Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

summerNight

Czy nie sądzicie,że portal nasza - klasa robi z ludzi idiotów..?

Polecane posty

Ja np usunęłam tam konto bo poprostu mnie to irytowało ; } większość ludzi to osoby o przeciętnej urodzie, natomiast na zdjęciach wyglądali jak z Journala wyjęci. Czasem miałam problem z rozpoznaniem ludzi , którzy uważali się za moich znajomych i rzeczywiście nimi byli, jednak w realu wyglądali trochę inaczej ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja mam kąto (fikcyjne) :classic_cool: i nie narzekam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy kafe sie zbuntuje
nie owijam w bawelne, zapraszam na nowe forum do pogaduszek, bardzo proste w obsudze ... i nowe niedeptane rozmowynoca.my-forum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę to komiczne w każdym razie ;) chyba wszysscy za wszelką cenę chcą być sławni, piękni, młodzi , ale im nie wychodzi;) aż się zrymowało ;) znam taką jedną, która ma męża a na nk ma fotki w pozycjach i strojach nie wymagających komentarza ; > albo to chwalenie się samochodami czy dziećmi, jejku... żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tu Leja, czy masz katar dlatego, że koledzy w szkole robią Ci spłuczkę i wychodzisz z mokrą głową? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam konto 3 lata temu
po pol roku je usunelam ale jakies 2miesiace temu zalozylam sobie znowu bo co mi tam :P tylko denerwuja mnie ludzie ktorzy za wszelka cene chca miec jak najwiecej znajomych u siebie ;/ i zapraszaja mnie ci ktorzy nawet mnie nie znaja ani ja ich;/ i te kluby.. no szkoda gadac. nie ktorzy maja po 600znajomych , ja mam jakies 100 i mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to czemu nie w szkole? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az sie osmarkalem
skoro sie tutaj wpisujecie,to podajcie swoj wiek,a ja wam cos opowiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tesz mam kąto fikcyjne tak jak kądor ❤️, mam w swoich kątaktach ponad 400 osub, miłośników czegoś tam :classic_cool: no isobie podglondam innych i polewam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda87543
ja mam narazie 6 znajomych :classic_cool: zapraszam tylko ludzi, wśród których czuję się 100% swobodnie.. mam tylko 2 fotki.. ludzie potrafią się tak lansować jakby byli gwiazdami a prawdziwa gwiazda ise nie lansuje, w dodatku prawdziwa gwiazda ma o niebo lepsze samochody i chate niż szary człowiek, który sie osmiesza ze swoimi zdjęciami dzieci, samochodu i domu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimilala
ja na n-k najbardziej polewan z fotek nastek , które układaja ryjki w taki dzióbek i pstrykają zdjęcie z góry lub z boku...fujjj...masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portal robi
? Ludzie robią z siebie idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ryjki w dziubki rzeczywiście są żałosne ;D no comments :) moja znajoma tak przerobiła swoje foty,ze poznałam ją tylko po danych osobowych ;D ludzie robią zsiebie idiotów,a portal im w tym pomaga- o to mialo chodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara 23latka
a ja mysle, ze nk jest fajne:) przynajmniej te Gwiazdy widzą, że nie sa takie gwiazdy:) Bo to prawda. Chyba nikt sie tak głupio nie lansuje jak własnie gwiazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
portal nasza klasa jest dla ludzi malo im=nteligentych nikt na poziomie nie będzie się chwalił swoimi znajomymi czy osiągnięciami,zdjęciami.To sa ludzie z kompleksami,ktorzy chca udowodnic innym ,że sa kims kim nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie mam ani nk ani fb i swietnie sie z tym czuje :D Kiedys polasilam sie na nk, po pol roku z wielka ulga usunelam konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie sądzicie,że portal nasza - klasa robi z ludzi idiotów..? Nie, ludzie sa idiotami i takie portale tylko uzewnetrzniaja ich glupote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fejsbuk robi z ludzi gorszych idiotów a mimo wszystko ludzie lecą tam jak ćmy do światła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja nie mam konta ani na Nk ani na FB.Nie jest mi to potrzebne do szczęścia.Bliscy znajomi są na bieżąco co i jak u mnie się dzieje bo się spotykamy realnie i rozmawiamy a nabijanie sobie znajomych,którym raz w życiu powiedziałam "cześć"i już uważają,że jestem ich przyjaciółką jest mi niepotrzebne.Strony te nie służą jak zakładano na początku podtrzymywaniu znajomości,relacji z ludźmi ze szkoły.Teraz są tam wyścigi kto jest ładniejszy,bogatszy,ma lepszego męża,samochód i tak dalej.Panny pokazują nagie piersi i tyłki myśląc,że to takie fajne i dodaje "z***bistości"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, na NK i FB nie, bo tam was znają, ale na kafeterii możecie być kimkolwiek wam sie zamarzy anonimowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×