Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

summerNight

życie ma inny wymiar..?

Polecane posty

Tak się zastanawiam, czy nie zdarza się Wam pomyśleć, że kiedyś to wszystko się skończy..? To wszystko tzn świat, życie... że tak naprawde ta nasza codzienna pogoń za niczym nie ma większego sensu..? Zaczęłam się nad tym poważniej zastanawiać,kiedy okrutny los zabrał z tego świata kilka osób, z którymi byłam w kontakcie praktycznie na codzień.. To takie dziwne, znasz kogoś, a nagle uświadamiasz sobie, że tej osoby nie ma wśród nas. Gdzie jest w takim razie...? Życie to jedna wielka niewiadoma... Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiadkaaa
tu Leja sam namiętnie zadajesz się z ta bandą gównojadów od kiedy nie chcesz słuchać o gównie jak to twoja rodzina jest !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja mam nadzieje, ze jakis tami inny wymiar jest moj dziadek mowil, ze na pewno :) ja bym bardzo chciala, zeby cos bylo, bo chce sie spotkac z pewna osoba, ktora bardzo kocham, a ktora byla tu tylko kilkanascie lat bardzo za nia tesknie :( glen, a Ty to nawet powaznego tematu nie uszanujesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawo przyciągania nie ma tu chyba nic do rzeczy ;) chodzi własnie o ten wymiar życia ,którego większość z nas tak naprawdę nie potrafi pojąć- nie racjonalny, ale duchowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony listek musi być, bo gdzie podzialiby się Ci wszyscy, których kochaliśmy... Czasem myślę,że nie bez powodu człowiek zmaga się na ziemi z tymi okrucieństwami, bólem. To musi mieć jakieś sensowne zakończenie.Nic chyba nie dzieje się bez przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SummerNight mam nadzieje, chociaz czasem jest trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a o tym filmie to gadka byla w temacie o traumach? nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patikka
Ja też mam nadzieję i wierzę, choć nie zawsze z tą samą siłą, że nasza świadomość, dusza nie umiera nigdy i tylko opuszcza ciało. Jakoś ciężko byłoby mi się pogodzić z tym, że gdy ktoś z moich bliskich odejdzie, to już nigdy, przenigdy się z nim nie spotkam. Albo, że koniec mojego życia będzie dla mnie końcem wszystkiego i nie będę mogła obserwować jak rozwija się swiat, życie, moja rodzina z biegiem lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
snila, snila ale to byly to raczej "zwkle" sny badziej "duchowo" snila sie dwom bardziej "uduchowionym" osobom w rodzinie przepraszam, za to maslo, maslane, ale chyba wiesz o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko musi mieć jakiś sens. wiecie, tak buszowałam kiedyś po internecie w poszukiwaniu sensownej odpowiedzi na pytanie o życie po śmierci. zafascynowało mnie pewne opowiadanie, które naprawdę godne jest polecenia. link poniżej http://forum.i-doser.pl/viewtopic.php?t=839&sid=e9e1bc2d24704aa980665dfc25168e36 co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
praca wzywa, wiec teraz nie przeczytam, ale pozniej jeszcze tu wroce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony listek - wiem, bo sama niejednokrotnie mam do czynienia z takimi snami . Z tym , że czasem są one niewiarygodnie prawdziwe.. śni mi się koleżanka, którą śmiertelnie potrącił samochód.. I mimo tego,że od jej śmierci upłynęly już prawie 2 lata, ja nadal, praktycznie codziennie czuję jej obecność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tez czasem mam wrazenie takiej obecnosci mojego M. ale niezbyt czesto niestety :( a sny rzeczywiscie czasem takie "prawdziwe", szczegolnie mojej kuzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppp
uppppppppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×