Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rozrzucona

problem ze studiami, proszę pomóżcie

Polecane posty

Gość rozrzucona

Hej Chciałabym prosić Was o radę, pomoc. Mój problem polega na tym, że jestem obecnie na drugim roku w kolegium językowym i jestem bardzo rozczarowana poziomem. Tak, przyznaję, trzeba było zrezygnować dużo wcześniej, ale...no właśnie nie potrafię tego wytłumaczyć, może po prostu za bardzo uzależniłam się od zdania rodziców Otóż, stanęłam w martwym punkcie - wkrótce mam sesję i zastanawiam się, czy warto w ogóle do niej podchodzić czy rzucić studia. Od października chciałabym przenieść się na IFA - UAM. Dowiedziałam się już, że jest taka możliwość, czyli zaczęłabym naukę na drugim bądź trzecim roku w zależności od różnic programowych, ale tak naprawdę żadnych konkretnych informacji mi nie udzielono. We wrześniu jestem umówiona na rozmowę kwalifikacyjną i na test gramatyczny. Wszystko ładnie, pięknie, ale mam wiele obaw. Boję się, ze nawet jeżeli dostanę się na UAM ludzie będą na mnie patrzeć krzywo, jak na intruza czy zwykłego kombinatora Poza tym, nadal stoję przed dylematem czy kontynować ten drugi rok czy przerwać - nie mam już siły Przepraszam, ze się tak rozpisałam. Mimo wszystko liczę na jakąś pomoc z Waszej strony. Byłabym naprawdę wdzięczna. Dziewczyny, powiedzcie, co ja mam robić Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×