Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex-ulezakowana

topik dla ex-ulezakowanych czyli zycie po poronieniu

Polecane posty

Kobiałki wysłąłam zdjęcia na razie mojej małej, jak odnajde się na tym kompie to wyślę siebie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exia, namanowiec śliczne te Wasze chłopaki. Namanowiec jakie włosy ma Twój maluszek. Exia jak patrze na Twojego maluszka i swoją małą to 3 miesiące robią niesamowitą różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa slodka ta twoja niunia, pewnie taka kruszynka. Alez zgrabne ma paluszki i taki gest do zdjecia zrobila :)) Jest jeszcze troszke zolciutka, moj tez byl taki. Pilnuj tylko jak bedzie bardziej zolkla bo my musielismy do kliniki dwa razy jezdzic bo mojemu powoli bilirubina schodzila. My dzis caly dzien na dworze praktycznie, najpierw z mezem a potem z kolezanka i dzieciakami. na lawce na placu zabaw karmilam malego piersia ;) podobalo mu sie bo wydoil doszczetnie dwie cycusie. Bardzonowa jak tam bylo na tymbadaniu mialas napisac szczegoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sliczne te wasze dzieciaczki. Chłopcy już tacy duzi:d a wiktoria urocza:D Bardzonowa czyli bedzie chlopiec, fajnie prawie każda z nas bedzie miec chłopca. A gdzie robiłaś to badanie bardzonowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Exi taka kruszynka że zastanawiałam się jak ja sobie poradzę, jak wychodziłyśmy ze szpitala to miała 2750 g i 56 cm czyli długa i chudziutka, pływa w ubrankach na 56 szczególnie w bodziakach. Ale teraz już ją odpaśliśmy hihihihihihihih. Ciekawa jestem ile waży. W tym tygodniu mam wizytę położnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milva31
MLR 64%. Wracam do gry:-):-):-) W środę do lekarza, potem napiszę i pogratuluję i doczytam wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milwa wreszcie się odezwałaś. Moja rada jak już coś to nie skupiej sie że robicie malucha, obiecaj mi to, ja się tak skupiłam i nic z tego nie wyszło, a jak przestałam się skupiać to od razu, a teraz mała Wiki śpi w swoim pokoju. Trzymam kciuki i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jutro ide do szpitala. znowu mi sie skraca szyjka:/ mam nadzieje ze w koncu mi zalaza ten krązek. pozdrawiam i odezwe sie jak wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a jaką masz długość szyjki? Ja ostatnio po przeczytaniu innego tematu z cafe też się wystraszyłam, że może z moją szyjka jest cos nie tak. Byłam w poniedziałek u gin. i moja szyjka ma 2cm (mierzona tylko manualnie wiec nie wiem czy to miarodajne) i lekarz powiedział, ze mogłaby byc dłuższa ale ta jest dobra i nie ma potrzeby zakładać szwu albo pessara. Poza tym teraz we wtorek 12.04 jadę do prof. zobaczymy co on powie. Ogólnie to Tymoteuszka czuję juz od około 2 tyg. dokładnie od 19w1d a wczoraj mój mąż go poczuł przykładając rękę do brzucha :):):) a mówili, że poczuje tak za dwa miesiące bo ja do szczupłych nie należę :) a tu proszę. Niesamowite :) Na badaniu połówkowym nasz Synuś ziewał, wyciagał się a na koniec jak go pani doktor "zmuszała" do przemieszczenia się do zacisnął piąstke :):):) zdenerwował się. Badanie trwało godzinę, sprawdzalismy wszystkie przepływy, komory, liczylismy paluszki, wszystko wyszło w normie, waga i wzrost odpowiada wiekowi ciąży. Badanie miałam robione w Katowicach, na Lisieckiego w prywatnym gabinecie uzyczonym pani dr przez prof. Co jakiś czas ma schizy czy wszystko dobrze. Teraz czuję się troszkę spokojniejsza bo codziennie czuję mojego Synusia ale po tym jak naczytam sie historii o skracających się szyjkach, to zaczynam się doszukiwać tego u siebie. Kasia ale Ty czujesz jakoś tą skaracjącą się szyjkę czy podczas badania to wychodzi? Dziewczyny widziałam Wasze CUDA piękne dzieciaczki :):):) Jakie włoski mają chłopcy a Wiktoria jaka malutka :) Zazdroszczę, Wam, że wy już po drugiej stronie :):):) Milva już pierwsze dobre wieści przekazałaś, teraz czekamy na nastepne. Luz i do dzięła :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia trzymam kciuki zeby wszystko poszlo gladko. Bardzonowa ja mialam tak kolo 4,8 cm do 5cm w drugim trymestrze. Mierzone przy pomocy USG. Fajnie podgladac tak maluszka :))) ja jak patrze na to zdjecie 4D to widze podobienstwo jak teraz po wyjsciu z brzuszka wyglada. Moj nosio kurnosio. Ladne imie wybraliscie- Tymoteusz sliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exsiu czyli uważasz, że takie badanie szyjki tylko manualnie może nie oddawać w pełni jej obrazu? Bo być może drugie tyle ukazałoby badanie usg, prawda? Czy źle kombinuje? Też uważam, że imię ładne a nawet bardzo ładne ;) i w ogóle nie oklepane i nie popularne, nie ma go w rankingach najpopilarniejszych imion :) tzn. jest ale nie w pierwszej dziesiatce :):) a tego nie chcieliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak ma sie do tego badanie manualne bo mi zawsze usg robila gin takze ci niestety nie powiem. Nie chce straszyc ale Moja siostra miala na poczatku 8 mies 2cm i musiala lezec plackiem. No alw jak twoja lekarka ci nic niemowila to pewnie jest wszystko tak jak ma byc. Co do imienia to my tez nie chcielismy popularnego bo potem w przedszkolu czy szkole co drugi tak samo ma na imie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to u prof. byłam 22.02 potem miałam wizytę na połówkowym u dr, która konkretnie zajmuję się tylko tym badaniem a nie prowadzeniem ciąży, więc mnie nie badała pod tym kątem. Teraz w poniedziałek byłam u mojego gin. i sama zapytałam o dł. szyjki bo się naczytałam w necie i powiedział, że mogłaby być dłuższa ale, że ta dł. nie jest zła. Mam się oszczędzać. I teraz 12.04 we wtorek jadę na wizytę do prof. i on mnie zawsze bada, usg i na fotelu i jestem bardzo ciekawa co on powie. Czytałam też, że z tymi szyjkami to też róznie jedna przechodzi całą ciążę z dł 2cm a inna od razu ma zakladany krążek. Mam nadzieję, że u mnie wszystko bedzie dobrze. Dam znać we wtorek co powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho? Exia, namanowcu kiedy przestałyście krwawić, ja co już myślę że koniec to od nowa, nie wiem czy to normalne. Nie jest tego dużo ale zawsze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Explosivve
No cicho tu cicho :) Isa ja kolo 4-5 tygodni ale ostatnie 3 to juz tak skąpo. Jak sobie dajesz rade jako mama? Budzi cie Wika w nocy? Ile razy? Moj to wczoraj mial głód co godzine począwszy od 1 w nocy. Takze do tej pory to żadnej nocy nie przespałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na razie mała tak co 3 godziny budzi się na cyca, uczymy ją spać w swoim łóżeczku , ale najlepiej jest jej w naszym czuje się jak królowa. Moja Wiki dziś ma głodomorrę bo co godzina chce do cyca. Tak że Exi noce tak w miarę przespane, dziś przy karmieniu w nocy usnęłam i jak się obudziłam patrzę dziecina z uśmiechem śpi ja z cycem na wierzchu i jedna myśl matko karmienie muszę ją nakarmić, a potem no tak sama się nakarmiła i odpieła od dystrybutora i poszła w najlepsze spać. Nikt jej nie przenosił do łóżeczka. Na razie jest oki, tylko przy kąpieli mała się strasznie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek tez z nami spi ;)) na poczatku tez go do lozeczka kladlam ale potem jakos mi go szkoda bylo samego tam zostawiac, a poza tym w nocy jest wygodniej bo nie trzeba co chwile wstawac. Ja tez kiedys zasnelam w nocy przy karmieniu i obudzil mnie synus kaszlac bo sie zakrztusil albo go piersia przydusilam. Od tamtej pory boje sie zasnac jak go noca karmie. Co do kapieli to moj tez nie lubial na poczatku ale potem jak nam polozna pokazala jak sie powinno kapac to to uwielbia. My na poczatku tak tyci wody lalismy, pieluszka go okrawalismy, to byl sters dla niego. Od pokazania kapieli przez polozna kapiemy go w pelnej wody wanience, ze tylko mu twarzyczke widac,wszystko pod woda, uszka tez. Jak byl malusi i nie az taki ruchliwy jak teraz to jedynie za spod glowki go podtrzymywalam a on az wtdychal z radosci. Chyba na naszym mailu jest zdjecie jak ja go kapie. My odliczamy juz dni do wyjazdu. Jedziemy na 3 tyg do Polski ;)) Bedziemy przez pierwsze dwa w cywilizacji a potem w lesie :)) nad jeziorem, no o ile pogoda nam dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ja już w domku. Mam założony krążek, wiec jesten spokojna. Myślałam że wyjde wcześniej ale coż musiałam jak zwykle zostać na weekend. Bardzonowa ja miałam szyjke na 29 mm tamtym razem na 26mm tylko wtedy mialal stan zapalny i nie było wiadomo czy od tego sie skracała. Nie wiem róznie lekrze do tego podchodzą co do tej długości. Z tego co wiem to od 30 jest już zakładany krążek. Dowiedz sie więcej dziś i niech może ci zrobi usg dopochwowo wtedy bedziesz wiedziec dokladanie ile masz mm. Ja ogolnie mam odpoczywac i lezec. nie wiem czy mnie lekarz posci na swieta do domu:/ zobaczymy za tydzien na kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bardzonowa jak sie skraca szyjka to nic sie nie czuje. ja sie czulam rewelacyjnie i bylam bardzo zdziwiona ze cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, dzieki Kasia za info. Jutro jadę na wizytę do Katowic także zobaczymy co powie prof. Dam znać jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exi a jak to jest z tymi uszkami bo wszyscy mi mówili byle się do uszu nie nalało - co na to Twoja położna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia cieszę się że u Ciebie już dobrze, odpoczywaj, odsypiaj bo potem to mało snu będzie hihihih, bardzonowa czekam na wieści po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabel, czy to Twoja aukcja? Ja bym kupiła te dwa pajacyki, ile byś za nie chciała? Tylko nie bardzo wiem jak mam to kupić przez allegro, wiem wstyd się przyznać, nie umiem, albo czas załozyć konto i się nauczyć. A może wy dziewczyny, chciałbyście sprzedać coś po swoich chłopcach? :) Temat do przemyslenia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzonowa to moja aukcja jeśli nie sprzedam to dam Ci znać, tak jak napisałam za oba 8 PLN plus koszt przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Isa, tak się umówimy, że jak nie sprzedasz to ja kupię. Podasz mi nr konta na maila, no ale to dogadamy jak nie sprzedasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×