Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka33....

Za ile sprzedać mieszkanie?

Polecane posty

Gość Agnieszka33....

Planuję na wiosnę sprzedać mieszkanie i nie mam pojęcia ile mogę za nie chcieć Może coś doradzicie. Mieszkanie ma 46 mkw, dwa pokoje kuchnia, łazienka. W bloku czteropiętrowym na samej górze, szczytowe. Jedna ściana jest ocieplona w planach dalsze ocieplenie jest. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wymienione okna na podłogach panele w kchni i łaźience płytki. Nowe kaloryfery. Bieżąca woda zimna na ciepłą jest bojler. Prysznic bez brodzika, łazienka przystosowana dla osoby niepełnosprawnej. Nawet nie wiem co jeszcze napiać. Mieszkanie w zachodniej Polsce miasto około 13000 mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajeczka
sprzedaj mi za 10 tys.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka33....
Hihi jak zapytam ile da to się zorientuje, że sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleeeha
cos ty gora 100 tysiecy za wiecej nikt nie kupi w takim malym miescie ja neidawno sprazedalam za 125 tyusiecy 53 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka33....
Też mi się zdaje,że 200 000 to za dużo Znajomi mają 70 m kw i chcą 250.000 ale to chyba raczej przegięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otototot
zazwyczaj 2000 za m kwadratowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w miasteczku 13 tysięcznym
to niewiele za takei mieszkanei dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jakie miasto
możesz napisać gdzie mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfddfnfmf
obecnie moga byc problemy zeby w ogóle sprzedać:o wiec jesli zalezy ci na tej sprzedaży to nie przesadzaj z cena.. no chyba ze ci sie nie spieszy wtedy daj cene jaka chcesz i czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedaj za zlotowke
tak chodza teraz mieszkania - naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka33....
Strzelce Krajeńskie Tak trochę mi zależy. Mieszkam z chorą na serce babcią i już nie daje rady na 4 piętro wchodzić. Chciałabym sprzedać tak żeby wystarczyło mi na podobne tylko parter albo pierwsze piętro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka33....
Fajna stronka dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
hej, ja Tobi emoge pomóc, pracowałam w nieruchomościach:), podaj miejscowość, piętro i rok burowy bloku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
Szczytowe mieszkania na 4 pietrze są mało chodliwe. Tu można rozmawiać o kwocie około 120 tyś. Zależy jeszcze który rok budowy i jaka lokalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka33....
Blok z 1970 roku samo centrum miasta przy głównej ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfd
prawdopodobnie za okolo 100 tys zł . Boiler ? To raczej stare budownictwo przedwojenne . Stare budownictwo = niska cena mieszkania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
Postaraj się zwrócić uwagę kupującego na lokalizację, a cena tak jak pisałam około 120 tyś, z tym, że nie zaczynaj od tej kwoty negocjacji. Powiedz na początek np. 135 tyś. Lepiej schodzić z wyższej sumy niż z niższej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zorientuj sie w jakiej cenie teraz sa podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze daj do wyceny? Bo trudno tak bez zdjęć stwierdzić. A w samej sprzedaży może potrzebujesz pośrednika? Ja osobiście korzystałam z pomocy firmy http://pcn.center/ - i zdecydowanie udało mi się bardzo szybko sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to mieszkanie? Ja ostatnio kupowałam w warszawskim osiedlu http://osiedleprzylesie.eu/ kupiłam za 350000 i jestem strasznie zadowolona z niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz chyba załatwić kogoś do wyceny. Ewentualnie przejerzyj oferty i zobacz za ile sprzedają podobne mieszkania. W http://nliberty.pl/ znajdziesz spory wybór ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sprzedawałam swoje mieszkanie to poprosiłam specjalistę o wycenę. Wolałam kupić działkę budowlaną www.dzialki-szczecin.com w Kobylance i pobudować dom niż gnieździć się w mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie trzeba zwrócić się do rzeczoznawcy majątkowego, z doświadczenia polecam https://www.emun.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko można sprzedać lokal przez skup, ale wiadomo że się trochę na tym straci finansowo. Jak dla mnie to dość dobre ceny proponuje firma z https://www.wykup-nieruchomosci.pl/. Ja byłem w stanie przełknąć sumę jaką mi zaproponowali i najważniejsze że pieniądze dostałem już następnego dnia po spisaniu umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×