Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła bezrobotna

Jaką zachować postawę na wypowiedzeniu

Polecane posty

Gość przyszła bezrobotna

Witam, 27 stycznia dostałam miesięczne wypowiedzenie z pracy. Dodam, że mój pracodawca zachował się jak świnia. Wchodząc do ich gabinetu(bo jest ich trzech) jeden z nich powiedział mi: musisz to podpisać. Bez słowa dlaczego, za co. Kompletnie nic. Teraz nie za bardzo wiem jak mam postępować w pracy, bo tak starać się już nie muszę, bo i po co? Robię to co muszę zrobić, z niczym sie nie wychylam. Postępuje w sposób aby z rąk a z nóg to samo zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdff
rób swoje od ... do i olewaj co się wokól ciebie dziesie , możesz tez zachorowac i iść na L4 , mamy sezon grypowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła bezrobotna
Moge ale nie chce bo nie chce mieć L4 na swiadectwie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekst 'musisz to podpisać' zwyczajnie mnie rozwalił:-D Nie spytałaś go, dlaczego cię zwalnia? Ja bym poszła na L4 i pochorowała tak sobie z pół roku, no ale to rozwiązanie drastyczne. W przeciwnym razie - pracuj powooooli i doookładnie, tylko zakres obowiązków, zero własnej inicjatywy, wychodź punktualnie po 8 godzinach, siedź na kafe w pracy i demonstracyjnie ziewaj:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła bezrobotna
nie jedną osobą rozbawil tekst: musisz to podpisac. Z dnia na dzień atmosfera w pracy jest coraz to gorsza. Koleżanki z pracy zaczynają jedną przez drugą gadać na siebie. Wychodzą jakieś brudy. Czuje, że to wszystko dupnie za chwilę. Nikt sobie nie ufa, a na pozór jest miło i sympatycznie. Same pozory, obłuda i ściemnianie. Poszła bym na zwolnienie ale jak to będzie wyglądać na moim świadectwie pracy? Okropnie, bo jakby nie było to jakiś obraz pracownika ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utytyta
sluchaj bez sensu nei chce miec na swiadectwie pracy L4 przeciez jak sie starasz o nowa prace to nikt sie ciebie nie pyta ile razy bylas na L 4 swiadectw pracy tez nei chca po prostu dosttarczasz je kiedy podejmujesz prace wiec twoje skrupuly w tej sytuacji sa smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEYSZŁA BEZROBOTNA
NO FAKTYCZNIE TO DO KONCA FERII POCHODZE A NA KOLEJNE 2 TYG WEZME L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×