Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewunia234

TeleKsięgarnia - call center we Wrocławiu, praca

Polecane posty

Gość ewunia234

Mam pytanko czy ktoś pracuje bądź pracował w call center TeleKsięgarnia? Bo zastanawiam się czy wysłać tam swoje c.v.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krista234
Nie polecam tej firmy pod każdym względem. Jedyne co Ci zaproponują to telemarketing czyli sprzedażówka wychodząca a to bardzo niewdzięczna praca. Jeżeli liczysz na infolinie przychodzącą to niestety ale teleksięgarnia ma głównie tj. w 90% tylko telemarketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krista234
Dodam jeszcze że na tym telemarketingu masz za mało umów w przekonaniu team managera to wówczas musisz liczyc się z tym że moga Tobie podziękkować w każdym chwili to pracujesz na umoę zlecenie i dzisiaj możesz jeszcze mieć pracę ale jutro lider może stwierdzić że masz za małą sprzedaż tj. za małe parcie na sprzedaż i może Tobie podziękować i z dnia na dzień możesz stać się osoba bezrobotną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrau33
Firma która non stop w każdym tygodniu zamieszcza ogłoszenia o pracę nie jest wiarygodna i świadczy to o tym, że mimo kryzysu i tak nie ma chętnych do pracy a to świadczy że ta firma jest do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta firma to bagno
Ewunia nie wchodź w to bagno nie polecam. Ta firma to jedna wielka ściema ludzi tutaj traktują jak śmieci. Dla firmy liczy się tylko zysk czyli robienie umów a jak ich nie ma to do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love_me
A ja pracuje tam już jakiś czas i sobie chwalę :) Fajny, mieszany wiekowo i zgrany zespół. Często jest śmiesznie :D Jestem na infolinii wychodzącej i co 50 min, są 10 min, przerwy. Co do zarobków też nie narzekam, ok.1200 podstawy netto +prowizje. Są tu osoby, które potrafią wyciągnąc nawet po 3 tysiące netto samej prowizji!!! Team menagerka jest normalną osobą, z którą możesz pogadac o każdym problemie. Robi dla nas fajne, ciekawe kampanie i walczy o rózne bonusy dla naszej grupy, np.:jeśli wszyscy zrobimy limit wychodzimy wcześniej z pracy :) Nie ma mobbingu, sprzedaje specjalistyczne książki. Powiem tak:nie jest to praca dla obiboków. Jeśli się starasz to widac po wynikach. Minus jest taki, że nie można pozwolic sobie na słabszy dzień, bo słabszy dzień ozanacza gorszy wynik, a to z kolei oznacza mniejszą prowizję. Trzeba byc wygadanym, elokwentnym i wiedziec czym klienta zainteresowac. Dobra dykcja i modulacja głosu to też podstawa. Studiuję i nie ma problemu z wzięciem wolnego dnia, ale wiadomo, trzeba wcześniej zgłosic. A klienci? Różni, hmmm... Niektórzy rzucają słuchawką, inni cię opierniczają za to, że żyjesz, inni zaś są mili. Na początku bolały mnie uszy i po powrocie z pracy do domu nie chche mi się już nic gadac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była konsultantka
są plusy i minusy... + pieniadze wyplacaja na czas +ile godzin przepracujesz tyle kasy dostaniesz +nie ma problemu z wczesniejszym zwalnianiem sie lub dniem wolnym +fajni ludzie +w miare ciekawe szkolenia - straszne cisnienie na wyniki - niejasne zasady wyplacania premii (progi % sa okreslone ale czy dostaniesz te pieniadze czy nie to zagadka) - jezeli sprzedajesz ksiazke a Pani X powie ze nie chce nie mozesz wyrzucic kontaktu tylko za 2 tyg znowu dzwonic i tak do skutku... zwrot "nie chcę" nie posiada mocy:) -nr telefonow wybiera komputer, miedzy jedna rozmowa a druga masz 16 sekund przerwy i tak 8 godzin... po miesiacu tracisz glos... - dobra kampanie dostajesz po kilku miesiacach a na poczatku lecisz z ksiazkami ktorych tak naprawde nikt nie chce i dostajesz gola podstawe 8zł brutto/h przetrwalam tam 3 miesiace i w tym czasie zarobilam jakies 2500 wiec bez szalu. osobiscie nie polecam ale to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko :D Od której do której pracuje się w Call Center ? Można pracować np od 10 do 20 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×