Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto pomoze ulozyc

list motywacyjny na HouseKeeper-kto pomoze ulozyc

Polecane posty

Gość kto pomoze ulozyc

list motywacyjny na HouseKeeper-kto pomoze ulozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pomoze ulozyc
moj angielski jest slaby - bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcinamy raty
ja pomoge, ale napisz o co chodzi dokladnie, najlepiej jak napiszes zpo polsku a ja ci przetlumacze i ewentualnei zmodyfikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pomoze ulozyc
to jest praca w Hotelu jako pokojowka wiadomo -HouseKeeper i zupelnie niewiem co tam napisac nawet po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pomoze ulozyc
list motywacyjny - ze lubie sprzatac?/ ze to praca moich marzen ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcinamy raty
a czy musisz tam wspominac o swoim doswiadczeniu? nie ma co pisac ze to twoja praca marzen bo to bedzie smieszne ale genralnie o tym z jestes solidna i takei tam poczkekaj chwile sprobuje cos wyskrobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcinamy raty
powied zmi tylko jakie masz doswiadczenie w sprzataniu, czy juz kiedys sprztalas jako zawodowa house keeper, czy to twoja pierwsza praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcinamy raty
Dear Sirs, I wish to apply for the position of the housekeeper in your hotel. I have a 1 year experience of cleaning private houses. My duties included: general cleaning, ironing, changing beds, spring cleaning. I have a good knowledge of the cleaning products. I am fast, well-organized and very precise. I learn new things quickly and I am not afraid of hard work. Moreover, I can work efficiently on my own but at the same time I am a good team player. I believe I will make a good worker in your hotel. I look forward to hearing from you. Yours sincerely, .i tu sie podpisz…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pomoze ulozyc
jestes kochana naprawde pracowalam w Hotelu jako kitchen asystent ale jako pokojowka pracowalam na statku przez 6 miesiecy, dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pomoze ulozyc
kurcze tak nie moze byc bo nie mam referencji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pomoze ulozyc
chociaz mozna by statek wpisac moglabym podac telefon- co ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcinamy raty
napislam Ci tylko taki przykladowy bo nie wiem wlasnei jakie masz doswiadczenie, ale zawsze mozna zmodyfikowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pomoze ulozyc
moj angielski pisany jest kiepski ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcinamy raty
wypisz mi w punktach jakie masz doswiadczenie a ci napisze drugi list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pomoze ulozyc
praca w apartamentach na statku no i praca w kuchni jako asysten kucharza tyle w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcinamy raty
spoko, wypisz ty6lko jakie mialas obowiazki na tym statku i w tej kuchni wtedy Ci wszytsko ladnie sklece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcinamy raty
i napisz tez ile czasu w [poszczegolnych miejscach pracowalas wtedy juz bedziesz miala taki list idealny, a zapytam tak z innej beczki.. czemu chcesz isc do hotelu? taka praca to masakra! ja tak robilam przez miesiac i mi kregoslup wysiadl, jest strasznie! ledwo sie wyrabialam z pokojami, a te przelozone sie wciaz na mnie darly..bardzo zle wspominam ten okres pracy, ale to byly poczatki wiec nie bylo wyboru, ja bym na Twoim miejscu szukala pracy w prywatnych domach, praca lzejsza i placa o niebo lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcinamy raty
halo jestes jeszcze? ja bede zaraz musiala uciekac. na kiedy ten list? jakby co to napisze Ci jutro tylko mi wypisz wszytsko dokladnie w tym liscie zawrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pomoze ulozyc
hej. w Hotelu prawie 1 rok - jako kitchen assistant i night porter kitchen a obowiazki wiadomo sprzatanko calej kuchni do tego staff room jakies korytarze obsluga maszyny do mycia naczyn. a statek. to byly apartamenty wiec tylko posciel i lusterka no smieci a co do pracy to wiadomo kryzys .chodze do szkoly wiec mam nadzieje na poprawe mojego angielskiego;)) dzieki ze chcesz pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcinamy raty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcinamy raty
Dear Sirs, I wish to apply for the position of the housekeeper in your hotel. I have an experience as a cleaner as I have been working on a cruise ship. My duties included: making beds, cleaning guests’ rooms, providing fresh towels and bathrobes on request. I did work as a kitchen assistant and night kitchen porter as well, so I have a good knowledge of the cleaning products and I am not afraid of hard work. I am fast, well-organized and very precise. I learn new things quickly. Moreover, I can work efficiently on my own but at the same time I am a good team player. I believe I will make a good worker in your hotel. I look forward to hearing from you. P.S. References available on request Yours sincerely, Imie i nazwisko Troche zmienilam i dostosowalam do Twojego doswiadczenia. Jakbys cos jeszcze chciala zmienic to daj znac a Ci napisze. :) I powodzenia w szukaniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wystarczy
bardzo dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcinamy raty
ciesze sie, ze moglam pomoc :) jeszcze raz powodzenia w poszukiwaniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma2008
Ja zmienilabym niektore slowa, poniewaz wydaje mi sie ze nie byly napisane poprawnie w liscie....ale to tylko moja sugestia Dear Sir/Madam, guests rooms I believe I will make a good work in your hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowanka123
czy moge zapytac w ktorym hotelu bedziesz pracowac i czy w londynie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie w londynie
cornwalia - a wiec daleko od londynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponte al dia
make a good worker znaczy tyle samo co byc dobrym pracownikiem, wiec nie wiem czemu zmieniac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma2008
poniewaz dla anglikow to lepiej brzmi...konsultowalam sie w zwiazku z tym, oczywiscie mozna tak zostawic natomiast ja tylko napisalam co ja bym zmienila i jak ja bym napisala, tak wiec to zalezy od autorki topiku jak napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbggggddd
alma2008 nie ma czegos takiego jak "I will make a good work" jak juz to " I will do a good job" albo tak jak wczesniej ktos napisal "I will make a good workER"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma2008
bbbggggddd, dzieki za poprawke, ale tak napisal mi rodowity angol z ktorym pracuje, skoro on tak napisal to bylam przekonana ze tak jest, jednak jesli uwazasz ze jest to niepoprawne, to chyle czola i przyznaje sie do bledu (ktory z reszta nie jest moim bledem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×