Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex-ulezakowana

topik dla ex-ulezakowanych czyli zycie po poronieniu

Polecane posty

To ja za każdym razem widze tylko pulsujący punkcik nie miałam możliwości słuchać jak serduszko bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Kobiałki w dniu Waszego Święta. Oj tak ja coraz bliżej, chodzę już jak kaczuszka, dziś zaczełam pakować torby do szpitala bo tak naprawdę tylko miesiąc, ale może być wcześniej kto to wie. wczoraj daliśmy zaliczkę na wózek i zamówiłam łóżeczko i inne duperele. Poważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa dziekuje za zyczonka ;)) no ty kochana to juz na dniach moze sie rozpakujesz albo moze i przenosisz jak my z Manowcem, nic niewiedomo. Ja myslalam, ze urodze wczesniej a tu patrz 7 dni po terminie! I to przez wywolywanie. w kazdym badz razie zycze ci szczesliwego rozwiazania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki exi, no brzuch chyba mi opada już powoli tak mi się wydaje, jestem też na Kwietniówkach i już pierwszą ciężarówkę mamy rozpakowaną właśnie dziś a termin miała na 1 kwietnia, więc kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabel a na kiedy masz dokładny termin porodu? Ja staram sie duzo leżeć ale czasami wydaje mi sie ze mam taki napiety brzuch. Moze to dlatego że skóra sie rozciąga?? Sama już nie wiem całe szczeście że wizyta juz we wtorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to faktycznie juz bardzo blisko. Mówią niby że dziewczynki rodzą sie szybciej ale to roznie bywa moja siostra urodzila wczesniej a znowu moja kolezanka ma juz 3 dziewczynek i każde przenosiła o 2 tyg.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Isa myslalam o tobie kochana. Niech twoja mala jeszcze siedzi w brzusiu, troche czasu jeszcze ma, a kwiecien to ladniejszy miesiac niz marzec. Tak sobie pomyslalam, ze moze podam ci moj polski nr komorki zebys napisala krotkiego sms jak urodzisz to powiadomie dziewczyny z forum co i jak. Podaj maila to ci go mailem przesle ok? My jutro wybieramy sie do polski, w sobote robimy chrzciny w polsce. Bedzie mail dokladnie 3 miesiace w ten dzien :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ostatnio nie było co pisać:) Isabel marzec szybko minie i kwiecien sie zacznie lada dzien:) I tak jak powiedziała exi jest on o wiele ładniejszy niz marzec:) Dziewczyny ja wczoraj byłam na wizycie nie wiem jak to jest mozliwe ale w szpitalu i teraz na tej wizycie wychodzi ze dzidzia ma wymiary idealne odpowiadające OM. Nie wiem czemu jak wtedy chciałam miec usg 3d babka twierdziła ze jest o 2 tyg za mały:/ A i jeszcze jedna nowina doktor powiedział że to raczej dziewczynka i teraz jestem w wielkiej kropce hihi. Jutro jade ponownie na połówkowe ale całe szczescie jest to już inny lekarz wiec zobaczymy co powie. A tak poza tym to z szyjka wszystko ok. Oczywiscie mam dalej sie tak oszczędzać jak do tej pory, no ale nie mam nakazu leżenia plackiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exi mój mail iissaabel@onet.eu , wiem exi że kwiecień ładniejszy, ale już się tak nie boję teraz właściwie robię już wszystko w miarę możliwości bo jeśliby nawet to mała jest donoszona i to mnie strasznie cieszy. Kasiu nam na 100 % powiedział że będzie dziewczynka, ale jak urodzę i zobaczę to będę pewna. U mojego brata ciotecznego do końca miał być chłopak a urodziła się dziewczynka więc różnie to może być. Mówimy do brzucha Wiktoria, ale ... jak się urodzi to będziemy wiedzieć. Wczoraj moja koleżanka urodziła córeczkę 57cm /3750 g dwa dni przed terminem jest śliczna z czarnymi włoskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez znam taki przypadki znajomi mieli miec na 100% chlopaka urodziła sie dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Wiec tak z dzidziusiem jest wszystko ok. wszystko sie rozwija prawidlowo. No i na 100% bedzie synek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Kasiu, że wszystko wporządku :) no i upragniony synuś :):):) Ja mam badanie połowkowe 01.04 troszkę się stresuję ale to chyba normalne. Czasami boli mnie brzuch ale nie długo i malo intensywnie ale ja zaraz zaczynam się zastanawiać czy tak może boleć etc. Wstaje z łózka czy krzesełka jak emerytka :):) a brzuch wcale nie taki wielki. Bywa twardy albo mi się wydaje już sama nie wiem. A dzisiaj wypłynęła ze mnie jakaś przeźroczysta, bezzapachowa wydzielina, nie mam pojęcia co to :( Do lekarza idę 04.04. Isabel Ty się powinnaś co drugi dzien odemldować, ze jesteś nadal w dwupaku bo tak to dowiemy się po fakcie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, właśnie wróciłam z wizyty, mała jeszcze dość wysoko więc rychłego porodu nie widać, choć dziś w nocy zastanawiałam sie czy coś mi łazi po jelitach czy to już coś się zaczyna, ale na razie cisza. Bardzonowa będzie coraz gorzej, pamiętam jak manowszczyk i exi mi mówiły więc teraz ja Wam. Ja już chodzę jak kaczka hahahahah kołysze się z boku na bok, a wstawanie z łóżka to mistrzostwo świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izi czyli jak narazie mala siedzi cichutko w brzuszku:) Fakt chodzenie sprawia coraz wiecej problemu. Wczoraj wyjełam plaszczyk taki niby zimowy niby wiosenny i ledwo guzik dopiełam. A wyjscie z łozka to coraz wiekszy problem nie mowiac o zakladaniu butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal w dwupaku, Kasiu :) i nie będzie lepiej , ale za to coraz przyjemniej jak dziecko zacznie się coraz bardziej ruszać i wiercić i wypinać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napewno, ciekwae kiedy moj maz poczuje ruchy bo jak narazie nie udaje mu sie uchwycic tego momentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! my juz w domu kasia ciesze sie, ze u was wszystko super. isa wyslalam ci maila z moim nr. bardzonowa, a moze teraz jakas fotke doslesz?ciekawa jestem waszych brzuszkow ;))) nasze chrzciny sie udaly. Jannis w kosciele upomnial sie o cycusia i to tak glosno, ze w koncu musialam mu dac, gdyz on nie toleruje smoka. Karmie w miejscach publicznych ale w kosciele to jeszcze nie karmilam hehehe Po tam jak sie najadl moglismy przystapic do chrztu, ksiadz jest fajowy wiec przedluzyl kazanie zeby synus mogl sie najesc. dobra lece pod prysznic bo maly zasnal pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłałam zdjęcia i przychodzi mi wiadomość maildeamer - wiecie o co chodzi, że nie dochodzi :):) Na nasze konto też wejśc nie mogę, nie wiem o co chodzi :):) Chęci miałam... Duża buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na skrzynke i obejrzalam zdjecia:) Bardzownowa nie wiem czego sie wstydzilas bardzo ladny brzuszek:) A Jaanis bardzo uroczy chlopiec i jaki juz duzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo melduje się wtorkowo w dwupaku, exi też się tak pociłaś niemiłosiernie na końcówce? Właśnie wstałam ale lece zaraz pod prysznic. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej jak tam Isabell???? kochane im ladniejszy pogoda tym wiecej i dluzej jestem z malym na powietrzu. Wiec zostaje malo czasu na internet. Nasze ciezarowki to maja duzo czasu, moga pisac hehehe Jak sie czujecie dziewczynki? Co tam u Milvy?? A co u Kasji? Z Manowcem jestem w ciaglym kontakcie wiec wiem co i jak :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exi wysłałam Ci sms że ja już - nie doszedł? Kochane 23.03.2011o 15.10 przywitaliśmy naszą Wiktorię - 3100 g miłości i 56 cm szczęścia. Już jesteśmy w domu i odnajdujemy się w tym wszystkim. Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja cie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Isabel jaka wiadomość :):):):):):) Cudownie :):):):):) Gratuluje z całego serca :):):):):):) A jeszcze we wtorek nic nie zapowiadało Maleństwa :):):) NO aż cała się smieję :):):) Jak znajdziesz chwilkę to napisz proszę, jak poród, 'wrażenia" jak Wiktoria i w ogóle... Ściskamy Cię Kochana bardzo mocnooooooooooooooooooooo :):):):):) Ogromna buźka :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria cudowna, śliczna i taka maleńka. A poród szybki ale dla mnie kosmos: o 4 rano odeszły mi wody, do szpitala pojechaliśmy ok 6, bez bóli, dostałam kroplówkę ok 10 może po 10, od 12 coś tam zaczeło się dziać o 12.30 rozkręciło się potem 3 parte i mała z nami o 15.10, szybko choć bolało ale miałam cudowną położną i daliśmy z mężem radę nie wyobrażam sobie że mogłoby go tam nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Wam kobiałki takiego porodu, wziął nas z zaskoczenia, inaczej sobie wyobrażałam, jakieś bóle czy coś tam a tu nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurka wodna! ale wiadomosci! Isa sms nie doszedl niestety... ale co tam, GRATULACJE DLA WASZEJ TROJKI!!! NIECH WIKTORIA SIE WAM ZDROWO CHOWA!!! No i rzeczywiscie mialas porod marzen, nie to co ja hehehe Karmisz piersia Isa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×