Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wysuszona

bardzo bardzo sucha skóra, ktore tabletki do łykania hydro sa najlepsze???

Polecane posty

Gość wysuszona

dziewczyny mam wielki problem z moją skórą, zawsze była bardzo sucha i wrażliwa mimo, że stosuję codzielnie balsam do ciała a krem na twarz nakładam 2razy dziennie, jednak to jest mało skuteczne, flatego pomyślałam, że może oprócz tego spróbuję jeszcze tego nawilżania od środka - te tabletki w ogóle coś dają????? jest jakaś poprawa???? i które są najlepsze bo słyszałam o belisie hydro, capivit hydro jakis też podobno jest tylko nie wiem czy to jest naprawde skuteczne , nie tylko w reklamie:/ prosze was o rade???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki krem stosujesz? Nawilżający? Ochronny? Powinno być coś, co zapobiegnie utracie wody z naskórka, np. AA Oceanic Intensive Teraphy http://www.aaintensive.pl/#/nawilzanie lub AA Oceanic teraphy http://www.aatherapy.pl/ Na takie mrozy warto nałożyc krem półtłusty/tłusty w zależności od rodzaju skóry. Może za mało pijesz? Jak człowiek przebywa w ogrzewanych pomieszczeniach, zapotrzebowanie na wodę wzrasta (czyli wiecej niż 2l dziennie trzeba wypić). Skóra potrzebuje też nieco zdrowych tłuszczów w diecie. Nie wierzę w tabletki. Jak powyższe nie jest zachowane, nic nie pomogą. należy pamietać, że są suplementem, a nie substytutem zdrowej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
No pewnie ze tabletki chemiczne moga tylko pogorszyc stan skóry,pij duzo wody mineralnej niegazowanej ,duzo ruchu na swierzym powietrzu,duzo warzyw i owoców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysuszona
obecnie stosuje krem ochronny z garniera chyba najbardziej mi odpowiada , nie dawno stosowalam tez krem AA poltlusty do cery suchej i normalnej ale jakos po nim mialam taka stluszczona buzie ;) a pic to pije duzo i herbatki rozne i wode mineralna dlatego pomyslalam ze moze do tego jakies te kapsulki wezme to mi pomoga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
To juz lepiej ssac olej,poczytaj sobie o tym na temacie ssanie oleju,a herbatki to sie nie liczy,2l niegazowanej mineralnej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacta
ja mam podobny problem ze skora kiedys bralam capivit ten hydro ale nie widzialam poprawy niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectlas
Nie wiem co Ci poradzić ale nie licz na dobrą pomoc państwowej służby zdrowia, zapisz się i swoją rodzinę do prywatnej opieki medycznej na http://opiekamedyczna24.pl/ , oni zapewnią Ci i Twojej rodzinie najlepszą opiekę pod słońcem, nie będziesz musiała się niczym martwić, gdyż opiekamedyczna24.pl posiada 1000 placówek medycznych na terenie całej Polski, cena jest niska za to Twoje zdrowie bezcenne, na prawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fascynatka
Zastanawiam się, jaką masz wodę do kąpieli. Woda płynąca do naszych mieszkań jest chlorowana, a chlor niszczy włosy oraz bardzo negatywnie działa na skórę (wysusza). Czy słyszałaś już o mikrobąbelkach i słuchawkach prysznicowych z filtrami usuwającymi chlor z wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Neoglandynę, to taki suplement, który działa też przy azs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neoglandyna jest dobra, bo działa na suchą skórę, taką wysuszona wręcz jak ma moja babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast tabletek spróbuj może zabiegów intenstywnie nawilżających. Obecnie medycyna estetyczna daje bardzo wiele możliwości. Sama się przekonałam, bo robiłam zabieg nawilżający u dr Szczepańskiej w Mielcu. Mój problem z suchą skórą zniknął, ale od tamtej pory dużo bardziej dbam o właściwą pielęgnację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleerupann1
ja zawsze byłam sceptyczna, ale zdecydowałam się na suplementy diety z neoglandyny, bo mojej koleżance pomogły bardzo na suchą skórę i lekki trądzik. Więc i ja się zdecydowałam. Przyznam, że efekty są dokładnie takie jakich oczekiwałam :) Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temu suplementowi jestem wierna już bardzo długo. Jestem alergiczką i żeby moja skóra nie była wysuszona oprócz tego, że stosuje kremy to wspomagam się wewnętrznie. Zawarte w nim nienasycone kwasy sprawiają, że moja skóra jest nawilżona i elastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie biorę żadnych tabletek. Na taka wręcz przesuszona skore poleca naturalny Balsam kokosowy Pahwash z mango, pomaga nawet przy łuszczycy. Świetnie nawilża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×