Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fonda05

Jakiej narodowości mężczyźni są zadbani-pytam głównie panie?

Polecane posty

Gość Fonda05

Powiedzmy sobie szczerze polacy raczej nie są miłośnikami schludności,mówie oczywiście o mężczyznach ponieważ kobiety w większości dbaja o siebie nie mówie tutaj o przesadnych strojach i kosmetykach tylko o zwyczajnej higienie osobistej, którą niestety większość mężczyzn nie może sie poszczycić. Bierze mnie obrzydzenie kiedy spotykam facetów, którzy nie pamiętają juz o takich czynnościach jak mycie zębów czy codzienna kąpiel. Swoje pytanie kieruje wyłacznie do kobiet ponieważ tylko one wiedza tak naprawde o czym mówie, mężczyźni niestety nie dostrzegaja problemu i się zapierają ,że przecież to nie do nich sie tyczy. Zgadzam się nie wszyscy są tacy ale polacy w większosci są niedomyci, dlatego jak sądzicie drogie panie z własnych doświadczeń i zdobytych informacji jakiej narodowości mężczyźni o ile tacy istnieja są tak schludni jak my kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem z jakimi brudasami sie zadawałaś. Ja zawsze trafiałam na facetów, którzy dbali o siebie. W rodzinie tez mam zadbanycg facetów. Faceci z mojego towarzystwa równiez dbaja o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, zadawaj sie z zadbanymi to nie bedziesz miała problemu. Nie wiesz, którzy o siebie dbają? To widać na pierwszy rzut oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynie kochany
tylko prawda jest taka ze nie trzeba sie z kims jak to okreslilyscie'zadawac'zeby poczuc smrod potu wsiadajac np do autobusu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allaja
Holendrzy bardzo o siebie dbają i dobrze wyglądaja. I w genach mają wysoki wzrost i są piękni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynie kochany
polacy wypadaja nistety blado na tle innych narodowosci i nie chodzi tylko i wylacznie o higiene ale takze o ubior zadbanie itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
Wlosi wygladaja jak metroseksualne geje, z wyzelowanymi lbami, lancuszkami na szyi i sygnetami na palcach. Bardzo zadbani sa Francuzi, ale zaznaczam, ze mowie o tych, co mieszkaja w Paryzu, nie wiem jak reszta kraju. Bija na glowe Francuzki jesli chodzi o zadbanie i wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o własnie na wakacjach byłam w Finlandii. tam widziałam bardzo dużo mężczyzn którzy włosy mieli w niesamowicie jasnym odcieniu blondu. Niektórzy zgrabni i umiesnieni wygladali po prostu jak modele ale tam jakos nie byli za bardzo rozchwytywani z tego co zauwazylam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do Fracnuzow
znam tylko tych z prowincji - nie dbaja o siebie :o ale nie moge pisac calym narodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do francuzow
Co do Francuzow to sie nie zgodze. Oczywiscie nie chce generalizowac, ale pracowalam kiedys z jednym francuzem z Paryza i on raczej nie bral prysznica codziennie. Holendrow tez kilku spotkalam ktorzy nie grzeszyli czystoscia. Za to Szwedzi moge powiedziec, ze dbaja bardziej o siebie niz Szwedki. Moze az za bardzo bo wygladaja troche zniewiesciale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
ale pracowalam kiedys z jednym francuzem z Paryza i on raczej nie bral prysznica codziennie. A ja znam Francuza, ktory nie pije w ogole wina i Polaka, ktory zarabia 20 tysiecy miesiecznie. Czy to oznacza, ze Francuzi nie pija wina, a srednia polska placa to 20 tys?:D Pojedz na La Defense w porze lunchu, mozna doznac oczoplasu ogladaja zajebiscie wygladajacych Francuzow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do francuzow
A ja znam Francuza, ktory nie pije w ogole wina i Polaka, ktory zarabia 20 tysiecy miesiecznie. Czy to oznacza, ze Francuzi nie pija wina, a srednia polska placa to 20 tys? Pojedz na La Defense w porze lunchu, mozna doznac oczoplasu ogladaja zaj**iscie wygladajacych Francuzow No wlasnie, pisalam o przykladzie Francuza z Paryza, ktory sie nie myl bo wczesniej ktos napisal, ze Francuzi sa tacy zadbani (a zwlaszcza ci z Paryza). i zaznaczylam, ze nie generalizuje. Ale Ty oczywiscie nie zrozumialas sensu wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do Fracnuzow
bylam w paru krajach i tam ludzie maja zwyczja kapania sie tylko rano :o po calym dniu nie biora prysznica tylko rano :o dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
Zrozumialam sens wypowiedzi. To ja pisalam o zadbanych, swietnie ubranych Francuzach w Paryzu. Wiadomo, ze zawsze trafia sie jakies wybrakowane egzemplarze, nigdy tak nie jest, ze 100% obywateli zachowuje sie w takim sam sposob, jednak porownujac do innych krajow, mieszkancy Paryza wypadaja bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
Poza tym myslisz, ze wszyscy Polacy kapia sie codziennie? Na bank nie, a jednak nie nazwalabys chyba siebie i naszego narodu narodem smierdzieli prawda? W kazdym kraju znajda sie amatorzy niemycia sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeko
Rosjanie sa zadbani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do francuzow
do frenti No chyba jednak nie zrozumialas sensu wypowiedzi -sadzac po Twoich wpisach. Poza tym ja nie pisalam, ze wszyscy Francuzi sie nie myja. Jak rowniez nie pisalam, ze wszyscy Polacy to czyszciochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu czystyzadbany Polak
do autorki.... po pierwsze szanowna pani! Polak...Polska...Polka i Polacy piszemy zawsze z duzej litery.....ZAWSZE Z DUZEJ LITERY!!!! po drugie...higiena jest sprawa sobista, wychowania i zdrowia i nie rozumiem co narodowosc ma z tym wspolnego. Podrozowalem troche po swiecie i mieszkalem na stale w kilku krajach i nie zauwazylem zeby Polacy byli brudniejsci od Niemcow czy Szwedow a tym bardziej od Francozow. Zapewniam Cie, ze wiekszosc Polakow dba o siebie i ja jestem tego dobrym przykladem. Szanowne Panie! nie poznizajcie Polakow! to bardzo brzydki nawyk i do niczego nie prowadzi. Lepiej zachecajcie swoich partnerow do dbania o siebie....o zapewniam...zrobia to jezeli was kochaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×