Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

marcia89 mój maluszek tez się wierci i wypycha rączkii nóżki, ale nie dokucza mi tym i robi to delikatnie i ja uwielbiam jak rączką tak przeciąga:) Co do rozstępów to ja też myślałam, że mnie ominą bo do końca lipca nigdzie nie miałam, a teraz na bokach brzucha, na udzie tak samo jak Ty i na piersiach... Od początku się smarowałam, moja mama po ciązy ma tylko troche na pierciach i udach, także genetycznie też się potwierdziło, a dzidziuś jeszcze rośnie, no ale cór takie są uroki ciąży i trzeba się z tym pogodzić, choć to trudne, ale najważniejsze aby Maleństwo było zdrowe:) Dziewczyny co pakujecie dla dzidziusia do szpitala? Bo ja mam spakowane 3 komplety pajacyków, cieplejszy dresik na wyjście, kocyk, pieluszki, chusteczki nawilżające i pieluszke terową i nie wiem czy coś jeszcze wziąć, np. ręcznik? Dla siebie mam 2 koszule rozpinane z przodu, koszulke na ramiączkach bo chcę rodzić w wodzie, 5 par majtek jednorazowych, 10 podpasek, 10 wkładek laktacyjnych, 2 ręczniki, skarpetki, papcie, szlafrok, klapki pod prysznic, przybory toaletowe, staniki do karmienia i też nie wiem czy o czymś nie zapomniałam. No i dzisiaj jakoś mnie wzieło na rozmyślanie nad tym jak będę zrobniale mówić na mojego synka... Sama nie wiem no bo ALeksander to niby Olek, tak się w Polsce przyjeło, a mi sie podoba Alek, Aluś, ale wszyscy w koło już mówią jak tam Oluś i pare też pyta jak tam Alex( tak właśnie piszą... a ja wole Aleks) i sama nie wiem, tyle zrobnień i dziecko zwariuje:P CHoć ja jestem Emilia i mówią Emilka, Emila, Emcia, Ema, Emi, Milka, Milcia, Emka, Emciulka i jakoś nie zwariowałam, bo każde z zdrobnień kojazy mi się z kimś innym hehe :P A Wy jak myślicie, jakie zrobnienie najładniejsze i najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rozstepow to ja nie mam zadnego rozstepa na brzuchu, tylko pare na pupci i na biodrach ale to sa z wczesniejszych lat kiedy zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne. A tak to zadnych nowych. Uzywam ciagle tego samego czyli z polski krem zapobiegajacy rozstepom z Eris Pharmaceris (do kupienia tylko w aptekach), a z anglii na Ebayu kupilam z ROC olejek nawilzajacy na czas ciazy. Smaruje nimi brzuszek i boki bioder naprzemiennie i nic sie nie pojawilo (odpukac) a przybralam na wadze 16kg. Ja w tym tygodniu zabieram sie za pakowanie torby do szpitala, bo szczerze czuje ze bedzie wczesniej. Jakos ostatnio pobolewa mnie krzyz tak jak na okres, a poza tym polozna powiedziala ze mala jest juz bardzo nisko i moze byc porod wczesniej. Wiec trzeba sie przygotowac. W nastepnym tygodniu musze poprosic mojego Darka aby jak moze zlozyl lozeczko dla Zuzi. Jestem ciekawa jak zareaguje i co bedzie myslal jak juz bedzie zlozone i bedzie stalo w pokoju. Boje sie :( :( !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziaa82- napewno Ci złoży łóżeczko i jak już będzie stało to będzie dla niego bardziej realne to,że niedługo u Was w dumu pojawi się maleńki człowiek i pewnie pokocha ją bezgranicznie:) Musisz być dobrej myśli, nie możesz się martwić:) Dbaj o siebie i uśmiechnij się do brzuszka myśląc damy rade, wszystko będzie dobrze:) Dobre nastawienie to podstawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) majowka jak moja tez będzie dawać koncert życzeń to skorzystam z Twojego patentu dokarmiania:)a możesz napisać jaki mleko podajesz ? Jesli chodzi o wyjazd do polski to my raczej nie bierzemy pieniędzy i za wszystko płacimy karta z Lloyds na droge robimy kanapki kawe do termosu jakieś owoce wodę do picia poduszkę jeśli chodzi o nocleg to zatrzymujemy sie gdzieś n parkingu i tam odpoczywamy okolo 2 godz i dalej w trasę :)przystanki mamy rożnie czasem dłuższe czasem krótsze to zależy od kierowcy. maada to super ze tak się Tobą zajęli :) andziaaa82 ja nadal Was wierze i zobaczysz jak tylko dzidzia przyjdzie na swiat z czasem Wam sie ułoży (jak by nie chciał juz z Tobą być juz dawno by sie wyprowadzi i Cie zostawil)faceci do nie których decyzji i zmian niestety muszą dojrzeć i zajmuje im to więcej czasu:P a Ty kochana myśl teraz o sobie i maleństwo bo jeszcze nam wcześniej urodzisz od tych nerwów:) marciaa88 jesli chodzi o ruchy dziecka to na tym etapie ja tez tak miałam mała chciała czasem roznieść dosłownie brzuch jak czasem zaczęła sie gimnastykować to końca nie było :)teraz jestem w 39 i powiem ci ze dopiero tak gdzieś od dwóch tyg stała sie spokojniejsza i to nie zawsze pamiętam ze w zeszłym tyg miala takie dwa dni ze prawie jej nie czułam a teraz tez bywa rożnie zależy jaki ma dzień:) Rozstępy sama z nimi walczę i tez używam plamerasa bo po nim widzę najbardziej efekty po oliwce zauważyłam ze mam krosty na brzuchu i nie używam już jej a nic innego tutaj nie znalazłam :( ale powiem Ci marciaaa ze im bliżej porodu tym mniej sie przejmujesz nimi ja tez nie dawno dosłownie płakałam i strasznie ubolewałam nad moim wyglądem a teraz luzik jesli chodzi o rozstępy ale za to myślę o porodzie .:(i bardzo sie go boje milkaa88 ja jeszcze zapakowałam waciki bo położna mi kazała rękawiczki nie drapaki czapeczkę cieńsza i grubsza na wyjście i to wszystko co wypisałaś a mam tylko większa ilość podpasek i kupiłam sobie tez oprócz tych majtek jednorazowych takie zwykle za jak sie ubrudzą to je porostu wyrzucę:) Mi osobiście bardziej podoba Aleks :)jedno z imion jakie wybrałam gdyby był chłopak . No a my dzis zaczęliśmy sie pakować bo w piatek dostajemy klucze do mieszkanka mam tylko nadzieje ze zdążę sie tam jeszcze zadomowić za nim mała przyjdzie na świat ale coraz bardziej dokucza nam ból na dole brzucha i boje sie ze zacznie gdy będziemy sie przeprowadzać to by były dopiero cyrki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odpowiedzi:)jestescie kopania wiedzy. aha napisalam maila i mam juz numer rezerwacji:)boje sie jechac jakos.... ja podaje malej aptamil.drogi jak cholera ale jak juz zaczelam i mala go dobrze znosi hv nie kazala zmieniac. wiecie moje dziecko nie jest co noc takim aniolkiem.wczoraj walczylam z nia do 23:30 az w koncu w desperacji przystawilam d piersi i zasnela(staram sie nie podawac piersi jako uspokajacza bo wiadomo jak to sie moze skonczyc-PRZYZWYCZAJENIEM:O )ale wczoraj juz dpadlo mnie zmecenie,bol kregoslupa,czulam ze zbiera we mnie zlosc-nie na nia tylko ze cos zobilamzle w ciagu dnia ze nie chce spac i wiedzialam ze juz musze ja ukoic tym cyckiem.spala do 7. to tylko dziecko raz jets super i zasypia o 19:30 do 6:00 raz walcze z jej kaprysami/bolem brzuszka/pierdzeniem/czy zlymi snami:) o czuje ze niektore z was lada chwila beda mamuskami-te bole na dole,uczucie parcia,bole krzyza:D moja mala bardzo malo sie ruszala w czasie calej ciazy-najczesciej jak lezalam w wannie.wiec u mnie cala ciaza przebiegla bezbolowych kopnaikow.i w dzien porodu tez sie ruszala jak bralam kapiel-wiec u nie cisza przed porodem sie nie sprawdzila. andzia-ciezki czas dla ciebie...czasami w zyciu sa gory tak wysokie ,ze wydaje nam sie ze w zyciu ich nie przejdziemy.wytrwalosc parcia do przodu sprawia jednak,ze w koncu bo mekach osiagamy szczyt i wtedy zaskakujace jest jak sliczny jest widok. A im wieksza gora tym widok piekniejszy. Jak twoj D.zobaczy mala zobaczysz ze wszystkie watpliowsci jakie teraz ma,obawy,stres -to wszytsko zniknie kiedy te wielkie niebeiskie oczy spojrza na niego i on odnajdzie w tych oczach czastke siebie i zrozumie,ze wlasnie narodila sie mala istotka ,ktora do konca zycia bedzie go bezwarunkowo kochac. A ty miziaj brzuszek i mow jej ,ze niewazne co sie stanie-zawsze bedziecie razem-Ty i Ona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
Czesc dziewczyny ! Marciaa89 pytałas o jakies cudne specyfiki na rozstepy.Ja juz tu pisałam o kremie Stri Vectin SD .Sama nie stosowałam , ale czytałam na innym forum ,ze rewelacyjny na rozstepy.Podobno lepszy niz plastyka i laser.Stosuje sie go juz po ciazy.Sama nie wiem czy on jest taki dobry , tylko czytałam opinie.Jedyny minus to cena , ponoc bardzo drogi.Nic wiecej nie wiem na jego temat. a moze zacznij stosowac i stosuj po ciązy Bio-Oil lub Boots Expert Stretch Mark Oil ? andziaaa82 ja mysle ,ze twój Darek zakocha się w córci i jeszcze kiedys bedzie się wstydził swojego zachowania ,swoich słów i tego jak cię potraktował .Trzymaj się , bedzie dobrze :-) Dziewczyny ja ponawiam pytanie odnosnie herbaty z lisci malin .Czy w jakis sposób zauwazyłyscie ,ze dzieki niej był postep podczas porodu np szybkie rozwarcie , krótsza akcja porodowa? I gdzie je mozna kupic ? Sprowadzałyscie z Polski czy w kupowałyscie w zielarskim typu Holland and Barrett itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zapomniałam napisać niedrapki, 2 czapeczki i skarpetki też mam spakowane:P Co do herbatki z liści malin, to też słyszałam takie opiine, ale chyba nie będę jej pić, zamierzam zacząć spacerować codziennie:P łatwiejszy poród a i może troche się go przyspieszy:P Ale po pierwsze to zobaczymy czy mi sie będzie chciało hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana..............
Czyli mam rozumieć, że krwawienie w 7 tygodniu ciąży w UK oznacza dla mnie już koniec? Mam sie połozyć i poczekać , aż natura sama to załatwi?? Bo to sie nie liczy jako dziecko, bo dziecko bedzie po 12 tygodniu?!?? Jestem poporstu załamana i oddałabym wszystko by być teraz w Polsce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byłaś w szpitalu? Moja przyjaciółka miała tak że niby była już w 7tyg i zaczeła krwawić, pojechaliśmy do szpitala, zbadali ją i umówili na USG następnego dnia. No i już nic na USG nie było widać, zrospaczona poleciała do Polski i tam jej lekarz powiedział, że w ogle w ciąży nie była, a to wszytsko w wyniku tego, że odstawiła tabletki anty i od razu niby zaszła w ciąże, tylko polski ginekolog powiedział, że ona nawet w ciąży nie była co ziwne bo 3 testy wykazały, że jest, no i potem miesiąć po tym już była w ciąży i za miesiąc rodzi tak jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowka ma racje z dzecmi jest roznie.Sa dobre i zle chwile.Ja tez czasami juz trace cierpliwosc i musze sie wyplakac to mi lepiej. Jak sie mala usmiecha to mam ochote ja schrupac i caly stres odchodzi. wczoraj byla u mnie health visitor.Strasznie wscibska baba.Wypytywala nie to ze oczywiste rzeczy co jest oczywiste,lecz ze sfery prywatnej i to juz po raz kolejny.W ogole jakas dziwna.Kazala mi mala klasc o 7.Przy takim dziecku jest jednak ciezko wpoic taka rutyne.Co z tego ze ja poloze,jak i tak bedzie chciala to sie obudzi i pojdzie spac o ktorej bedzie jej wygodniej.Moja mala juz wazy prawie 5 kg, a skonczy 6 tygodni za 2 dni.Juz ma takie fajne faldki.Plecy tez mi wysiadaj od noszenia czasami. Herbaty z lisci malin ja kupilam w sklepi Holland and Barret.Okolo 1 funta w torebakach.Jest napisane z lisci malin, nie owocow.Ja tam nie wiem czy mi pomogla.Polozna powiedzila mi ze to nic nie da, a wrecz moze nie byc mile dla dziecka z powodu zoloadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka1987
zalamana- nie przejmuj sie, ja tez mialam krwawienia w 8tygodniu, poszlam na emergency do szpitala, a bylo to jeszcze przed moim pierwszym spotkaniem z midwife, powiedzialam co i jak...zrobili mi usg, i stwierdzili ze z dzidzia wszystko ok, a krwawienia czasami sie pojawiaja... dostalam 2 tyg zwolnienia lekarskiego zeby odpoczywac i wszystko sie ulozylo! teraz jestem w 36tc... zycze i tobie by wszystko sie dobrze potoczylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Załamana,nie martw się na zapas,bo stres jeszcze nikomu nie pomógł. Ja też miałam krwotok,lekarz GP powiedział że już poroniłam i nie ma co ratować (chociaż ja wiedziałam swoje,18 miesięcy wcześniej poroniłam w 11 tygodniu ciążę bliźniaczą bez żadnego krwawienia-więc to nie reguła) i kazał wrócić do pracy-wykonuję pracę fizyczną,więc nie zdecydowałam się na to,tylko zmieniłam lekarza i zgłosiłam się do szpitala,gdzie wykonano Usg i okazało się że nadal jestem w ciąży tyle że obok dzidzi utworzył się krwiak i musiałam iść na chorobowe.. Jedź do szpitala na emergency i poproś o konsultację z lekarzem. Co do tej herbatki,to sama jestem ciekawa czy działa,ale przy mojej skracającej się szyjce chyba jednak się nie zdecyduję. Jeśli chodzi o specyfiki na rozstępy,to ja używam na całe ciało Oilatun creme bezpośrednio po prysznicu,a jak wsiąknie,brzuch smaruję organiczną oliwką ze słodkich migdałów (żeby działała musi być naprawdę dobrej jakości-bez żadnych dodatków i bez konserwantów),dziąki której skóra staje się bardziej elastyczna,można też nią smarować krocze,dzięki czemu podobno można uniknąć pęknięcia bądź nacięcia podczas porodu.Od czasu do czasu używam też na sam brzuch i uda masła kakaowego Palmers,ale moim zdaniem te produkty nie są zbyt dobre-za dużo w nich chemii,co w ciąży nie jest wskazane-no ale to tylko moje skromne zdanie. Majowka widzę że z tym dokarmianiem na noc to calkiem dobry pomysł.Wiadomo dziecko to dziecko i jak nie ma ochoty to żaden patent nie pomoże,ale wiadomo że jak się naje,to nie obudzi się tak szybko,a Ty masz przynajmniej kilka godzin przespanych. Andziaaa zobaczysz,jak Twój Darek łóżeczko złoży,jak dzidzia się urodzi i ją pierwszy raz weźmie na ręce,to już jej nie zostawi!! Dziewczyny mają rację.. Trzymaj się,myśl pozytywnie,rozmawiaj z brzuszkiem,pamiętaj że ono Cię słyszy!! Wczoraj pozałatwiałam już całą papierkową robotę z pracy,mianowicie zaniosłam zwolnienie lek. na ostatnie 6 tyg. złożyłam podanie o zaległy urlop-4 tyg.który bym straciła gdybym go nie wykorzystała (u nas niestety nie wypłacają kasy za niewykorzystany urlop) i zgłosiłam że chcę rozpocząć macierzyński od 13-ego listopada.Kamień spadł mi z serca-na szczęście nie było mojej managerki(straszliwa z niej męda) bo ona nie podpisałaby mojego podania o urlop-jest strasznie złośliwa..poszłam porozmawiać z osobą z kontroli (moja szefowa została zawieszona w pełnieniu obowiązków,od kiedy jest z nami odeszło już 6 osób) z głównego biura i ona wszystko podpisała. No,ale się rozpisałam,mam nadzieję że Was nie uśpiłam ;) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego zapomniałam o tabelce,ale ze mnie gapa ;) Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL Nadal oczekują na swój skarbek: nescafe87.........22....06.09.10..........39...synek..... ....UK/ Bytom oliwia87............22....08.09.10..........39..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82....27.......29.09.10.........36....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........36...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......35....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........34..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........33......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........34..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........29......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............28.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........27...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkaa,jak pisałam wcześniej mój synek też będzie miał na imię Alexander,tyle że z"x" zamiast ks,a zdrobnienie od tego imienia to Alex a nie Olek-ja osobiście wolę Alex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL Nadal oczekują na swój skarbek: nescafe87.........22....06.09.10..........39...synek..... ....UK/ Bytom oliwia87............22....08.09.10..........39..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82....27.......29.09.10.........36....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........36...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......35....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........34..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........33......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........36..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........29......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............28.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........27...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o rozstepy to ja nie wierze ze kremy pomoga ,ja mialam juz rozstepy przed ciaza bo mialam duze skoki wagi tylam i chudlam i jak do tej pory nie mma zadnych nowych rozstepow bo pewnie i tak mialam rozciagnieta skore :) ja bylam u midwife i maly jest glowka w dol tylko odworcony w zlym kierunku bo buzka do przodu a powinien pleckami ,podobno takie porody sa bardzo meczace..... :/ ale jeszcze moze sie odwroci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowka sprawdziłam nazwe specyfików na hemoroidy. Miałam maść Scheriproct Ointment i czopki Scheriproct Suppositories. Jakby znowu zaczęły dokuczać kazali przyjść jeszcze raz do lekarza. Narazie spokój. Ja dziś miałam pierwsza lekcje w szkole rodzenia. Dużo wstępnej teorii ale ogólnie OK. Za tydzień kolejne spotkanie. Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisana ja mialam buzka do przodu.powiedziano mi o tym gdzie okolo 32 tygodnia.za to pozniej nikt mi nic na ten temat nie wspomial,tylko ze glowka w dol.w sumie nawet o tym zapomnialam. faktycznie porod jest chyba bardziej meczacy, bo ja jak mialam parte skorcze, to trwalo u mnie prawie 2 godziny,wiec maksymalnie ile mozna rodzic.postaraj sie moze jakies cwiczenia albo apunktura.slyszalam ze ma dobre dzialanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia 87
Hej dziewczyny :) Ja tylko sie przywitać bo jestem padnięta wczoraj w nocy przespałam tylko z dwie godz i trochę w dzien znowu mi sie godz ze spaniem pomieszały :( A na dodatek pól dnia pakowaliśmy sie i jestem wykończona a jeszcze tyle przed nami... Dobranoc:) nescafe sie coś nie odzywa może już?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiscie Nescafe sie nie odzywa, pewnie tuli juz w ramionach swoje malenstwo. A Ty Oliwia jak sie czujesz?? Masz juz jakies objawy?? Pewnie siedzicie i wyczekujecie tego momentu. Teraz to tabelka pede sie zmieni i jest tyle w kolejce rodzacych, ze bedzie wiele ciekawych rzeczy do czytania. Ja odkad mam wiecej wolnego czesciej przebywam na naszym forum i staram sie aktywnie uczestniczyc. Ostatnio siedze na eBayu i poluje na pozytywke wiszaca do lozeczka. Nawet duzo ciekawych propozycji jest, ale ja poluje z glowa. Dobranoc :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Mysle ze nescafe juz moze rodzic.zobaczymy Moja mala natomiast malo spi.W dzien moze lacznie 3 godziny.W nocy z 10 godzin z przerwami1-15 godziny.Wszytko juz robie na raz,w odskoku.Wiec cieszcie sie ostatnimi chwilam ...wolonosci:) Mam pytanie do mamusiek.Czy waszym dzieciom sie czesto ulewa.moja do miesiaca w ogole.Teraz zdarza sie jej to nawet codziennie i chyba coraz czesciej.Mimo ze sie jej odbilo i polozylm na boczku to i tak troszke polecialo.Znacie moze jakies sposoby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przepraszam ze tak rzadko pisze ale jakos ciagle malo czasu, myslam ze jak bede juz na macierzynskim to bede wiecej pisac ale niestety tak nie jest wiecznie cos do zrobienia pranie prasowanie pozniej obiadek, male zakupy i juz wieczor u mnie wszystko oki, maly kopie czasem mniej czesem wiecej, w pon mam ostatnie usg, ciekawe jak jest maly ulozony no i ciagle myslimy nad imieniem mam do Was pytanie co do rejestracji dziecka, jakie dokumenty sa potrzebne, bo mam problem jestesmy niecale 2 miesiace po slubie i nie zdazylam wymienic paszportu bo niestety w polsce wszystko trzeba osobiscie :( jak myslicie akt malzenstwa wystarczy czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek moc to ja moge i co z tego jak mlody sie zaparl rekami i nogami i nie chce wychodzic hehe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe jeszcze w dwupaku?? A juz myslalysmy ze juz sie zaczelo u Ciebie. Jak sie czujesz?? Ja jak moj termin sie bedzie zblizal to chyba nie wytrzymam. Boje sie bo nie wiem czego mam sie spodziewac. Jak bedzie i czy bede umiala sie zachowac a nie panikowac. Im blizej tym bardziej zaczynam sie bac. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka52
hej mamuski i brzuchatki!!! dziekuje za odpowiedzi odnosnie wanienek i cukrzycy. ale piekna pogoda. nawet nie czuc ze to juz konec lata... dziewczyny z terminem na wrzesien-jak wy urodzicie to sie tabelka przekreci do gory nogami :-) trzymam kciuki za te ktore maja termin juz tuz tuz. pozdrawiam wszystkie i zycze mlego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. pisze do was bo zauwazylam dzisiaj mocniejsze niz zwykle u mnie plamienie i jest takie jakby lekko brazowe , do tego czesto boli mnie krocze i pachwiny zastanawiam sie czy to jest ok czy byc moze mam sie niepokic??? wizyte u poloznej mam za 4 dni i wtedy jej powiem o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Marciaa,może to być jakś infekcja,prawdopodobnie to nic poważnego,ale ja na Twoim miejscu nie czekałabym tych 4 dni,tylko zadzwoniłabym do szpitala i opowiedziała wszystko co się dzieje-niech oni zdecydują. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL Nadal oczekują na swój skarbek: nescafe87.........22....06.09.10..........39...synek..... ....UK/ Bytom oliwia87............22....08.09.10..........39..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82....27.......29.09.10.........36....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........36...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......35....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........34..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........35......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........36..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........29......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............28.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........27...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
Marciaa89 zadzwon do szpitala, moze to nic takiego , ale lepiej zeby sprawdzili Mi połozna powiedziała, zeby jakby mnie coś martwiło to mama to dzwonic do szpitla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×