Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna porzeczka*

Chcę miłości uniesień , namiętności /

Polecane posty

Mam chłopaka już ponad dwa lata. Dawniej było tak wspaniale szaleństwo zauroczenie, motyli w brzuchu teraz jest strasznie monotonnie. Do tego ja już chyba go nie kocham jestem z nim bo on sie tak strasznie stara. Widać ,że mu bardzo zależy. On myśli o mnie zbyt poważnie. Ja jestem osobą która chce korzystać z życia, brać całymi garściami i na dodatek ja pragnę miłości uniesień. Chciała bym znów przeżyć coś co mi to da. Może jest to dla was niezrozumiałe ale ja naprawdę pragnę się wyszaleć a będąc z nim nie czuję już tego 'stanu" jaki czułam na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacie rozumiem
wlasnie rozstalam sie z chlopakiem po ponad 4 latach. z podobnych powodow. mam konto na ilove ale jakos nie moge sie znikim umowic- zbyt swieze jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz :) osobiście ja nie popieram umawiania się przez internet wole jednak na żywo kogoś poznać:) mam kolegę który sprawia że mam motyli w brzuchu i aż wyrzuty sumienia mnie biorą ale co ja na to poradzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacie rozumiem
swoje ex poznalam na gg. tez wolalabym na zywo ale w nowym miescie nie mam za duzo znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyjdz gdzieś :) na dyskotekę na lodowisko :) teraz sezon więc wiesz a tam pełno chłopców wolnych :P ja bym chętnie gdzieś wyszła ale mój związek bardzo mnie ogranicza zresztą nauka przed maturą :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacie rozumiem
samej to tak slabo szwedac sie po dyskotekach itd;) no ograniczenia nie sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×