Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta wiele warta

mam pytanie-czy to jest normalne???

Polecane posty

Gość marta wiele warta

Moi rodzice mają 3 dzieci, wszyscy jesteśmy już dorośli, mamy rodziny. jeden z moich braci kupił sobie dom i "wyprowadził" się wraz z żoną, drugi brat ma mieszkanie własnościower i też tam mieszka. Ja zostałam z rodzicami. Urodziło nam się dziecko i nie mogę dostać pokoju dla dziecka, bo obydwoje bracia nie chcą się wymeldować i opróżnić pokoji (zabrać meble, łóżka). Powiedzieli, że nie oddadzą pokoju, bo oni są tu zameldowani i już !!! CZyli 2 pokoje stoją nieużytkowane, a mi nie wolno wykorzystać jednego dla dziecka. Rodzice nic z tym nie robią. CZy to jest normale, że osoby mające własne (niemałe) domy nie chcą się wymeldować i kłócą się o pokoje, w których nie śpią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcndjksa
ja wogole nie pytalabym o zdanie. Wyprowadziles sie, pokoj stoi wolny, nie sadze ze wprowadzisz sie spowrotem to sie bujaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zameldowana u mamy i jak kupilismy mieszkanie to mama z mojego pokoju zrobila sobie pokoj dla przyjezdnych gosci a ja nie krzyczalam ze to moj pokoj i ma stac pusty :) Dziwne ze Twoi rodzice nic sie nie odzywaja w tym temacie,przeciez to ich mieszkanie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nei mieszkają w mieszkaniu pół roku, Twoi rodzice moga ich wymeldować. Poza tym dziwie sie twoim braciom, ze tak sie zachowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta wiele warta
Pokoje nie stoją puste, są meble i łóżko , rzeczy też jakieś zostawili (takie kląkry, których nie zabrali ze sobą, bo ich nie potrzebują. Tylko po prostu tam nie śpią. Przyjadą raz na kilka miesięcy i wtedy wielce idą do swojego pokoju!!! A ja jestem z mężem i dzieckiem na 1 jednym pokoju i jeszcze patrzą zazdrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porozmawiaj z rodzicami. Uzgodnijcie razem co zrobić. To, ze są zameldowani, nie oznacza, że "ich" pokoje maja stac puste, skoro mieszkaja gdzie indziej,a wy macie dziecko i przydałby mu sie oddzielny kacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..fajnych masz braci :o po co im te pokoje to nie wiem ale według mnie powinnas pogadac z rodzicami.wyraza zgode na to bys zajela chociaz jeden pokoj to bym wywalila to co jest od braci przed dom i prosto z mostu...zajmuje pokoj dla dziecka . rodzice powinni juz ich wymeldowac.i jakos nie wierze ze tacy dorosli ludzie zachowuja sie jak przedszkolaki. a jak juz tak chca ten pokoj to niech wezma 1 a nie dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazerni są......
już czekają aż starzy pomrą i będziecie dzielić majątek nie usuniesz ich bo oni wiedzą czego chcą, tu nie chodzi o pokoje tylko o prawa do tego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasaaa
widocznie czekają aż ich spłacisz, w końcu oni się za swoje wybudowali, a ty dostałaś gotowe za nic. Ale swoją drogą ja bym nie mogła taka być bezwzględna i niewyrozumiała jak oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta wiele warta
jeden nie chce się wymeldować bo twierdzi, że nie ma pieniędzy na zmianę dokumentów z nowym adresem (dowód, paszport, prawojazdy) ale Na 2 tygodnie w Egipcie kasę miał... drugi twierdzi, że ma dom na kredyt i jak nie spłaci kredytu i zabiorą mu dom to musi mieć gdzie wrócić.... Sytuacja taka ma miejsce około 3 lat. To nie jest fikcja-to rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta wiele warta
ja nie dostałam tego domu i nic nie wiem o tym że go dostanę. poprostu tam mieszkam. i nikogo nie muszę spłacać, bo nie mam za co. właścicielami są rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od stycznia 2010 zmiana dowodu jest za darmo :D Tak szczerze, to marne te wymówki :O Jesli to prawda, to Twoi bracia zachowuja sie jak dzieci :O Twoi rodzice maja prawo ich wymeldowac nawet bez ich zgody, jeśli nie mieszkaja dłuzej niż pół roku. Poza tym widzę, ze Twoi rodzice zwyczajnie nie chcą tego zrobić,a gadanie, że nie mogą oddac pokoju jest śmieszne. Lepiej, aby ktoś je użytkował, niż stał i obrastal kurzem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3223
z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasaaa
porozmawiaj z nimi na spokojnie, że nie karzesz im się wymeldowywać tylko zabrać rzeczy, bo potrzebny ci pokój. Powiedz jeszcze że chciałabyś ich spłacić, by ten dom był twój (tylko oczywiście jako że to ty będziesz się zajmować waszymi rodzicami na strość to należy ci się wiecej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no toteż właśnie
będziecie dziedziczyć... nie wiem ile ten dom jest warty ani jak masz duży plac (ogród) ale ludzie są dzisiaj tacy że nawet z gówna nie zejdą :) Wyraźnie widać że nie chcą zostać wymiksowani z tego interesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasaaa
a co właściwie sądzą o tym rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qamela
bracia są bezczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta wiele warta
Nie chcą ich wymeldować, bo nie chcą, żeby się obrazili i nie chcą wszczynać rodzinnych kłótni, bo wymeldowanie musiałoby odbyć się siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba masz niezbyt dobre
relacje z bracmi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasaa
może czas porozmawiać z rodzicami jak wyobrażają sobie co będzie z domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie moga rodzice zrobić tak, ze ich nie wymeldują ( choc bracia maja dziwne zasady :O Są dorośli, nie mieszkaja z wami, mogliby się wymeldować :O ) ale zwolnia jeden pokój dla dziecka? Bez sensu, żeby pokój stal nieużywany, gdy wam sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie sytuacja jest podobna
moj wujek jest zameldowany w mojej babci mieszkaniu choc od 7 lat mieszka w swoim domu. rzeczy swoich tam nie ma, udostepnil miejsce pozostalym. jednak wymeldowac sie nie chce i zameldowac w nowym miejscu bo jego zonka sie nie zgadza :O :O :O :o. w dodatku jego firma jest zarejestrowana w tym mieszkaniu, za chwile bedzie komornik bo maja dlugi wiec poszkodowana bedzie moja babcia :o. dodam, ze kiedy moi dziadkowie powiedzieli mu, ze chca go wymeldowac, byla awantura nie z tej ziemii a moj dziadek krotko po tym zmarl na zawal... tak wiec dajcie sobie spokoj poki co z wymeldowaniem. niech po prostu wezma swoje rzeczy a co do mieszkanie, bedziecie sie pozniej martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×