Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grill

Troche sie bojeee

Polecane posty

Kurcze jutro zaczynam prace na nowym stanowisku, boje sie, nie moge spac :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalaaaaaaaaaaaaa
na jakim stanowisku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostalam asystentka dentysty , haha , jesli mozna to nazwac stanowiskiem to ok :P Jednak nie jestem takim pewnym osobnikiem jakbny sie wydawalo :D :-o boje sie mowie Wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja bym sie mocnop bała, nie spała i nie jadła juz tydzień przed:O ale w Twoim przypadku pewnie bedzie dobrze :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede przygotowaywala plomby :classic_cool:, a bezbronnych pacjentow bede przytrzymywala za rece aby nie uciekali z fotela :D :classic_cool: Kto wie, moze ktores z Was jest ma potencjalna ofiara? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalaaaaaaaaaaaaa
wiem ze to trudne ale staraj sie tak duzo o tym nie myslec, napewno dasz rade, skoro Cie przyjeli to znaczy ze sie nadajesz i poradzisz sobie :) wiadomo ze zawsze troche stresu jest w pierwszym dniu, ale trzymam kciuki a tak z ciekawosci spytam jakie masz wyksztalcenie? tzn skonczylas jakis kurs zeby zostac taka asystentka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dla mnie to czysta przyjemnosc :classic_cool: lubie siedziec na dentystycznym fotelu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam teraz w Uk, gdy bylam Polsce zaczelam studia na prywatnej ,,uczelni,, o tym kierunku ale nie ukoczylam, uciekalam tutaj:) Jutro zaczynam :-o tutaj zadnej uczelni nie ukonczylam,ale ide od wrezesnia do collegu , a po dwoch latach planuje isc na stomatologie, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.Mam nadzieje,ze sie uda:) Dziekuje za mile slowa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwunia z mila checia Cie przyjme na fotelik :D Z mojej strony przy dentystycznej ,,ofiarze,,gruntem jest pozytywne nastawienie, zero stresu i ciagle usmiechnieta buzia.Mam nadzieje,ze sie sprawdze :P Boje sie :-o mam nadzieje,ze pacjenci nie beda uciekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awansowali Cię z wykładacza towaru na sprzedawcę w Biedronce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×