Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

campari34

paszport

Polecane posty

Na poczatek bedziemy chcieli kawalerke, ale sami, nie u ludzi. A pozniej docelowo jakies mieszkanko z dwoma sypialniami, ale to oczywiscie bedzie zalezalo od pracy, jaka i za ile. W sumie to najbardziej martwoi mnie by sie tan praca znalazla.... reszta sie jakos z czasem pouklada.... W jakim charakterze najlatwiej prace znalezc? Gdyby mąz nie znalazl w zawodzie od razu ? NO i dla kobiety, gdzie najlepiej szukac? Mąż angielski ma dobry, ja slabszy ale porozumiewac sie potrafie bez problemu, mieszkalam 2 lata w anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż też informatyk ale nie pracował przy komputerach pracował jako stolarz teraz ma swoją firmę dla kobiet to opiekunka do dziecka często sa ogłoszenia albo do sprzątania coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie mocno pocieszylas ;] Mamy tam tylko jednego znajomego u ktorego maz sie zatrzyma zanim prace znajdzie, kolega na zasilku wiec bedzie mial czas pochodzic z nim za praca, bo mąż nie zna jeszcze Dublina. Ale jak to kolega na zasilku nei udzieli nam zbyt wielu informacji... Jesli pozwolisz zapisałabym sobie Twojego maila, i wysłała zapytanie gdybym miała jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobione, Dziękuję Ci serdecznie póki co :) I pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, juz przygotowujemy go do wyjazdu, jest z tym sporo zachodu no ale on jest czlonkiem rodziny :) Mój mąż będzie leciał w połowie lutego. Jestesmy w trakcie pakowania:) Mamy nadzieje, ze sie wszystko ulozy i sporo obaw , no ale do odwaznych swiat nalezy, byle z głową do wszystkiego podejść ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jak sie tam urzadzimy to wpasniesz na kawe czy winko :P Znajomych tam zadnych nie mam prócz wspomnianego kolegi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, dzieki za zaproszenie:) To trochę potrwa zanim sie ogarniemy, ale milo bedzie sie spotkac :) Maila mam to sie w razie czego będę kontaktować, a nóż widelec taka kafeteryjna znajomosc sie sprawdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, jak tu na kafe można fajne znajomości szybko znależć ;] Odpisałam i mam nadzieję, ze pozostaniemy w kontakcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×