Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aloara

oglądacie dodę w teraz my?

Polecane posty

Gość aloara
zaraz ma być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taak nie mamy nic lepszego
do roboty tylko słuchać pustaka i patrzeć na silikon :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloara
ale z pustaka czasem można się pośmiać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloara
pewnie będzie mówić z tą swoją manierą jaka to ona jest zajebista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloara
ło matko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloara
co chwilę mówi "w związku z powyższym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloara
co chwilę mówi "w związku z powyższym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloara
i czemu oni jej na pani mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokoj jjakbys mu sie
jaka buraczyca!kreci sie na fotelu ,macha nogami nie czuje sie pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gcdsfbg
co cie to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taak nie mamy nic lepszego
nie wiem jak was,ale mnie nie śmieszy to,że takie "osoby"są w naszym kraju na szczycie,ja nad tym bardzo ubolewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.....k
To Doda??? ja pierdole , ja bym jej kijem nie tknął....ona jak koń wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloara
ja też ubolewam nad tą samozwańczą "artystką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endriu 24
jak ja się cieszę że wyjechałem z tego kraju jeszcze w wieku 19 lat do Holandii, i nie muszę się wstydzić za Polskę, kogo my tu mamy. Z Polski śmieją się zarówno Holendrzy, Niemcy, Angliki....ale i nie tylko bo i Rosjanie, Ukraińcy :) A co do tej Dody, dziwnie wygląda, nie przypomina wogóle kobiety, co to jest?? Pomijają jej wygląd typowo męski, jak ona się zachowuje na wizji, czy jej rodzice ją wychowywali czy hodowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devils Advocate
no hehehee, flage na ryj i za ojczyznę hehehehehehehe, ale nawet od tyłu jej nie weźmiesz bo dupsko ma płaskie, to taki babochłop, doczepiła cyce sylikonowe bo bez tego to by faceta przypominała :):):) nie wiem czemu taki rozgłos z nia jest, mi sie nigdy nie podobała, nie jest w moim typie, wole drobne laski, typu Iza Miko, z wąską talią, bioderkami, a Doda? to jakiś potworek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosuję całkowity
bojkot (chociaż nie za bardzo się da) wytworów tej samozwańczej "królowej" zakomleksionych dziesięciolatek - więc nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×