Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 40 stopniowa gorączka u 35

40 stopniowa gorączka u 3,5 latka pomocy

Polecane posty

Gość zatańczmy!
sorki, nie zauważyłam daty wątku ;) powiem tylko jeszcze w takim razie coś, co dziś wyczytałam - przy przeziębieniu (które spowodowane jest wirusem) tymbardziej odradza się zbijanie temperatury w okolicach 38 stopni, ponieważ przy podwyższonej temperaturze wirus nie może się namnażać (nie sprzyja mu to). Dziś tę wiedzę na narzeczonym wykorzystałam, 38.4 - nic nie podajemy, 38.8 - dobra, podałam nurofen forte, spadło o kilka kresek ale teraz niespodzianka - 39.4 - znowu podałam, znowu ciut spadło ale jutro koniecznie lekarz bo na nogach się słania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtgrtgtr
max teraz to juz przesadziłes:| sam sie truj nadtlenkiem wodoru.... to mi nie przeszkadza, ale zeby to malemu dziecku proponowac? jestes nienormalny mówisz na lekarzy konowały, ale oni przynajmniej sie uczyli mają papierek na wiedze a ty co przeczytałes jakas durną książkę ruska i łykasz jak pelikan wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maintix
chłodne okłady połączone z lekiem przeciwgorączkowym - o tym i nie tylko dowiedziałem się ze strony adamed expert. Maja swietna serie artykulow o objawach i zapobieganiu chorobom, warto czytac zeby wiedziec jak reagowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo ułatwia życie zestaw BabyTemp + kompres jak dzieci chorują. Temperaturę bada się w parę sekund i jeśli faktycznie gorączka jest wysoka to taki zimny kompres żelowy też jest bardzo praktyczny. Nie są to kostki lodu które by się topiły itp. wszystko jest suche i długo trzyma temperaturę w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź sobie przejrzyj zestawienie najpopularniejszych termometrów na http://rankingtermometrow.pl/. Może akurat któryś z tych z góry listy Ci się spodoba. Ja kupowałam jedne z wyżej ocenianych analogowy szklany ale bez rtęci i jestem zadowolona, działa dokładnie tak jak w opisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda że zestaw termometr BabyTemp + kompres potrafi się przydać przy niemowlaku. Z jednej strony szybki pomiar goraczki w ogole nie uciazliwy dla dziecka, z drugiej wygodny „suchy” kompres....wczesniej to uzywalam kostek lodu które się topily na ciele, woda ciekla..nie było to za przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela

Tak samo podpowiem zestaw   BabyTemp+kompres. Nie mam problemów ani z termometrem ani z kompresem. Wysoka jakość, wygodna prosta obsługa.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 27.12.2018 o 16:15, Gość ela napisał:

Tak samo podpowiem zestaw   BabyTemp+kompres. Nie mam problemów ani z termometrem ani z kompresem. Wysoka jakość, wygodna prosta obsługa.


 

BabyTemp+kompres żelowy mini podpowiem zwłaszcza młodym rodzicom, gwarantuję że z takim termometrem i kompresem będzie dużo łatwiej zająć się maluszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka
Dnia 28.02.2019 o 13:00, Gość anna napisał:

BabyTemp+kompres żelowy mini podpowiem zwłaszcza młodym rodzicom, gwarantuję że z takim termometrem i kompresem będzie dużo łatwiej zająć się maluszkiem.

Rownież polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×