Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marmuazelll

Polki zwiazane z Amerykanami - Odbior

Polecane posty

Gość gość
Up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmmi
Związałam się z Amerykaninem w tym roku. Obżarstwo i lenistwo nie większe niż moje własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona wspanialego meza
Ja mam meza Amerykanina, mamy dziecko i czekamy na kolejne. Nie mieszkamy w US. Maz jest cudownym czlowiekiem, strasznie pracowity, zadbany, no i przystojny :) Pracuje, dba o dom, gotuje, dba o mnie i o synka tak, ze lepiej sobie nie moglam wyobrazic. Jest swietnie wychowany, mam nadzieje, ze uda mi sie tak wychowac naszego synka. No i my sie przede wszystkim przyjaznimy, wiec nie ma miejsca na poczucie wyzszosci z zadnej ze stron :) Dopasowalismy sie i ja zadnych odmiennosci nie odczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość docker
Amerykanie to wspaniali ludzie, natomiast Amerykanki a szczegolnie BLONDYNKI sa piekne one z każdego MULTIMILIONERA potrafią zrobić MILIONERA! Prowadza sie luksusowo jak Bentley, akle są droższe w utrzymaniu niz\ż Bronek Bul Komorowski + Bolid F-1!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość docker
krolowa Narnii wyżej srasz niz c**ę masz! To że ty latasz za murzynami nie znaczy że wszystkie musza z murzynem ... PS Są tez biali murzyni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość docker
Emmmi Amerykanie Leniwi? No to ruszaj d**ą jak idziesz do łożka a nie czekaj na trzesienie żiemi! Po to sa żony aby zasuwały dla meza! Pieniądze lezą na ulicy, le trzeba się po nie schylic! Mąż powinien "leniwie" robić kasę a nie pracować na etacie! Obżarstwo? Nie ma takiego czegość jak obzarstwo, amerykanie to wspaniali ludzie, ale trzeba ich zrozumieć. Trzeba szybko zarabiac to jedyna recepta na życie. Żeby dobrze zarabiać trzeba dobrze zjeść. W wielu społeczeństwach mężczyzna musi mieć wagę, bo to swiadczy tylko o jego statusie społecznym! Twierdzisz że Polska kuchnia jemu smakuje? Fuj tego nie da się jeść! Baby są bardzo zazdrosne o swojego meża, więc dlatego go tuczą! Przecież zazdrosne żony zawsze dbają aby mąż się roztył bo wówczas nie martwią sie że bedzie je zdradzał z " twoją najlepsza koleżanką"! Ja jako AMERYKANIN tez lubię dobrze zjeść i nie narzekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość between the sheets
Szukam polki ktora jest wesołą, wierna, wyksztalcona, inteligentna, zgrabna, wysportowana, dobrze gotuje, słucha sie, jest zgodna, lubi sex i chce zostac matka naszych dzieci. Warunek konieczny musi dobrze pływać, i byc w dobrej kondycji fizycznej. Wiek 27- 37 (wolę kobiety dojżałe). Wzrost nie mniej niż 170 cm. Waga koło 60 kg! Musi być zdrowa i silna psychicznie. Znajomość języków: angielski, hiszpanski, francuski a plus! OTWARTA NA WSZYSTKO, DUŻE POCZUCIE HUMORU A MUST. Musi dobrze pływać, nie wstydzić się swojego ciąła, lubić sporty wodne, i lubi żeglować, ma ochote na dalekie rejsy pełnomorskie ... Na ląd schodzimy w każdym porcie! Poważne kandydatki proszę podać swoj kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzieram kiece i lece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmmi
Docker, mój Amerykanin nie jest leniwy, wręcz przeciwnie. I świetnie gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerykanin
Kochani meza nie kupujesz w pudelku :) Jego trzeba wychowac :) Mieszkajac w Stanach Ponad 30 lat powiem wam ze jesli bym mial generalizowac to amerykanscy meszczyzni sa pracowici. Ale bywaja tacy i owacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goALICJAść
poznałam na portalu rantkowym sympati amerykanina który zakochał się bezgranicznie we mnie polce teraz przylatuje do polski żeby lepiej mnie poznac ,nie mam pojęcia jak mam go przyjąc .on jest lekarzem chirórgi ogólnej i pracóje na kontraktach ameryki zachodniej jako lekarz serce mi tak bije bo najpierw jego kurjer dyplomata przywozi jego walizkie ato już w poniedziałek ,tak sie zkochał że chce ze mna wziąść slup ja jestem niezamożna koniec z koncem mi starcza jestem 10lat po rozwodzie i aż do tej pory szczęście się uśmiechneło do mnie że aż sama w to nie wieżę proszę o wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goALICJAść wczoraj musi być niezły desperat analfabetke brać, tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Washingto..i tu masz racje..ludziom wydaje sie ze ameryka to taki sobie kraj jak wiekszisc innych..ludzie usa to kontynent..niby ten sam jezyk a jednak inny..rozne dialekty rozne kultury..oni sami siebie na wzajem nie rozumieja czasami .haha czesto to jest zabawne..a co dopiro zwiazanie dziewczyny z Polski z Amerykaninem(..pytanie ktorym)...inny sposob myslenia inne priorytety...ludzie zrozumcie ze malpy to malpy a ludzie to ludzie ..z tym ze malpy wiedza ze orangutan i goryl jako para to nie bedzie dzialac..i tak jest z kazda inna nacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te wasze uwagi na temat facetów są komedią, amerykanin zły, polak też, wam trudno dogodzić, szukacie ideały które nie istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zastanówcie się po kiego białemu zamożnemu amerykaninowi z super pracą i perspektywami goła i bosa imigrantka z Polski :O No powiedzmy jesteście urodą 100/100 . Ale jak nie ? Jak chce "potulna i ładna" to bierze dziewczynę Latynoskę a jak jeszcze naściemnia że jej pomoże w przyjezdzie rodzince :D ....Jak chce żyć na poziomie i w high life, to bierze taką jak on z podobnego środowiska .Tu też teściowie i koneksje pomóc mogą :D .W tym czy tamtym . A co pomoże koligacja z polskim spawaczem czy nauczycielką :P ? Prawie każdy z ww środowiska facet jak bierze Polkę to ma skazy takie czy owakie .Środowiskowe, zawodowe, psychologiczne itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki są jednak durne
Amerykanie zyją w ciągłych długach, statystyczy anerykanin ma ponad $300tyś długu, $200,000+ winny za dom/mieszkanie, $25,000+ winny za auto, $50,000+ winny na pożyczki studenckie, $25,000+ winny na karty kredytowe, itp itd. Polczyny się podniecają ze ich yankes zarabia $5000 netto jak z tego NIC nie zostaje, połowa idzie na procenty na te wszystkie pożyczki, żyją od wypłaty do wypłaty, oszczędności zero, bo rozwalają wszystko, oto amerykański "dobrobyt". A polczyny się podniecają, buehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polczyny za granicą
Latynoski mają za wybuchowy temperament, choć dobrze się bzykają, a białe amerykanki mają wymagań z kosmosu, same nie wiedzą co, i nie gotują, 80% ma nadwage, du'py jak garaż, jedzą gòwno z fast food codziennie, pozatym są to lenie, polka to alternatywa choć głupiutka z reguły, ale lepsza durna polka niż amerykanka w postaci king konga, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki w porownaniu z ladnymi Amerykankami przegrywaja ale sa dobre na zone bo gotuja duzo,sprzataja,zajmuja sie dziecmi i w ogole same wszystko ogarniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na kontynencie amerykanskim od trzech lat. Tutaj wyszlam zamaz. Niestety wiele prawdy jest w tym co piszecie. Niestety ale facet z natry to prozniak, obibok i zycie z mezczyzna nieprzetresowanym to koszmar. W takiej sytuacji nie trzeba juz obladac horrorow, bo ma sie je na codzien. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko shopping w pustym łbie
gość 2017.12.07 obecne polki już tego wszystkiego nie chcą robić, przybierają zachodni styl lenistwa i nic nie robienia, tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz brudne majtki
gość dziś a co by księżniczka chciała? ideała z TV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak za sadzawką
Ja znowu byłem z amerykanką 4 lata i sporo innych też znałem, nigdy więcej. One są fajne na seks, fun, wygody, chodzenie po restauracjach, wycieczki i tyle. Na codzienne życie się nie nadają. Przeważnie nie potrafią gotować, tylko take-out lub knajpy lub fast food, sprzątanie czy pranie to dla nich katorga. Miłe ale nie do życia, za leniwe i za wygodne, do zabawy jedynie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w czym się niby ta polska pracowitość przejawia, ze czujecie się lepsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnicy ekonomiczni
Nie chodzi o lepszość tylko poziom samowystarczalności i nie pakowanie się w masywne długi do śmierci przez masywną i bezmyślną konsumpcje towarów i usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:04 a ty gotować nie umiesz, że oczekujesz od partnerki? Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie poznałam jednego Amerykanina z Chicago, w Polsce jest na 5 tygodni w delegacji, póki co nie padły propozycje do łóżka, na razie zabieram go na herbatę bo pytał o nasze spotkanie... Dzięki za wszystkie wypowiedzi, skonfrontuje to. Aha, mówi tylko po angielsku... :o Także muszę język perfect doszlifować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usa

Przeciętny Amerykanin nie jest Einsteinem (podobnie jak i Polak nie nie jest). Nie spodziewaj się że będzie z tobą toczył akademickie dyskusje. On po prostu żyje, pracuje, je, śpi i cieszy się życiem jak każdy inny. Ale nie można zaprzeczyć, że USA to nacja wiodąca świat i to pod każdym względem. Jak to jest możliwe nie wiem, ale tak jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×