Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Looooser

Dlaczego prawiczki nie mają powodzenia?

Polecane posty

Gość toz to zelfiks
Czeka na coś wielkiego, marzy o przedsięwzięciu na miarę swej inteligencji. Tą życiową misję ktoś musi mu zaproponować, bowiem Wąż ogranicza się tylko do czekania na cud. Gdy wreszcie otrzyma frapująca ofertę, weźmie się do pracy z zapałem. W przeciwnym wypadku prześlizguje się przez życie, marnując swe rozliczne talenty. Lubi pomagać słabszym i pokrzywdzonym przez los, ale jest też bezlitosnym i mściwym wrogiem. Wąż więc to człowiek zwinny i zgrabny. Inteligentny i sprytny. Bywa bardzo podejrzliwy. Dowcipny, dobry mówca. Lubi ludzi z poczuciem humoru. Umysł analityczny z dużą intuicją. Lubi wywierać nacisk na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tygrysa masz sie stac wezem
see you 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładna zlewka :o, w takim razie nikt nie dostanie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szczur Człowiek spod naku Szczura nie jest ani zbyt bezpośredni, ani spokojny. Miotają nim rozterki i nieuzasadnione obawy. Jest drażliwy i podejrzliwy, nie toleruje kpin i lekceważenia, obraża się o drobiazgi. Długo pamięta doznane urazy i potrafi się mścić bezlitośnie. Gdy obdarzy kogoś zaufaniem, jest niezwykle uczynny i lojalny. Szczur pragnie nade wszystko wolności i niezależności, ale bez ludzi czuje się jak bez tlenu. Jest bardzo uparty i konsekwentny, dąży do celu nie zważając na przeszkody. Potrafi ciężko pracować i poświęcić się ideałom, choć ceni też wysoko dobra materialne i bywa bardzo oszczędny. Bystry, zdolny, szybko uczący się, dokładny. Jego pozorny spokój pokrywa pełną niepokoju duszę. Ostrożny i podejrzliwy. Szczur jest niepochamowany w swych zachciankach. Mężczyzna Kochliwy, czesto bez wzajemności. Gorący w miłości. Cierpliwy, dobrze ułożony i małomówny. Nie znosi ciężkiej pracy. Często skąpy. Dziedziny, w których mu się wiedzie to polityka, sztuka i literatura. Nieodpowiednią parą dla Szczura jest Koń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak. Taki mam e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to ja mam focha :P. Nikt nie dostanie, no może poza jedna osobą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżyjesz bez widoku mojej brzydkiej mordy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja spadam. Mam nadzieję, że doceniacie to, że się pojawiłem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo chińskich horoskopów : Koń Niezbyt kochliwy. Raczej zimny. Nie przeżywa załamań w tej dziedzinie. Zmienia szybko partnerkę, jeśli małżeństwo jego nie jest udane. Lubi wolność. Jest wesoły, gadatliwy. Potrafi uszanować innych. Cieszy się powszechną sympatią. Bez sensu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalszy ciąg bzdur : Koń musi błyszczeć i zajmować centralną pozycję w towarzystwie, uznanie jest mu potrzebne do życia jak tlen. Wspaniale czuje się na wielkich imprezach, nawet sam w tłumie obcych nie bywa onieśmielony czy skrępowany. Mimo iż w wielu dziedzinach jest samowystarczalny, nie potrafi obejść się bez ludzi i ich aprobaty. Samotny Koń upada na duchu. Lubi zmiany, nowe twarze i nowe sytuacje, jest trochę poszukiwaczem przygód. Jest bardzo wrażliwy na komplementy, co często obraca się przeciw niemu.Lubiany, elegancki, prawdomówny, wzniosły. Lubi bogactwa. Z łatwością przystosowuje się do każdej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles z artykulu
jak nic powinnien skoczyc bo to gorszy niz byc prawiczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu gorsze? laska go chce i w ogóle. jedność dusz itd co jest lepsze mieć 30 lat i nigdy nie było żadnej nawet chwilę zainteresowanej czy mieć zainteresowane w wieku lat 20 ale ograniczyć się w 1 funkcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak ty
bnb ale wolalbym sie nie przekonywac czy jest sie kumaty w te klocki niz nie potrafic ich ukladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wpierw trzeba miećklocki a tak pozatym może przestać oglądać taki filmy, brać wiagrę albo to coś co reklamuja... nie pamiętam nazwy. pójść na terapię albo znaleźć ładniejszą dziewczynę :P bo jak widaćsama "jedność dusz" to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgamz jest przereklamowany
niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×