Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Looooser

Dlaczego prawiczki nie mają powodzenia?

Polecane posty

Gość nie jestem ladna
Ty tez jak bys chcial to bys mial powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotke
"jak bym miał 190 cm jak oni" zapomniales o liscie byl wysoki dobrze zarabial mial zainteresowania mial pomysl na kariere zawodowa etc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem ladna
Nie zwalaj na wzrost. wymysl lepszy powod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko się wtrace..
wymyślił - udane życie jest chyba wystarczającym powodem? a przy poczuciu beznadziejności o to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BNB nie narzekaj, jakaś pomarańczowa za Tobą chodzi...wystarczy tylko chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem ladna
nie, juz nie chodze. juz mi sie znudzilo. ile mozna do cholery. Ja z facetami niczego na sile nie zalatwiam. Nie to nie. Poszukam innego. Kto ma ochote zaprzyjaznic sie z chudym pasztetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa za nim chodzi :o Też mi wyznacznik powodzenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem ladna
A co jest dla Coebie wyznacznikiem powodzenia madralo? Nie podoba sie pomarancza to nie. narzucac sie wam nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Prawdopodobnie pod koniec tego roku poznam dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyznacznikiem powodzenia jest powodzenie w realnym świecie, mądralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"akaś pomarańczowa za Tobą chodzi." nie wydaje mi się 🖐️ NIe wiem z jakiego powodu miała by chodzić? chyba kierując się dziwnie rozumianą nadinterpretacją. czemu nikt nie chce wiedzic że są nieciekawi, nieatrakcyjni ludzie? " juz mi sie znudzilo. ile mozna do cholery." a ty w ogóle za mną chodziłaś? żeby się przekonać, że,,,,,,,? "Trzeba się było zapoznać z dziewczyną." to czemu sam sobie nie zapoznasz dziewczyny? pewnie dlatego, że jesteś beznadziejny? zgadłem? Wiesz, że poza forum nie specjalnie jest ze mną o czym gadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem ladana
Wiesz co BNb. Zycze Ci zebys sie nieprzytomnie zakochal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W realu jak ktoś pyta o pracę to zapada niezręczna cisza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość tutejszych prawiczków ostro przesadza takie PZW czy 22 letni prawiczek czy offerma jak by chcieli to by mieli powidzenie" ciekawe jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak jeszcze jedno kto się chce założyć, że "nie jestem ładna" -> "Kto ma ochote zaprzyjaznic sie z chudym pasztetem?" jest ładna no? bo jak dotąd wszystkie te niby pasztety były ładne a te niby ładne były pasztety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie mają powodzenia (jak sami piszą) to znaczy, że jednak nie kazdy może mieć powodzenie, nawet jeśli pozornie ma ku temu predyspozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
") to znaczy, że jednak nie kazdy może mieć powodzenie, nawet jeśli pozornie ma ku temu predyspozycje." to niech sobie randki założyły i zacznie nawijać jakiejś makaron na uszy. ogłosi się na gumetree, albo poszuka miłej kafeterianki jak tu siedzi i pewnie szuka... bo strasznie narzeka jak to na niego laski z forume nie lecą :D wszystkie wymagane parametry ma tylko trzeba d****** ruszyć jak by miał 30 lat no to już gorzej ale 22? bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przystojnej gęby " kto nagadał tych głupot ? to twoi rówieśnicy? " tylko że moi rowiesnicy maja znajomych i wiedza jak sie wkrecic na imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kto nagadał tych głupot ? " laski którym zdjęcia wysyłałeś. Przecież to na FORUM pisało 🖐️ "tylko że moi rowiesnicy maja znajomych i wiedza jak sie wkrecic na imprezy " to sobie załatw. albo chrzań imprezy i rób coś innego szukasz sobie problemów na siłę "w sumie juz 23 bo rocznik 87 jestem " jak tutaj :O 🖐️ -> mają 190 cm, samochodu, pracy, studiów i przystojnej gęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×