Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Nescafe skarbie pewnie ze napisze,ale Ty chyba zle przeczytalas bo ja jeszcze nie rodze-buuuuuu:( pisalam hipotetycznie ze dam znac bo pewnie bede miala czasu a czasu zanim wyjedziemy do szpitala. Ale moze Ty jestes proroczka jakas;) i dzis sie zacznie. Co do tych wszystkich pomiarow,badan itp to kiedys kobiety wiedzialy ze po rpostu jest dziecko-jaksie rodzilo to bylo przyslowiowe liczenie palcow i sprawdzanie czy wszystko jest na miejscu.A teraz?streta badan i czasami mega stres. Mi tez lekarka wspomniala w pl ze jeden z pomiarow glowce jest w normie ale w gornej granicy-i co ?tylko sie nastresowalam:(teraz im blizej rozwiazania to bardziej do mnie wraca mimo,ze zagluszam strach slowami"ale nie ma sie o co martwic jak dla mnie jest oki".Tylko czasami strach wiekszy niz rozum...i co?i tez czaekam az sie urodzi i tez dopiero wtedy mi ulzy ,ze wszystko jest oki. Tak wiec Emilia wielki szacunek dla ciebie za ta decyzje z zespolem D.Trzeba wierzyc ze bedzie dobrze.Bo bedzie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
fajnie z tym buziaczkiem :-) To już duża dzidzia:-) Pewnie na 3D super by było widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraa forum jest po to żeby pytać:) więc pytaj Miałam USG w Polsce bo i tak miałam jechać (8tydzien). Pozniej robiłam te przepisowe w 12 tygodniu w Anglii juz. Babsko było niemiłe i nic mi nie powiedziało. Tylko że ok i że dziecko się rusza. No ale to też mąż musiał spytać. Przy drugim USG pokazała nam buzię synka. Myślę że jak masz możliwość iść teraz jakoś w Polsce na USG to idź dla pewności. Tylko że to może za wcześnie żeby zobaczyć tak dokładnie. Kurczę nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraa mi w polsce pwoiedziala na 1 usg w ok 11-12 tyg ze jest tak i tak,zrobila pomiary;potem na kolejnym w pl widziala tez kosci mowila ,nawte widziala ze nie ma rozszczepu wargi(nie mam pojecia jak ale niby widziala)-ale to wszystko w pl,nie licz tutaj na takie szczegoly.wszystko bedzie oki zobaczysz,wyluzj bo dziecko pewnie mega zdenerwowane a niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieramy się do Polski pod koniec maja. Chyba pójdę na 3 D. Już będzie duży chłopak:) A w Anglii właśnie podczas ostatniego USG to akurat jak babka mu badała twarz i usteczka to je właśnie tak złożył jak do buziaczka. I kobieta też się śmiała że całusek :) hehehe kurczę ja już go chcę przytulić. Niemogę się doczekać kiedy powie do mnie "mamo" :D ale to musi być fajne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela widze,ze zapadly decyzje co do imienia:)super. Filip-pierwsza klasa imie dla chlopczyka,ze tak wypowiem moje skromne zdanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
Dzięki dziewczyny , chciałam wiedziec jak to się odbywa tutaj , czy powinna powiedzieć o tych kościach i napisać czy w ogóle nie podają takiej informacji ( chodzi o to piersze usg , bo w PL zwracaja na to uwage) Ja jakbym wiedziała wczesniej, to bym się sama zapytała Zastanawiam się czy na pierwszym zdjęciu luż powinien być widoczny mocno zarysowany nosek Majówka nie denerwuj sie wszystko bedzie dobrze , czasami strach ma wieksze oczy Majówka , Aurela zobaczycie , nim sie obejrzycie a już będziecie trzymać maleństwa w ramionach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam, moze jeszcze nie wsyztsko stracone majowka ;) zara nam badali przeziernosc w 16tc 4dn tutaj i ponoc dobra, a badania na zespol downa chcialam i jest low risk, tak czy inaczej nie usunelabym nidgdy! wiecie ja mam w pracy wglad do zapiskow medycznych masy ludzi i ostatnio widzialm ze kobieta usunela ciaze 3 razy w ciagu dwoch lat, a sama byla nauczycielka i miala 28 lat! szok poprostu :( powiem wam co robilam dzis rano. weszlam na youtuba i ogladalam jak sie kompie, przewija i ubiera takiego niemowlaczka :D taki poradnik na zywo hhehe fajna sprawa bo u mnie z doswiadczeniem bardzo kiepsko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee no teraz w pracy nie bede szukac :D i tak mamy youtuba zablokowanego :) wpisz sobie pierwsza kapiel albo jak ubierac niemowle to powyskakuje duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj gwarno :) Fajnie, jest co czytac :) Moj szef co ma firme 12 lat i ja to jego pierwsza kobieta w ciazy - pytal wczoraj czy wracam po 2-3 miesiacach do pracy????!!!!! Nie ma pojecia ze macierzynski platny trwa 9 miesiecy. Ksiegowa juz mu to mowila ale to niego nie dociera. Ach... powiedzialam tylko ze mam czas na decyzje jeszcze. Wkrotce oznajmie mu o 9 mies. maternity leave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak decyzje wreszcie jakieś zapadły. Bardziej jednak chyba na Adrianka. Drugie imię będzie miał po tacie. Mój małż :) śpi jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do you tube to oglądałam pamiętam tysiące różnych wesel przed swoim ślubem a teraz to tylko kilka razy filmik pod tytułem "poród w Polsce" chyba pierwszy jaki wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy jak planuje kapac dziecko w oilatum to powinnam miec jakies mydelko do mycia pupy?jutro ruszam na ostatnie zakupy i nie wiem czy kupowac czy nie.tak samo nie kupilam szamponu jeszcze bo nie wiem na jaki sie zdecydowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela ja tez myslalam po cichu nad Filipem jak bedzie chlopak :) Baaardzo mi sie podoba to imie. Ale czekam z wyborem do poznania plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Nie było mnie na forum zaledwie 2 dni,a tu takie tematy się rozwinęły :) Niestety nie mogłam z Wami "popisać" ponieważ odwiedziła mnie koleżanka -była to 2 dniowa wizyta-i miałyśmy wiele do obgadania.Ona mieszka w innym mieście więc nie widziałyśmy się kilka miesięcy. Było miło,no ale nie można mieć wszystkiego :( a szkoda... U mnie jutro zacznie się dopiero 12 tydzień,więc nie wybieramy jeszcze imion,tym bardziej że jeszcze nie wiemy czy to będzie chłopiec czy dziewczynka,a tak chciałabym już wiedzieć!!! Pogoda nam się kompletnie zepsuła,a szkoda,bo dziś znowu planowałam spacerek nad jeziorko,no ale widzę że raczej się nie uda.. brrr..nie znoszę deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszcz zaczął padac i tak jakoś nas po obiedzie zmuliło do spania :/ majówka10 ja bede tylko oilatum używać , do kąpieli oilatum emulsja , jest nawilżająco - natłuszczająca i jest bezpieczna moze być stosowana u niemowląt , zresztą ma w swoim składzie parafinę ciekłą (63% ) , jeśli chcesz uzywać koniecznie mydła to możesz tej samej firmy czyli oilatum także bezpieczne dla niemowląt , no i oczywiście szampon dla niemowląt równiez oilatum , nie szczypie w oczy i jest hipoalergiczny , nie wiem czy jest sens używania kosmetyków do pielegnacji dziecka różnych firm , jeśli zacznie dziać sie coś ze skóra bedziesz sie zastanawiać który to kosmetyk ;) to takie moje skromne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10..............03.05.10..........40...corka . ......Lancs Tease27................. 16.05.10..........36.. córka.........płn Anglia madziulek30.......30...13.07.10..........29...cork a .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........27...corka... .....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........25...synek........ Londyn nescafe87.........22....30.08.10..........22...synek..... ....UK Aurela86...........24....31.08.10.......... 23...synek.........Ashford patinka26 .........27...05-08.09.10...... 21............. ......Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........15...... .............Trowbridge magdan27................12.09.10...........18............ .......Londyn anialobo............27....19.09.10...........18.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........19.......... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10.......... 18..... ..............Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......17.... ................Torquay Lola844.............25....06.10.10...........17..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........16...................Bedford krisana..............25...08.10.10...........17..... ........ .....londyn/nw ewelina81...........28...17.10.10............14....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........11.......... ....Birmingham dziewczyny melduje sie ze zyje :) podczytujewas troche ale przy kompie spedzam moze 5min dziennie albo wcale,ciesze sie ze u was wszystko dobrze sie uklada ino i chlopalow nam przybylo :) pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka,jeśli chodzi o Oilatum emulsja do kąpieli,to moim zdaniem powinna wystarczyć sama emulsja.Sama planuję w nieco późniejszym czasie zakupić kosmetyki z tej firmy dla mojej dzidzi. Jak na razie zakupiłam dla siebie olejek ze słodkich migdałów ,podobno jest bardzo dobry przeciw rozstępom-pomaga ładnie rozciągnąć się skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia wlasnie tak myslalam,aby jak cos kupic tyko oilatum.Ale juz wiem,ze mydlo nie jest potrzebne na poczatku-calego malego czlwwieczka myje sie oda z plynami do kapieli.Ale oilatum szampon dla niemowlat -nie widzialam!Gdzie ci sie rzucil w oczy?jest tam konkretnie napisane dla niemowlat czy to moze zwykly szampon tylko mozna go stosowac u maluszkow?sorki ze tak wnikam ale jutro chce juz wszystko kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka10 wiem na pewno że taki szampon jest ale musisz poszukać może w boots może w superdrug albo w aptece , jak znajde to dam ci znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadaa filmiki jakie tylko chcesz wpisz sobie haslo np pierwsza kapiel i pojawi ci sie duzo ich :) emilka tez uwazam ze im mniej kosmetykow tym lepiej i najlepiej z tej samej firmy zeby bylo wiadomo co :) krisana nie pislaas nam dawno nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w bootsie i superdrugu nie ma,przynajmniej nie rzucil mi sie w oczy jak bylam w poniedzialek. Zajde jutro jeszcze tam jak nie bedzie pojde do apteki.dzieki;) w polsce za to jest ,po wpisaniu w google od razu wyskoczylo. dobra ide doc zjesc-znowu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10..............03.05.10..........40...corka . ......Lancs Tease27................. 16.05.10..........36.. córka.........płn Anglia madziulek30.......30...13.07.10..........29...cork a .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........27...corka... .....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........25...synek........ Londyn nescafe87.........22....30.08.10..........22...synek..... ....UK Aurela86...........24....31.08.10.......... 23...synek.........Ashford patinka26 .........27...05-08.09.10...... 21............. ......Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........15...... .............Trowbridge magdan27................12.09.10...........18............ .......Londyn anialobo............27....19.09.10...........18.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........19.......... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10.......... 18..... ..............Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......17.... ................Torquay Lola844.............25....06.10.10...........17..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........16...................Bedford krisana..............25...08.10.10...........17..... ........ .....londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10............16....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........11.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po przerwie ja ostatnio jakos strasznie malo czasu i przy kompie jestem na chwilke ale przeczytalam wszystko co pisalyscie, przydatne rzeczy ja jeszcze poczatki takze ubranek jeszcze nie kupuje a szkoda, kosmetykow tym bardziej ale chetnie bym juz te cuda kupowala bo sliczne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja od dzis przestalam pracowac i ruszylam na zakupki.Kupilam pare ciuszkow,maly kocyk,przescieradelko do wozka.Bylam tez u poloznej.Powiedziala mi komplement ze mam ladna skore na brzuchu.Mam nadzieje ze nie zapeszy i nie pojawia mi sie rozstepy.Wysluchal serduszka.Moja dzidzia bardzo sie ruszala, jakby uprawiala jakies sporty.Moze fikolki trenowala.Juz sie zaczlam zastanawiac czy to dobrze jak sie za duzo rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30 ciesz sie każdym kopniaczkiem bo to właśnie czas kiedy nasze maluchy mają wystarczająco dużo miejsca na fikołki :) później maleństwo ma mało miejsca w macicy a jego ruchy stają się bardziej wierceniem niż kopaniem ;) podobno pierwsze widoczne rozstępy na brzuchu i piersiach pojawiają się w siódmym miesiącu, póki co jeszcze nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×