Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

campari34

paszport

Polecane posty

chciałabym zapytać czy mogę na dowód polecieć do polski z irlandii skończył mi się paszport i nie jestem pewna? dziękuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mozesz jechac na dowód. A jedziesz na stełe czy na chwile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wlasnie do irlandii się wybieram i jestem ciekawa czy wracasz i dlaczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuję lecę tylko na wakacje i tak się zastanawiam czy może jednak nie wyrobić paszportu nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o powrocie na stałę do polski nie ma mowy ! na wakacje owszem ale na stałę nidgdy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, ciesze się, bo my się tez wybieramy na stałe i słysząc, że wiele osób wraca troche stracha mamy... Paszporty wyrabiamy ale tylko po to by miec w razie pottzeby drugiego dokumentu ze zdjeciem, przy zakladaniu konta czy cos... przyda sie tez jakbysmy chcieli jechac na wakacje poza unię. Na paszport czeka się teraz tylko 10 dni max, i koszt to okolo 140zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w dublinei mieszkasz czy gdziespoza? my lecimy do dublina, na poczatek u znajomego beedziemy.. jakie dzielnice tam do zamieszkania sa najlepsze? moze sie orientujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie a tu ciężko z fotkami do paszportu zawsze coś im się nie podoba synowi musieliśmy powtarzać fotki bo były nie takie i nie za bardzo mi się chce to załatwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w dublinie sa fajne i tanie mieszkanka do wynajęcia teraz i to bardzo dużo polecam obrzeża dublina bo tam spokojnie szczególnie jesli macie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedziesz w polsce to w kazdym studio ci robia odpowiednie... nei mozna sie usmiechac i musi byc zdjecie od frontu ;] no i wlosy musza byc odgarniete... mąż włąśnie robiłw tym tygodniu, teraz czekamy na odbiór. Więc w PL możesz sobie wyrobić.. jeśli macie polskie obywatelstwo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam polskie problem w tym ze bilety na wakacje zakupione patrzę a tu 19 stycznia paszport się zrobił nie ważny troszkę się wystraszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możesz jakieś konkretne dzielnice podac, bardzo byłabym wdzięczna, dzieci jeszcze nie mamy ale się staramy i tez wolimy spokój... i jakieś kameralne towarzystwo, no i by bylo bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paszport niepotrzebny do prelotu ale tak jak mowilam lepiej miec jakbyscie chcieli gdzies poza unię wyjechać na wakację... skoro już jedziesz do PL to masz okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no polecam dublin 4 np. sandymount wejdz na stronkę daft.ie poszukaj mieszania są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijka
Kurwa, jak po 6 latach od wejscia do UE mozna zadawac takie pytania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie napewno sprawdzę to miejse. JAkbyś miła jeszcze jakieś rady to chętnie poczytam, jesli ktoś jeszcze mieszka w irlandii tez moze się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może orientujesz się jak wyglądają sprawy z zatrudnieniem ? Czy jest już lepiej niż pól roku temu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż szuka pracy już stąs jako Informtyk, ale jeśli zaczepiłby sie gdziekolwiek na początek i szukał dalej, ja dojadę do neigo jak znajdzie jakąś pracę i chcę na początke poszukac też jakiejś pracy jako opiekunka czy sprzątanie.... ważne by jakoś zacząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jak chce to znajdzie trzeba pochodzić praca jest dla tych co chcą pracować ważne że macie się gdzie zatrzymać na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jedzie na miesiąc, mam nadzieję ze w tym czasie coś znajdzie... tym sie najbardziej martwie. Juz wysyła cv, a tam zamierza codziennie gazete kupic , udac sie do agencji i do urzedu pracy. Nie wiem gdzie jeszcze moglby chodzic.. w necie tez ogloszenia na bierzaco przeglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz mi jeszcze napisac jakie są ceny mieszkań w tych okolicach... z tego co się orientuję to za 1bedroom flat jakieś 1000euro trzeba dać? i jak to wyglada z rachunkami za prad i inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO i jeszcze jedna sprawa :) chcemy sprowadzic kotka, ale to dopiero za 6 miesiecy, tylko zastanawiam sie czy da sie wynajac mieszkanie ze zwierzakiem? :) moze sie orientujesz? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 1 pokuj to i od 500 euro zanajdziecie już taki na maxa wypasiony to owszem i za 1 tyś albo 1200 a prąd to zależy ile z użyjecie przeszło 100 euro na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×