Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainnntttttta

Pyt. odnośnie CV Stopień Magister czy Stopień magister czy bez znaczenia

Polecane posty

Gość zainnntttttta

Jak w temacie/....czy ma to jakies znaczenie? Magister z dużej po dwukropku, czyz małej może być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfvfvfv
bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainnntttttta
ok dzięki:) to może ktos jeszce mi pomoże w czymś innym?? wysyłam CV o staż, dział HR ale z tego co wiem bardziej ukierunkowany na działania searchingowe, niż kadry, place itp, chociaz tez pisze o innych czynnościach administracyjnych. No ale nie ważne. chodzi mi o to, że wszędzie się czyta, że jak jest małe dośw zawodowe żeby się zmiścić na 1 str. no i udało mi się - wcześneij wysłałam cv o inny staż to mnie na rozmowę zaprosili. Było bez celu zawodoweg. Teraz zastanawiam sie, czy dodać ten cen zawodowy na początku i napisać chociaż jedno zdanie: "Odbycie stażu, który umozliwi mi zdobycie doświadczenia w dziale HR" coś takiego moze być?? czy lepiej tego nie pisać:/ no i wtedy nie zmieszczę się na 1 str i trochę głupio będzie to wyglądac jak dopiska o przetw. danych będzie na nast. No i z 2=ej str, moim celem zawodowym nie jest odbywanie stażu przez całe życiue:D ale skoro cv o staż więc pasuje napisac że o staż, tak gdzies czytalam....chyba lepiej pasował by sam cel, bez zawodowy. tylko jak to wykombinować żeby się zmieściło, bo chyba ważne jest prawda??/ Nie mogę napisać tego w 1-ej linijce, dziwnie by to wyglądało, bo mam tka konstrukcję CV, że np jest wykształcenie później kreska pozioma i tam wypisuje wszystko a w ten sps to już na bank na 1-ej str się nie zmieszcze. Ewentualnie może usunąc tytuł pracy mgr??? bo jest on dość długi i akurat mało związany z HR??? tylko jak skonstruować ten cel, może być to zdanie które napisałam i czy z dopiskiem zawodowy, czy lepiej bez??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wymagają LM? bo jeśli tak to takie duperelki typu cel pisze się w liście CV to suche fakty raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainnntttttta
właśnie o to chodzi że nie wymagają LM i dlatego zastanawiam sie nad tym celem....bo kurcze straszie głupoio to brzmi cel zawodowy: odbycie stażu,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseeqq
" na działania searchingowe " będe się czepiac ale czy wy polacy nie umiecie pisać po polsku tylko takie potworki sklecacie? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainnntttttta
seeeeq - to nie ja wymyśliłam, akurat przytoczyłam fragment tego, co jest w ogłoszeniu "poszukujemy kandydatów na staż.....działania searchingowe,........" więc pretensje nie do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseeqq
czyli powtarzasz po kimś głupote :D gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainnntttttta
o co ci człowieku chodzi??:/ masz za dużo czasu żeby innych obrażać czy jak??? nie wiem czy zauważyłeś, ale pyt. dotyczy czegoś innego, a jakoś nie widze tutaj twojej pomocy, propozycji, tylko czepiasz sie o pierdoly. Ja przytoczyłam fragment i wybacz ale nie będę się teraz rozwodziła nad sensem tego "zapożyczenia" skoro jest już w powszechnym użyciu i zmieniała specjalnie dla ciebie, tym bardziej że nie odnosi się to bezpośrednio do tematu, tylko pośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×