Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałaDesperatka

Dziewczyny- pomóżcie ** mała czarna

Polecane posty

Gość MałaDesperatka

Niedługo wybieram się na 18stkę kuzynki. Ubieram czarną , krótką sukienkę w stylu lady gagi z bufiastymi rękawami 3/4 . Zastanawiam się jaki kolor rajstop ubrać do niej... No i oczywiście dodatki , żeby wszystko idealnie do siebie pasowało. Pomożecie ? Z góry dziękuję :** P.S. Mam 15 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma
Zaloz turkusowe rajstopy i zlote dodatki. Miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaDesperatka
hmm... kuszące ;p a jakie buty proponujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaDesperatka
hmm... szpilki ? nie gustuję w szpilkach... Może znajdę coś w tym stylu lecz na niskim obcasie . A znacie może jakieś sklepy z butami, które mogłybyście polecić ? [Poznań i okolice]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz faktycznie zachować troszkę styl Gagi, to załóż czarne pantofle, weź sobie czarne dodatki do tej sukienki i ubierz jakieś rajstopy w wściekłym kolorze. Np. bardzo intensywne różowe, albo zielone. Takie kontrastowe połączania bardzo fajnie wyglądają... :-) Przynajmniej mi się podoba taki odważny styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaDesperatka
czarne pantofle tylko i wyłącznie :) myślałam jeszcze o czarno-białych ale musiałyby być wyjątkowe :P . a co do rajtów... myślałam o prześwitujących w serduszka w kolorze bordowym . Kolorowe troche tandetnie wyglądają [według mnie] :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×