecenia i po wyszedł pełen nieprofesjonalizm (mówię tutaj o bardzo znanej firmie, która reklamuje się w tego rodzaju sprawach). Po czym postanowiłem dopłacić i wynająć prawdziwego firmę detektywistyczną, która podczas jednego zlecenia dostarczył mi prawdziwych dowodów. 2 razy zapłaciłem na marne, ponieważ chciałem zaoszczędzić. Firmę detektywistyczna z Lublina z siedziba we Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Laura
a ty Artur z choinki się właśnie urwałeś?:D CZy reklama po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detektywowi trza zapłacić...nie szkoda ci kasy? twój mąż już wystarczającą dużo kasy zapewne wydał na kochankę/kochanki... kasy która powinna iść na ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszykany
Uwaga na tą firmę z Lublina DETEK.....24 i pana S...GĘ !!! Podpisałem z z tym panem S....GĄ umowę , i bardzo żałuję. Naciągnoł mnie tylko na zaliczkę (1 tyś zł) , przez 6 miesięcy zero odzewu. Nie posiada biur jak normalna firma , umawia się gdzieś na mieście. Typu knajpa czy stacja paliw !!! Przed podpisaniem UMOWY SPRAWDZAJCIE U PRAWNIKA !!! Umowa jest tak sporządzona że wpłacone pieniądze (zaliczki) przepadają i właściwie są nie do odzyskania. Było miło tylko do momentu wpłacenia zaliczki. Potem kontakt się urywa jak mija termin wykonania. To jest firma , krzak. Szkoda waszych pieniędzy , uważajcie !!! Ciekawe. Czy te pozywne opinie , nie pisze ich sam :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darass
detektyw to kupa kasy, sama nie mozesz go wytropić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darass
największa skarbnicą wiedzy jest tel kom, załóż mu podsłuch lub namierzanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie jedno.. Czarny marketing bardzo dobrze działa również w branży usług detektywistycznych.. Ale cóż w każdej firmie są jakieś nieporozumienia raz na kilkadziesiąt spraw i tego się nie uniknie, sama posiadam firmę i wiem że 4/5 spraw niezadowolenia jest nie z mojej winy a z klienta, który po prostu sam coś niedopilnowań i ma problem. Ja korzystałam już 2 razy z Detektyw24, raz w prywatnej raz w służbowej sprawie, wystawiłam referencje i szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr7267
Ja osobiście mogę polecić detektywa z biura spy24, mają siedzibę w centrum Lublina ale działają na terenie całej Polski, korzystałam z ich usług podczas sprawy rozwodowej, w sumie nie wiele pytań zadali, ja powiedziałam czego oczekuję a oni to zrealizowali i w sumie kwota nie była powalająca, więc jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xav83
Pan detektyw krzysztof s. namiary na satronie www.prywatnydetektyw.pl. Ma licencje, ma doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×