Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Looooser

Dlaczego prawiczki nie mają powodzenia?

Polecane posty

Gość HarCorowy trampek
Idę się pouczyć Analizu Rynku i Konkurencji bo jutro egzam :D A zbierałem sie do nauki od jakiegoś czasu ale imprezki na to nie pozwalały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, że od czasu do czasu na forum pojawia się "wujek dobra rada" który swoimi pseudo sensownymi radami, ale za to wyrażonymi w dosć ekspresyjny sposób próbuje wywrzeć na nas jakiekolwiek wrażenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HardCorowy trampek
jak co to ja napisałem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie co chemiczny napisał. Dlaczego nie idziecie do burdeli? Tam macie takie lachony, że Wam będzie stał cały czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Brzydki i Niski a spróbowałeś chociarz raz postawić sie na miejscu tych dziewczyn. One pewno tak samo myślą o sobie jak ty. Ale nie są takimi tchórzami, wychodzą do ludzi, PRÓBUJĄ zmienić swój żywot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest właśnie idealny przykład nadinterpretacji i jakichś dziwnych wyobrażeń. Aktualnie mamy ty tylko korojonesa żeby go zapytać... jak myśli: dla ilu dziewcszyn z sympatii byłby atrkacyjny. Dodatkowo zapewne ogłaszając się bez zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepisze tego żeby was upodlić czy coś ale żebyście wkońcu zrozumieli że po drógiej stronie też są kobiety którym natura nie dała urody. Im też z pewnością nie jest łatwo kogoś se znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamierzam płacić na symaptii.... bo jest płatna... a z lektury doświadczeń innych wynika, że większość nie kupuje abonamentu :D pomijając już to że profile bez zdjęć pewnie nie cieszą się popularnością, tak samo jak te z brzydkimi... żeby zostać tylko w zrozumiałym dla was kręgu urody :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a morze przejął byś inicjatywe i spróbował sam pierwszy zagadać do tej jak to określiłeś BRZYDKIEJ DESPERATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystkie tego chcą, akurat żelfix podał zły przykład. Jak byś chciał to byś znalazł. Ale ty nie chcesz. Boisz sie nie wiem czego. Morze odrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BNB jakbyś sie postarał to byś znalazł swą potwore. Tylko tobie sie marzy księżniczka o urodzie Klaudi Schifer. tak czekaj se na nią do usranej śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×