Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ertena

olejek kamforowy

Polecane posty

mzoe mi ktos powiedziec jak pachnie olejek kamforowy i jaki ma kolor? znalazlam u siebie w apteczce zielony olejek eteryczny i bardzo mietowo pachnie nioe jest to taka mieta wiecie:P i tylko taka bardzo ostra jak powacham to odrazu lepiej mi sie oddycha ale tylko na 3 sekundy;p a chce cos na ten cholerny katar;p a moze jednak to mietowy? co badz eukaliptusowy ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eukaliptus jest dobry na katar i w ogóle na drogi oddechowe. Mam taką małą "lampkę" ceramiczną... na dole zapala się świeczkę, a u góry jest zbiorniczek z wodą, do której można dodać np. olejek eukaliptusowy. Woda się podgrzewa, paruje, a w pomieszczeniu roznosi się zapach eukaliptusa. Fajna sprawa, przynosi sporą ulgę przy przeziębieniu :) Właśnie pali się u mnie, bo chory jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak opisać zapach
? Kamforowy pachnie kamforą i wszystko w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad ja mam wiedziec jak pachnie kamfora? najprawdopodobniej chyba nigdy nie mialam tego w reku a moze wlasnie o czyms nie wiem;p dlatego pytam do czego ten zapach mozna porownac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamfora nie pachnie jak mieta :) To cos, co masz, to pewnie po prostu olejek mietowy. Kamfora pachnie tak troche drzewno-lakierowo, nie wiem, z czym ten zapach porownac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×