Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bialyoleander26

Jakie sa cechy UkRAINSKIEJ urody? Co jest najbardziej charakterystyczne u

Polecane posty

Gość Clarens
Ja podzieliłbym ten największy w Europie sztucznie wytworzony obszar na sektory, w każdym z sektorów ma przewagę inny rodzaj urody: -1 - górski/ karpacki (tu ludność patrząc histrycznie to potomkowie ogromnej mieszaniny ludów) -2 - centralnoPółnocny (przewaga Słowiańskości z małą domieszką genów Gockich) -3 - DzikiePola/wybrzeże (miks ale z silną reprezentacją typu śródzemnomorskiego' w POlsce ten typ to Dorociński/Lewandowski/Julia Kamińska'. To potomkowie ludzi "Tripolje" rzymskich legionistów, greckich starożytnych kolonistów) -4 - Pogranicza Rosji - typ Słowiański z okrągłymi twarzami mieszający się w zależności o regionu z Fińskimi CroMagnon , Stepowymi CroMagnon lub Sródziemnomorczykami. Podsumowując: Nie ma wspólnej Urody dla tego kraju. Dla Polski zresztą też. To nie Czechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega Ukrainiec po przyjeździe do Polski był zdziwiony że w Polsce jest tyle " jasnych dziewczyn " w sensie jasne oczy i włosy i mówił ze na Ukrainie jest dużo ciemnej urody , ciemno brązowe wlosy plus piwne lub brązowe oczy , mówił ze w południowej Ukrainie jest dużo ciemnych brunetek ze sniada karnacja , a po drugie Polska leży bardziej na północy więc to normalne że u nas więcej blondynek z natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraińcy mają tatarskie korzenie , dużo z nich ma czarne brwi i oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarus
Z tymi tatarami to taki myślę trochę stereotyp choć coś pewnie jest na rzeczy w związku z ich niszczycielskim najazdem i czasową okupacją . Tak mi się teraz nasunęło na myśl że skoro przodkowie Wizygotów (władali parę wieków Hiszpanią) czasowo mieszkali miedzy Bugiem a Bohem i skoro nad morzem czarnym występuje opisywany wyżej typ wysokich ciemnowłosych no to gdzieś pośrodku Bracławsczyzna , Podole ludzie powinni przypominać wyglądem Hiszpanów z najbardziej jasnych że tak to ujmę hiszpańskich okręgów/Comarc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje z ukrainka z obwodu zytomierskiego i jej wygląd : " wysoka szerokie biodra , grube ciemne włosy , lekko sniada karnacja, jasno piwne oczy , nos taki jakby pozbawiony tej kości grzbietowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to po ukrainkach widać ze nie są z polski , bo Polki mają takie wystające kości policzkowe a one często mają policzki równo z zuchwa , trochę ta ukrainka z mojego poprzedniego postu przypominała latynoske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraina to jest duzy kraj i chyba ciezko okreslic jeden typ. Moja jedna babcia i jej rodzenstwo sa z kresow i w sumie wszyscy wysocy i maja bardzo wyrazne rysy twarzy, ale to chyba nie jest cecha szczegolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×