Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ben.asia

chcę schudnąć przed ślubem

Polecane posty

Gość ben.asia

Część. Proszę was o radę: otóż w lipcu wychodzę za mąż, i bardzo chcę schudnąć do tego czasu z 12-14kg, bo jak wiadomo każda panna młoda chce być piękna w tym szczególnym dniu. Mam 22 lata, mam 169cm, i ważę ok 69kg. Od dzieciństwa lubię jesć mięso;-) Nie wiem czy to źle czy dobrze. Owoce też chętnie jem (banany, mandarynki), i lubię kiszoną kapustę. Ogólnie lubię jeść potrawy ze smakiem -na ostro, nawet dodaję słodki sos chili. Niestety nie wiem jak to się dzieje, że moge nawet dużo nie jeść a moja waga się nie zmienia, i nawet rośnie zamiast spadać... Kiedyś gdy byłam nastolatką odchudzałąm się -wiem że to było bez sensu, ale ważyłam gdy miałam 18 lat ok 53,5kg, potem poznałam mojego narzyczonego i tak zaczęłam przybierać na wadze. Bardzo chciałabym mieć ok 58 kg - proszę pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Interesują mnie wszystkie sposoby które pomagają! mogą być nawet takie i to mi odpowiada przy których te pierwsze kg schudnę szybko, a pozostałe w wolniejszym tempie... Po prostu muszę schudnąć! Czy dieta 13-dniowa pomaga?? czekam na wasze rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daruj sobie 13 dniową. Działać może i działa ale szkoda metabolizmu. Jak lubisz mięso to jako rasowy mięsożerca polecam Atkinsa, ewentualnie proteinową Dukana. Można by też po prostu się zdrowo i dobrze odżywiać ale to na tym forum jest niemodne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maatko... jak ty jej musisz zle zyczyc, ze jej polecasz atkinsa lub dukana :( jak mozna polecac cos takiego komus? to ze tobie sie udalo zrzucic cielsko na proteinowej to nie znaczy ze to zdrowo i ze nalezy wszystkim polecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnie powiem Ci tak
13 dniowa to rozumiem kopenhaska...ja na niej zrzucilam z 7 kilo, ktore wrocilo bo gubi sie wode...nie polecam tej diety ja przez nia bylam oslabiona i mialam okropne krwotoki z nosa.... natomiast co Ci moge poradzic...wizyte u lekarza rodzinnego i poproszenie o wypisanie meridii badź zelixy (zelixe jest latwiej kupic) jesli oczywiscie nie masz problemow z sercem czy cisnieniem..... te tabletki hamują łaknienie znacznie mniej sie je kiedy sie je bierze poza tym metabolizm wzrasta i nawet kiedy przestanie sie je brac to metabolizm jest szybszy..... Oczywiscie one za Ciebie nie schudną..... ale dzieki nim nie odczuwa sie tak głodu i mozna wprowadzaic nowe nawyki zywieniowe i sie do nich przyzwyczaic (nie polecam dluzszego brania niz 2-3 miesiace bo skutki uboczne na nich są wkurzajace-ciagle pragnienie, suchosc w ustach, poddenerwowanie) Co do diety....mieso jedz ale chude, z kurczaka i indyka najlepiej filety a co do wieprzowiny czy wolowiny to kupuj chude bez tluszczu i takie jedz....to samo z wedlinami,,,jedz chude szynki(ale szynki a nie szynkopodobne bo w nich to akurat sam tluszcz jest)...zrezygnuj z parówek (wiekszosc zmielonego tluszczu) i wszystkiego co jest tluste...jesli lubisz kiełbasy to jedz tylko surowe wedzone w ktorych widzisz kawalki miesa i kawalki tluszczu i ten tluszcz staraj sie wybierac.... nie jedz w ogole slodyczy, nie slodz kawy/herbaty jedz tylko ciemne pełnoziarniste pieczywo zrezygnuj z bananów (bardzo kaloryczne szybko podnosza cukier i czlowiek jest po nich szybko glodny) i winogron (rowniez sam cukier) za to jedz sobie mandarynki, jabłka, truskawki(mrozone) itp. jedz suszone morele i śliwki (bogate w błonnik przyspieszaja perystaltyke jelit przez co substancje odzywcze z innych potraw sa lepiej wchlaniane) jedz sery ale uwaga nie light bo co jest dziwne te light czesto mają bardzo porównywalną wartosc kaloryczna a zamiast tluszczu maja cukier co jest gorsze.... uwazaj na jogurty max 1 mały dziennie (bo chyba lepiej zamiast kilku jogurtów zjesc kotlet) jedz duzo warzyw....rob sobie salatki np. z sałaty, pomidórw, ogorka z grilowanym mieskiem np. grilowanym filetem z kurczaka mozesz to polac to swoim ulubionym z sosem chilli (ale na sosy tez uwazaj zeby nie za duzo ich jesc) i ruch...co najmniej 2 razy w tygodniu..cos co Ci prawi przyjemnosc basen, łyzwy albo nawet szybki spacer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyno żadnych diet. Ogranicz jedzenie , zacznij ćwiczyć i samo spadnie ok. 1kg na tydziń.. Z doświadczenia napewno nie 13-stka. Kilogramy zawsze wracają... ZAWSZE. Robiłam ją z 3 razy w życiu. Teraz żółądek siada mi przynajmniej raz na misiąc. Nie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben.asia
no ok, ale w takim razie jaka dieta byłaby dla mnie dobra??? Od razu powiem, że chleba właściwie w ogóle nie jem, ciasta też prawie wcale, grejfrutów w ogóle nie cierpie, a jagurty jakie teraz piję to aktivia do picia, bo powiem szczerze ze mam czasem problemy z wydalaniem i dlatego pije to i biore takie kostki kupione w aptece one sa z suszonych owoców -trochę mi to pomaga. A może trochę tego co się lubi ale do 1000 kcal? pomaga to i się schudnie? dzis rano ćwiczyłam: 50 brzuszków (w tym normalne i śkośne), 30 przysiadów, 10 potrójnych skłonów i skręty ciała -nie wiem czy wystarczy... Od dziś chcę się odchudzać! ważyłam się rano i waże 68,2kg! Masakra! chce mieć conajmniej 58-57kg!!! pomożcie i trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proteinowej nie stosuje, bo dla mnie to trochę głupie nie jeść warzyw i tłuszczy tyle dni, ale na pewno lepiej niż kopenhaska albo jakieś 500 kcal. A Atkinsa polecam i już. Rozsądnie prowadzony nie tylko nie zaszkodzi ale i pomoże na wiele dolegliwości. Nikt nie każe na nim wpieprzać tony smalcu i golonki, radzę najpierw dobrze poczytać a potem krytykować. Nie każdy żyje na sałacie i kiełkach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tnij.org/prawica2010
daj sobie spokój z odchudzaniem,skoro facet chce sie z tobą żenic to znaczy że mu twoja waga nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajobongo heeeh
czytaj ze zrozumieniem: ona chce schudnąć, by ładnie wyglądać w tym dniu... nie dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyne słuszne zakończenie
niestety, ważysz za dużo Odchudzić sie powinnaś nie tylko ze względu na ślub, ale przede wszystkim ze względu na zdrowie. Jeśli chcesz mieć dzieci, to tym bardziej Młoda jesteś, więcej ruchu powinno wystarczyć, plus rezygnacja ze słodyczy, przekąsek oraz kolacji (poprawi Ci się też trawienie) niestety, te ćwiczenia, kóre wymieniłaś to za mało , musisz się porządnie zmęczyć, żeby organizm w ogóle zaczął spalać zbędne kalorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja cie dobrze rozumiem:) jestem w podobnej sytaciji wagowej a le nie tylko różnimy sie tym ze ja mam 24 i slub w sierpniu:) moze razem coś wymyślimy :) bedziemy sie motywować wzajemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna ***
polecam cykliczna diete ketogeniczna dieta jest stosowana od dawna przez sportowcow bo spala tluszcz nie miesnie a stala dieta ketogeniczna jest stosowana u dzieci z padaczka- wiec wystarczy z glowa to zrobic w tej diecie np zeberka zapiekane w kapuscie sa jak najbardziej polecane tylko pamietaj zeby lykac magnez z wapnem, zeby nie zakwasic organizmu i pic sok pomidorowy, lub pomidory jesc i wyjazd na narty :) super spala kalorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak po ślubie utyjesz
przecież będziecie chcieli mieć dzieci diety tylko powodują że ciało flaczeje i pozostaje nadmiar skóry co z tego że schudniesz 14 kilo skoro zostanie luźna, wisząca skóra ? będzie to gorzej wyglądać niż przedtem, raz rozciągnięta skóra sama w cudowny sposób się nie obkurczy ja się pół życia odchudzałam i teraz mam problem z niejędrną skórą na twarzy, to dopiero wygląda fatalnie, żaden krem nie pomoże, co najwyżej jakieś zabiegi u chirurga plastycznego nie jesteś gruba, masz wagę w normie, poćwicz trochę by ujędrnić strategiczne części ciała, odżywiaj się zdrowo i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyne słuszne zakończenie
młodej dziewczynie nic nie będzie wisiało ! Trzeb atylko regularnej aktywności fzycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula131
Przylacze sie do Was. a waze 73,5 kg i slub mam w czerwcu, juz jestem na diecie i kg, leca, ale pomoc zawsze sie przyda..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujfhjfgm
wystarczy mnie jesc, oto caly sekret dobrej diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben.asia
a co trzeba jesc przy diecie kategonicznej? ja jednak spróbuje tej 13 dniowej ale troszke ja zmodyfikuje np. zamiast befsztyku i sałaty z olejem zzjem 250ml zupy ogórkowej i kapuste kiszona. mysle ze to nie będzie zła zamiana. A teraz jest godz 13.30 i jak na razie zjadłam 170kcal ;-) tylko żebym wytrwała;) A co do dzieci to oczywiscie chcemy miec. Ale po ciąży tez mozna schudnąc -wiem ze skóra nie bedzie juz jak przed ciążą i robią się rozstępy, ale dzieci dają radość i szczęście. Moja siostra rok temu w marcu urodziła i schudła wiecej niż przed ciążą ważyła i to dzięki karmieniu piersią i nie objadaniu się. Myślę że też dam radę ;-) A ja ogólnie nie jestem gruba, twarz w pożądku i wiekszośc też, tylko jakoś poniżej pępka tak do lini bioder mam troszkę wybrzuszony brzuszek... Dziwnie tak jakoś w tamtej partii się uwypuklił, a nie cały brzuch... Chcę schudnąć!!!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben.asia
a czy jesli mam dietę to mogę pić jogurt danone aktivie??? bo mam często kłopoty z wydalaniem, po prostu jelita mi za bardzo nie pracują... wiec pije aktivie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka franca
nie wierze w takie specyfiki ktore pomagaja jesli je pijesz codziennie i wg mnie sa one drogie ! masz diete i super problem z wydalaniem jedz wiecej produktow z blonnikiem pokarmowym chociazby otreby pszenne maja barzdoo duzo blonnika a kosztuja 1,30zl i mozna dodawac je do zup salatek itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, poszukaj na kafeterii informacji o occie jablkowym. Zmniejsza laknienie, w polowie normalnej porcji poczujesz, ze masz dosc. Moga sie odezwac zaraz przeciwnicy tej metody- ocet! To jest ocet jablkowy, naturalny, bez odrobiny spirytusu, wiec zadne anemie, utrata bialych krwinek Ci nie groza. Trzy razy dziennie lyzka octu jablkowego rozrobionego w wodzie z lyzka miodu, lub soku jablkowym (ta opcja najmniej "zajezdza" octem) na pol godziny przed posilkiem. Do tego obowiazkowo regularny ruch, podkreslam- regularny, nie w porywach, bo to niczego nie zmieni. Jestes w stanie to zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka franca
e, tam lewatywa bez przesady ! wystarczy spozywac duzo blonnika pokarmowego a nie sie bawic w takie cos... ;) fuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba zacząć zwracać uwgaę na to co się je i o której godiznie ;) regularność spożywanych posiłków jest bardzo ważna, dodatkowo metabolizm można też wpsomóc naturlanymi suplementami np 2 be slim ma bardzo bogaty skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona27
Ja juz schudłam 6 kg i 5 przede mną. 6 kg zgubilamw miesiac, wesele w kwietniu. :) pomogl mi w tym acetomale, suplement ktory na maxa przyspiesza metbaolizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frankkarree
Jak dla mnie trzeba odstawić na bok słodycze, ciasta, itp, gotowac dania na parze , jeść dużo warzyw i owoców, nie podjadac wieczorami , trochę ćwiczyć . A na spalanie tkanki tłuszczowej polecam zieloną kawę max,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiaaaaaa
hej. Ja mam wesele w sierpniu i tez zaczynam odchudzanie od juta. Mam do zrzucenia jakies 20 kg. Od jutra zaczynam Dukana, to bedzie moje 2 podejscie. Za pierwszym razem w ciągu dwóch tygodni schudłam 5 kg! Nie marze, ze tyle schudne, ale moze akurat sie uda, trzeba próbowac :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoaj38
Ja swoją dietę zakończyłam 2 miesiące temu;) a moja dieta polegała na tym iż jadłam regularnie posiłki ale nie jakieś tam dietetyczne tylko po prostu regularnie i mniej niż zawsze;) biegałam lub ćwiczyłam z Mel B;) no i przyjmowałam suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl i tak schudłam 32kg w 3 miesiące a mój ślub był najcudowniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasiolo345
O tak ćwiczenia z Mel B są bardzo przyjemne;) ja również z nią ćwiczę;) przyjmuję również suplementację Afrykańskie Mango http://afrikanmango.pl bardzo ograniczył moje łaknienie bo było dla mnie istotne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żanetawas
Cześć dziewczyny. Ja biorę ślub za dwa miesiące i w końcu jestem szczęśliwa bo udało mi się schudnąć do rozmiaru 36 i w sukience wyglądam zjawiskowo. Na początku byłam załamana bo mieszkam w anglii i pracuję w hurtowni więc po pracy byłam tak zmęczona, że nie chciało mi się już nic. Ale wzięłam się ostro za siebie, zaczęłam spacerować, zdrowiej jeść, jako przekąskę jadłam jagody acai ale trochę drogo mnie to wychodziło a tu ślub na głowie i każdy grosz się liczy. Zaczełam szukać jakiegoś zamiennika tych jagód bo zauważyłam dużą różnicę w stosowaniu i zamówiłam sobie tabsy IQacai i faktycznie, tak samo działa. Dużo też dało zmienienie myślenia. Teraz waga się utrzymuje a ja wypatruję tego najważniejszego dnia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa_Panna_Młoda
Kochane przyszłe żony:) Ja ślubuje już niedługo, bo 11.02. (nasza 5 rocznica kiedy jesteśmy razem!) i jak każda z Was ostro się odchudzam:) Przyznam, że lekko nie było (święta, sylwester, urodziny), ale jest dobrze - 8 kg od połowy listopada. Od początku brałam piperyne max https://piperinemax.pl/ , bo wiem, że trzeba się wspomagać suplementami dla lepszych rezultatów. W sumie sporo "grzeszyłam", więc chyba dzięki tym wspomagaczom już osiągnęłam wymarzoną wagę:) Jeszcze 3 tyg aaaa! Życzę podobnych sukcesów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×