Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Philippe

Skórzana kurtka ale zimowa

Polecane posty

Gość Philippe

Cześć :) Mam dość chodzenia w puchowej kurtce w zimę i chcę sobie kupić jakąś fajną skórzaną, ale zimową tzn. chciałbym, żeby mi w niej ciało nie odmarzło :) Obszedłem mnóstwo sklepów, ale nic mnie nie zachwyciło niestety. Macie jakieś propozycje? Tylko chciałbym coś porządnego, w sensie, że nie ma to być jakieś reserved czy inny tego typu szajs. Linki do allegro również mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Philippe
Jeszcze ważna kwestia, mogę wydać ok. 500 zł (góra 550).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Philippe
Nikt mi nic nie poradził, a wciąż szukam :P Ostatnio wysyp kolekcji wiosennych w sklepach i kurtki trochę poginęły, ale ja dalej szukam jakiejś fajnej. Sieć też przeglądam. Ma być grubsza, niekoniecznie z prawdziwej skóry. Co myślicie o tej? http://allegro.pl/item916177146_dsq_dsquared_2_kurtka_skora_pu_diesel_xl_52.html Z Zarze nie ma prawie nic, a jak już są, to z nowej wiosennej kolekcji, mi chodzi o coś grubszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosztuje 650
a ty napisalas max 550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcesz "szajsu" z reserved, a masz na ten cel 500 zł. Żartujesz? Jak nie chcesz szajsu, to przeznacz sobie od 1000 w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Philippe
Jak już pisałem, niekoniecznie musi być to prawdziwa skóra. Prawdę Ktoś napisał, że kosztuje 650zl, ale jak ewentualnie będę chcał kupić, nie kupię na tej aukcji tylko ew. na ebayu, bo z tego co widzę, to ten gość sprowadza te kurtki z zagranicy, więc po co płacić prowizję... Macie jakieś inne propozycje? W Peek & Cloppenburg byłem też, ale w stosunku do tego, co było jeszcze w grudniu jest bardzo mały wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaje..
zajebista ta kurcina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no super tylko do kompletu kup
sobie jeszcze skórzane spodnie wtedy na pewno bedziesz zauwazona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęta drogie
skupcie się na chwilę i czytajcie dokładnie TO JEST FACET. końcówka ma znaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Philippe
Znowu ten jełop? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×