Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinderballlllll

co podajecie na kinderbale swoich pociech?

Polecane posty

Gość kinderballlllll

moje córy wkroczyły w wiek "bywania" na kinderbalach co za tym idzie musimy również wyprawić taki bal, ciekawa jestem co wy podajecie? ostatnio były u koleżanki gdzie uroczystość trwała ok dwóch godzin, i był tylko tort i inne słodkości. ja myślałam że tak na około 3 godziny zabawy należałoby podać na początek może frytki z upieczonymi nóżkami z kurczaka /raczej chyba wszystkie dzieci to lubią/ do tego jakaś surówka/ moje do obiadu zawsze jedzą jabłko z marchewką/ póżniej tort ze świecą i jeśli zabawa przedłużałaby się to może kanapki-tosty /w środku szyneczka i ser/, cały czas dostępne byłyby napoje, herbata , owoce nie mam pojęcia czy taki zestaw może być bo pierwszy raz będę robiła taką imprezę, a co może istotne to będzie to w kwietniu , może jakieś nowalijki przemycić do tych frytek żeby było zdrowiej. co o tym myślicie? proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Preben i Porbjorn
- Muffinki z m&m's-ami (najlepiej smakują czekoladowe) http://media.paperblog.fr/i/195/1952831/muffins-chocolat-mms-L-3.jpeg http://media.paperblog.fr/i/195/1952831/muffins-chocolat-mms-L-1.jpeg - Frytki z zielonych bananów (specjalnego gatunku, lub zwykłych niedojrzałych i twardych) - Grube belgijskie frytki ze specjalnym sosem majonezowym - Naleśniki z m&m's-ami - Naleśniki z cienkimi plasterkami jabłka, pudrem i cynamonem - Naleśniki z żółtym serem polane słodkim syropem holenderskim o nazwie Stroop (można go kupić w dużych marketach i sklepach Kuchnie Świata) - Naleśniki posmarowane lodami, nadziewane owocami w syropie i polane ciepłą czekoladą Pomysłów jest całe mnóstwo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananwioletta
Naleśniki z owocami - jak najbardziej! Do tego owoce, krakersy z kremami twarożkowymi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azsazsa
na początek może frytki z upieczonymi nóżkami z kurczaka żadne dziecko nie przyjdzie głodne, więc takie dania zostaw na później, albo same tosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhu buhu
muffinki sa fajne - smaczne i kolorowe wiec zachecajace do zjedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno dzieci lubia kolorowe potrawy "na leniwca" - mozna zrobic wielokolorowa galaretke :P 1 warstwa - cytrynowa, druga kiwi, 3- pomaranczowa, 4 - jagodowa 5 - wisniowa etc. Wyjda takie kolorowe paski. Podac w przezroczystych naczyniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę pracochłonne ale najczęściej zawsze się podoba :) I świetna ozdoba stołu, przepołowione, duże jabłko i wbite w niego koreczki taki jeżyk. A koreczki z plasterków i kawałków przeróżnych cytrusów. Tu warto podpytać latorośl :) Tak mniej więcej aby koreczek składał się z 3, góra 4 smaków. W jakim wieku uczestnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paine the line
Panierowane paseczki piersi z kurczaka. smazone pierozki , frytki, mini pizze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonezzzzzz
a moze frytki z paluszkami rybnymi dla dzieci w ksztalcie rybek itp. ja sama bym cos takiego zjadla zalezy ile lat maja dzieci, bo male moga tylko sie ubrudzic np. gofry z bita smietana, mniam mozna tez kupic wafle do lodow i lody tez mysle ze dzieci sie uciesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini pizze to super sprawa
U mnie zawsze sie sprawdzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łódeczki z ogórka zielonego nadziewane twarożkiem, kisiel z owocami sałatka owocowa banany w czekoladzie szaszłyki z piersi kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babeczki, naleśniki, nie można chyba zapomnieć o kanapkach, teraz można np. w Piekarni Lajkonik zamówić większą ilość i odebrać, polecam połówki prosto z pieca, małe akurat na dziecięcą impreze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×