Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość galareta

o czym zaczac pisac bloga

Polecane posty

Gość galareta

Wiatam dziewczyny, nigdy nie zabieralam sie za pisanie bloga w sieci, a chcialabym cos wniesc, jestem na starzu i wiem, ze tego wlasnie minn dyro ode mnie iczekuje, blogi w formie dziennika - pamietnika z pewnoscia tak powstawaly, teraz jednak co jest fajnego na czasie ciekawe przydatne zabawne, o czym mozna pisac, zeby sie przyjelo, podobalo sie i rozkrecalo towarzycho..Pomyslalam o dowc*pach - hehe nie glupie jak na nic innego w czym mogla bym sprawnie rozpoczac i pisac, dyskutowac - i w ostatecznosci tyle albo tez makijaz, jakies wymiany doswiadczen, dobre kosmetyki, porady..tez takie sobie, bo o zyciu wlasnym problemach i wszystkim nie zamierzam sie popisywac hehe - tym bardziej mam wolna reke - pisac o czym tylko mi sie chce - "w ramach jakiegos rozsadku" i jestem jedyna dziewczyna w zespole, chcialbym sprostac temu wyzwaniu - podjac sie i stworzyc cos dobrego, wiec Was Kochane Kobietki prosze o rade i pomysly - o czym chcialybyscie czytac na jakiego bloga byscie weszly??Dzieki i pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Każdy zakłada bloga na temat, w którym czuje, że ma coś do powiedzenia. To nie ktoś ma Ci podpowiadać ale sama masz czuć o czym chcesz pisać... mam trzy blogi i każdy z nich o innej tematyce. Jak masz zamiar pisać aby pisać to szkoda zaśmiecać net :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×