Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eklerka***xyz

prysznic z castoramy!!! PROBLEM!!!!

Polecane posty

W zeszłym roku kupilismy prysznic z castoramy- wiadomo promocja, niska cena, hydromasaż, światelka, radyjko... skusiło nas... no i po jakimś czasie spaliło się urządzenie od radyjka i światełek (chyab transformator). firma produkująca te prysznice zbankrutowała, nie ma serwisu... zostaliśmy na lodzie;( no i teraz szukam tego transformatorka....: OYT LOW VOLTAGE ELECTRONIC BALLAST Applicable Lamp T%/22-32W model ZL 3A 12V PF0,75 50/60 Hz 70stC 22W 1,7A u-out=500V GDZIE COŚ TAKIEGO KUPIĆ??? jest ktoś, kto pomoże??? woj.małopolskie,śląskie... może jakieś linki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co było to
badziewie kupowac ? teraz masz problem , ja nie pomogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Cóż - ja też kupowałam kabinę prysznicową nie dawno. Ale ja na szczeście nie mam takich problemów, bo kupowałam na multizakupy.pl - a jak już nie raz się przekonałam, tam mają bardzo dobrej jakości meble i różne inne dodatki do domu. Także mogę śmiało polecić pozostałym kafeteriuszkom zakupy tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my też w zeszłym roku
urządzaliśmy łazienkę i chyba myśleliśmy o tej samej kabinie co autorka ale właśnie miły Pan sprzedawca odradził nam że to badziewie i nie opłaca się kupować bo ludzie po 2 miesiącach oddawali do reklamacji i nie doczekali się zwrotu i ze te kabiny sa nic nie warte i w koncu na szczęście nie kupiliśmy :) Kupiliśmy wanne z hydromasażem i osobno zwykłą kabinę prysznicową i obie działają jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, oj...z tego prysznica jesteśmy MEGA-zadowoleni!!! jak na castoramę to naprawdę świetny towar!!! To był kompletnie spontaniczny zakup. wykonanie może nie jest mistrzowskie, ale materiały są niezłe. Nie ma problemu z utrzymaniem czystości kabiny, a to ogromna zaleta! problem tkwi w spalonym zasilaczu, transformatorze (czy jak to sie tam nazywa...), ktory zasilał radio, ledy i wentylator. spalił się całkiem niedawno- no zdarza się!!! i teraz szukam zamiennika, bo jak juz wspomniałam nie ma szans na reklamację;( jak mieliśmy problem ze słuchawką, która przeciekała- przyjechał facet z serwisu i naprawił. niestety, firma produkująca splajtowała... nic na to nie poradzę;( w castoramie nie ma tych zasilaczy- sprawdziłam wszystkie sklepy w promieniu 300km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
popytaj może w jakiejś hurtowni.albo poszukaj w gazetach jakiś firm elektrycznych,może coś doradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osst
Ten ala transformatorek to przetwornica do zasilania świetlówki.Każdy elektronik z tym sobie poradzi (jest to do naprawienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dzięki... już do tego doszłam;))) Sama znalazłam;))) zamówiłam, mąż zamontował i wszystko działa ;) Gdybyś odpowiedział/a wtedy gdy pytałam...oj, jakby mi to ułatwiło życie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIETIA
DO eklerka***xyz CZY MOGŁABYŚ PODAĆ GDZIE ZAMÓWIŁAŚ TAKI TRANSFORMATOREK BO MAM TAKI SAM PROBLEM. Z GÓRY DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horatioh
tylko ten jest na 220V - orginalnego na 12V nie zastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość premiero
Masz oczywiście rację, nie zwróciłem uwagi. Mało tego to jest 12V zmiennego a nie stałego. Anyway - dla wszystkich mających problem ze statecznikami - na razie wszystkie jakie naprawiałem miały ten sam problem - spuchnięte kondensatory elektrolityczne 1000uF/25V (jedna sztuka 1,50zł x2 = koszt naprawy 3 zł). Jeden miał wywalony kondensator MKP 470nF. Po wymianie wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×