Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WiWernera

MOŻLIWY W CIĄZY NAWET DO 3 MIESIACA. DEBATA

Polecane posty

Gość WiWernera

DZiewczyny, czy jest to możliwe? Czy któraś z was nie podejrzewała że jest w ciąży bo miała "okres" a potem okazało sie ze jednak "zaciążyła"? w wielu internetowych artykułach wypowiadaja sie SPECJALISCI że do 3 miesiaca nawet jest możliwe krwawienie mylące z miesiączka..nie wymysliłam sobie tego..prosze o wypowiadanie sie osób opanowanych i nie chce tu żadnych wyzwisk:-) dziewczyny wypowiedzcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka28
moja mama dowiedziała sie dopiero w 3cim miesiącu ciązy, że ma mnie pod sercem. Miała normalne regularne miesiączki..... a jednocześnie była w ciąży..... Ale wiadomo, że każda kobieta jest inna.... P.S. Kumpela tez tak miała, tylko, że dwa miechy ..... A najlepsze jest to, że starali sie jeszcze w czasie ciąży nie wiedząc o niej. I chyba ta nieświadomośc zrobiła to, że wszytsko sie skonczyło dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrjviorfjvicjivc
dziewczyny ! test ciążowy wyszedł mi już 6 czy 7 dpo tzn trudno bylo powiedziec czy wyszedł bo ta druga kreska byla widoczna jedynie pod swiatłem dziennym i,,,, po zrobieniu zdjecia cyfrówką za kilka dni , kiedy bylam juz dzień przed terminem @ zrobilam rano test , szok, dwie grube czerwone krechy i jazdaaa na test z krwi , za dwie godziny dostalam karteczkę : wynik dodatni caly dzien podniecenie , nawet pojechalam sobie od razu kupic Nescę bezkofeinową wieczorem ,,, delikatne plamienie , gula w gardle , plamienie brazowe ,,,,, o k...a zawsze mi się @ plamieniem zaczynał , rano wstalam , całe majtki zalane , prawdziwa okresowa krew szłam do biura o 6.30 rano i łzy lały się ze mnie ciurkiem wiedzialam ze szczescie nie trwało krótko , ...... w biurze mialam spokój wiec co chwila latałam do kibelka sprawdzac a tam @ sie rozkreca szok! jedyna myśl : nienawidze swojego zycia zadzwonilam do ginki i około 14 juz do niej pojechalam , wsiadlam na samolocik , ona mnie bada i słysze i widzę : pokazuje mi na palcu "niech pani zobaczy , tu już prawie nic nie ma , czysciutko " do tego " ładnie rozpulchnione , proszę przyjść na usg za 2 tygodnie i czuć się jakby byla pani w ciąży " jakby się powtórzylo recepta na duphaston,,,, mialam jeszcze kilka dni takie wieksze plamienie za dwa tygodnie fasolkę juz bylo widac ( z przeszkodami bo wylądowalam w szpitalu z kolejnym plamieniem i tam mi zrobili usg , wtorek - nic nie widac , czwartek- bije serce !) a dokladnie w terminie kolejnej @ dostalam plamienia czyli mimo ze nadzieja matką głupich,,, należy ją mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiuję z innego tematu, moją wypowiedź. Możliwe są plamienia lub bardzo skąpy okres bez skrzepów. Gdyby była normalna miesiaczka, skurcze spowodowałyby wydalenie zarodka oraz łuszczenie endometrium, a to również powoduje poronienie. Nie ma takiej opcji. Zawsze dziewczyny wypisują, opowiadają takie głupoty, żeby naiwne koleżanki uwierzyły muszka a ta Twoja koleżanka musiała być rzeczywiście niezbyt rozgarnięta. W ciąży jest podwyższona temp, nie ma śluzu płodnego. To jak ona się starała? Te objawy świadczą o braku owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka28
minia25 ona odrazu straciła przeciez jakiekolwiek nadzieje juz ze sie udalo jak tylko zobaczyła ze dostala@ wiec nawet nie pomyslala o tym ze sie udało,po co miala mierzyc tempke ..dlatego od razu w nastepnym cyklu starali sie dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka28
MINIA85 * sory za pomylke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie chodzi mi o to, że jak się starasz to mierzysz temp i obserwujesz śluz, robi testy owulacyjne. Dziwne, że tego nie zauważyła :) Chyba że się inaczej starała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiWernera
dziekuje za wszystkier wypowiedzi;-) jednak sąjeszcze spokojne osóbki które umieją o tym spokojnie rozmawiac i nwet są i takie którym sie to przydarzyło,to jest dla mnie niewyobrazalne jak nagle sie kobieta dowiaduje ze jesr w 3 m i ta mysl! "przeciez mialam okres ..hmm. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem polega na tym, że kobiety nie znają swojego organizmu. Mylą miesiączkę z krwawieniem, a to dwie różne sprawy. Generalnie wystarczy mierzyć temperaturę rano przed wstaniem. Trwa to minutę, a masz pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiWernera
MINIA85 masz pewnie racje,ale tak jak w przypadku "vrjviorfjvicjivc" juz myslala ze po wszystkim takiego krwawienia dostała..a tu jednak nic sie nie stało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrjviorfjvicjivc
dziewczyny jak ja to wtedy zobaczylam co sie ze mna dzieje to juz pisalam co pomyslalam..zalamałam sie..bo to wyglądalo jak normalny@ taki obfoty.. z tym ze krótki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiWernera
vrjviorfjvicjivc nie dziewie ci sie;-) i wyobrazam sobie puzniej tą Twoją radość! zapraszam do wypowiadanie sie kobitki które tak miały i nie tylko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga55
dokladnie,takie "wynalazki" sie dzieja w babskim ciele, u Ciebie @@@ i ciaza a u mnie...ZERO owu i tez ciaza, nie dawali mi szans na zaciążenie i ja jestem juz w 6m i czuje sie świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga55
sory muszka nie doczytalam, nie u Ciebie tylko u Twojej mamy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiWernera
haalo dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×