Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Looooser

Dlaczego prawiczki nie mają powodzenia?

Polecane posty

Gość ailment
Zamykam temat do 11:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydaki maja przejebane
brzydki musi dobrze zarabiac. wykonujac normalna prace za normalne pieniadze zadna go nie zechce Wlasnie tak, inaczej bedzie sam do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisielec
"brzydki musi dobrze zarabiac. wykonujac normalna prace za normalne pieniadze zadna go nie zechce" to chyba lepiej juz naprawde byc samemu do konca zycia niz miec swiadomosc, ze jest sie brzydkim i kobieta, z ktora jestem, jest ze mna tylko dlatego, zeby wydawac moje pieniadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisielcu
wlasnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Jak dziś nikt nie wygra to w sobote zagram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to już bywa - za brzydki na dziewczynę, za biedny na rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Czasem ludzie poznaja się w różnych "przypadkowych" okolicznosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiemmmmmmmmmmm
miałam tu nie pisać ale--to ewelus,po pokazaniu foty boi się tutaj pisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem ludzie poznaja się w różnych "przypadkowych" okolicznosciach Tak, ale tylko ci w miarę normalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
dała to zdjęcie do swojego podpisu wiec się siebie nie wstydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiemmmmmmmmmmm
ale świntuszyła z kim się tylko dało.To ona ,ukryta pod pomarańczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poznaja się w różnych "przypadkowych" okolicznosciach" tylko musisz mieć te przypadkowe okoliczności i jeszcze być na tyle fajnym i przebojowym żeby umieć z nich skorzystać. BO co ci po okazji jak i tak obiekt tej okazji nie będzie chciał nawet z tobą gadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisielec
korjonos, co znaczy normalni - chodzi Ci o wyglad czy o charakter? i co znacza normalne okolicznosci? bo jezeli ktos uwaza ze mozna sie poznac jedynie na imprezie gdzies w knajpie to rzeczywiscie ma problem, bo tam dziewczyny szukaja faceta z odpowiednim wygladem i najlepiej z grubym portfelem (co najczesciej poznaja po tym, ze postawi im drinka za 20zl a nie piwo za 7zl...) a jezeli chodzi o tego typu miejsca czy imprezy to w druga strone jest taka samo. dziewczyna malo atrakcyjna w takim miejscu nie zwroci na siebie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalni znaczy przeciętni pod względem wyglądu, bogactwa, charakteru, inteligencji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisielec
no to ok, urode da sie jeszcze jakos ocenic, bogactwo tez (powiedzmy) ale ciezko uznac czy ktos charakter w porzadku czy nie podobnie z inteligencja. jest to sprawa wzgleda a wiec wymaga p;unktu odniesienia czyli drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie jest względna bo są normy. WIesz co to jest norma? Jak ktoś odstaje od normy to z jakiegoś powodu i ten powód też można ocenić. Przecież możesz uczciwie powiedzieć który z tych dwóch powodów przysłowiowego "nie posiadania dziewczyny w wieku lat xx" jest ok a któy świadczy o beznadziejnym charakterze: a) uczył się i pracował po 10 h żeby utrzymać siebie i rodzeństwo... pojechałem :D b) uczył się w prywatnej uczelni tego i owego za co płacili rodzice a całe dnie spędzał w piwnicy siedząc w necie na sex chatach ...... też pojechałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest jakaś choć minimalna szansa na to że kiedyś wyczerpiecie ten temat i znikniecie z forum?:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jeśli oferma umówi się z jakąś kobietą z kafe przyrzekaM ude do zakonu --natychmiast :classic_cool: czytam,ale znudzona do granic możliwości --ileż można o tym samym pisać? cofam pytanie,nie odpowiadajcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bede zakonnicą z chwilą gdy oferma się da któreś lasce z kafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×